У Ковелі перед міськрадою зграя собак напала на пенсіонерку

26 Жовтня 2018, 09:46
У Ковелі перед міськрадою зграя собак напала на пенсіонерку 5510
У Ковелі перед міськрадою зграя собак напала на пенсіонерку

73-річна ковельчанка просить місцеву владу компенсувати їй збитки – заплатити за сумку, яку порвали чотирилапі.

На сесії Ковельської міської ради уродженка міста Ольга Павленко у мікрофон звернулася до мера Олега Кіндера з приводу собачого нападу.

«13 жовтня на площі перед міською радою на мене напала зграя псів. Я ледве врятувалася. У мене хворе серце. Я отримала нервовий зрив. Собаки порвали сумку, завдяки якій я врятувалася від укусів цих псів. По місту небезпечно пересуватися. До яких пір це буде продовжуватися? І хто понесе відповідальність за свою бездіяльність?», – мовила Ольга Аврамівна.

На її думку, потрібно притягнути до відповідальності осіб, які відповідають за порядок в місті, а якщо чиновники на керівних посадах не справляються зі своїми обов’язками, то їх мають звільнити.

«Моя сім’я складається з двох осіб. Чоловік теж пенсіонер, інвалід першої групи. Я хвора на серце і не можу нести збитки за бездіяльність чиновників. Тому прошу компенсувати суму втраченого майна – сумки, в розмірі 500 гривень за рахунок винних чиновників. Прошу надати письмову відповідь на моє звернення», – заявила Ольга Павленко.

Присутні у сесійній залі громадяни, які з власної ініціативи прийшли на сесію, зустріли її виступ оплесками.

Коментарі
26 Жовтня 2018, 13:31
Абсолютно правильно рбурюється поважного віку людина. Тільки це не бездіяльність служб. Це відповідна стаття в діючому законодавстві про гуманне поводження з тваринами. Кримінальна відповідальність зв'язує руки комунальникам. Проблема дійсно назріла і саме правильне це відстріл бродячих собак. Тільки поки не зміниться законодавство хто цим займатись буде.
26 Жовтня 2018, 13:34
Собаки мають нападати на Кіндерів
26 Жовтня 2018, 14:00
Візитівкою Ковелі давно стали торгівля перед входом в вокзал і зграї бродячих псів! <br/>Владо, вам не сила вирішити такі «складні питання»?
26 Жовтня 2018, 14:02
Запустити тих агресивних собак в міську раду....хай там поганяють чиновників )))
26 Жовтня 2018, 14:34
раніше відловлюванням собак зай
26 Жовтня 2018, 14:36
Раніше відловлюванням собак займалось КП Добробут.ю Підля того, як Товстига продав тендер Вересу, цим мав займатись Верес. Але відмити обіцяні кошти не вдалося і Верес відмовився від тендеру на утримання місць загального користування. І хто тепер займається відловом бездомних тварин, невідомо. От було б добре, щоб ті собаки Товстизі трохи дупу підлатали.
26 Жовтня 2018, 16:15
Ще й моральну компенсацію потрібно вимагати...!
26 Жовтня 2018, 17:05
— Террором ничего поделать нельзя с животными, на какой бы ступени развития оно ни стояло… Террор совершенно парализует нервную систему.«Собачье сердце» <br/>Подробнее на livelib.ru:<br/>https://www.livelib.ru/book/1000012697/quotes-sobache-serdtse-mihail-bulgakov
26 Жовтня 2018, 17:29
У минулому році на мою дитину напала собака,це вже дійсно неможливо терпіти - бродячі собаки повсюди, а владі байдуже. Вони вирішують &quot;стратегічні&quot;питання. Собаки снують дворами, забігають у під&quot;їзди, розносять антисанітарію, гавкають уночі, розривають пакети зі сміттям, лякають дітей. Скільки ми, ковельчани, це будемо терпіти?
26 Жовтня 2018, 21:22
СОБАКА БЫВАЕТ КУСАЧЕЙ ТОЛЬКО ОТ ЖИЗНИ СОБАЧЕЙ.
26 Жовтня 2018, 21:22
СОБАКА БЫВАЕТ КУСАЧЕЙ ТОЛЬКО ОТ ЖИЗНИ СОБАЧЕЙ.
26 Жовтня 2018, 22:19
Такого бардаку у Ковелі давно не було. Наша місцева влада наплювала на прибирання нашого міста, порядок. Собак бродячих розвелось дуже багато не тільки в центрі міста, а і по усьому місту.
26 Жовтня 2018, 22:46
Таке враження що в Ковелі немає господаря. Для чого вибирати мера? Такої грязноти я не пам&quot;ятаю навіть у лихі 90-ті роки. Що сталося? Невже на прибирання міста не дають коштів. Чи розкрадають. А що ж буде коли випаде сніг? Знову не будуть чистити? Бродячі собаки скрізь: біля магазинів, в центрі, по спальних районах, на вокзалі! І найстрашніше біля шкіл і садочків. Чого чекаємо?Найбільш активні захисники тварин в Європі, там на рахунок цього жорстко, але такого бардаку навіть і близько немає.
27 Жовтня 2018, 01:22
Мене всі собаки бояться, як вогню
27 Жовтня 2018, 01:24
Дайош гицелів! Дайош догхантерів!
27 Жовтня 2018, 04:27
В кожну подібну тему приходять &quot;зоозахисники&quot;, і розповідають, що то все люди винні, провокують собак на напади... Допустимо. Отже на велосипедах їздити не вільно, бо &quot;провокує на напади&quot;, дітям бігати невільно, бо &quot;провокує на напади&quot;, і взагалі всім треба ходити струнко, руки по швам,щоб недай Боже не &quot;спровокувати&quot; необережним рухом. І заклякати нерухомо, коли чергова зграя підбігає пообнюхувати/пообслинювати сумки і речі...
27 Жовтня 2018, 18:54
Підтримую на 100%
27 Жовтня 2018, 23:52
Знищувати собак негуманно. Створіть їм притулок. І цим всі проблеми вирішаться. А на утримання кошти знайти не важко - меншу премію нехай собі виписують чиновники.
28 Жовтня 2018, 00:19
Притулок для собак у Ковелі є нехай оприлюднять які гроші списують на тих нещасних псів що громада міста кормить під під'їздами а братва гроші рахує по своїх кишенях
05 Листопада 2018, 14:52
їжу пакуєте в мусорні пакети, а придумати накормити собак-бомжів, щоб не нападали на &quot;зажравшихся&quot;, зась!
07 Листопада 2018, 21:38
Ці собакі є кіндера діти !
12 Листопада 2018, 21:05
Пропоную стихійний ринок з привокзальноі площі перенести на площу перед мерією, всіх бродячих собак розмістити у залі засідань міськоі ради.
14 Листопада 2018, 15:08
А сумка, в розмірі 500 гривень, от Гебучі чи від Версачі..? Це третина мінімальної пенсії. МОДНА БАБЕЛКА!
14 Листопада 2018, 15:18
&quot;Їжу пакуєте в мусорні пакети, а придумати накормити собак-бомжів, щоб не нападали на &quot;зажравшихся&quot;, зась!&quot; Тим СОВДЕПОВСКИМ бабулькам цілий світ, заважає, як танцьору ЯЙЦЯ! То обслинять її собаки, то на її гавкнуть! Хай замість сумки, шумового пістоля купить І відлякує псів і народ! &quot;Ходити струнко, руки по швам, щоб недай Боже не &quot;спровокувати&quot; необережним рухом, СПОСТЕРІГАЧУ і До..треба, щоб себе, дурню, вберегти! То ТОБІ НЕ В СЕЛІ КАМІНЬКОШМАРСЬК...ДЕ ТИ З СОБАК СУП, ВАРИВ! Не ХОЧ, то накинься на ПЕСИКА...ХТО КОГО ПЕРЕГРИЗЕ! У тебе ж його рівень розвитку!
14 Листопада 2018, 15:28
Кримінальна відповідальність зв'язує руки комунальникам. Проблема дійсно назріла і саме правильне це відстріл бродячих собак. Тільки поки не зміниться законодавство хто цим займатись буде. КРИМІНАЛЬНА СТАТТЯ ЗМІНИТЬСЯ ТОДІ, КОЛИ ВСІ СЕЛЮКИ, ЩО НЕНАВИДЯТЬ СОБАК ПОЛИНУТЬ У паРАШУ! В МУХОСРАНСЬК ЧИ ЗАДРИЩЕНСЬК! А ПОКИ УКРАЇНА ІДЕ В ЄВРОСОЮЗ, КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗНУЩАННЯ з ТВАРИН (ВБИВСТВО) БУДЕ ПОСИЛЮВАТИСЯ! НАЙКРАЩИЙ ВИХІД, МЕРУ МІСТА ВВЕСТИ ПОДАТОК НА ТИХ ХТО СОБАК НЕ ТРИМАЄ! НАВІТЬ ЛОЗУНГ Є &quot; КОЖНОМУ ПО ДРУГОВІ-СОБАЦІ! БЛАГОРОДНА МІСІЯ, ОСОБЛИВО ПЕРЕД ЗИМОЮ, коли тваринам буде тяжко, вижити!