Троє загиблих: у Ковелі чоловік застрелив родичів через борги

26 Листопада 2018, 15:07
Троє загиблих: у Ковелі чоловік застрелив родичів через борги 21631
Троє загиблих: у Ковелі чоловік застрелив родичів через борги

У Ковелі у будинку на вулиці Володимирській чоловік застрелив свого зятя та його батька, а згодом вчинив самогубство.

Про це повідомляє інформаційне агентство ВолиньPost з посиланням на власні джерела.

Трагедія трапилася сьогодні, 26 листопада.

Відомо, що між чоловіками виникла суперечка через несплачені борги. Під час конфлікту чоловік застрелив зятя і свата з автомата Калашникова, а потім застрелився сам.

Деталі події – згодом.

Коментарі
26 Листопада 2018, 18:36
мабуть в АТО був і автомат отримав як винагороду за бойові подвиги
26 Листопада 2018, 18:52
Добре шо є фото.Буду знать як цей калошніков виглядає.
26 Листопада 2018, 18:54
Шок. Як цим родинам жити після цього?
26 Листопада 2018, 19:03
він не АТОвець а пастор церкви ... був!!!
26 Листопада 2018, 19:03
не ясно що проповідував
26 Листопада 2018, 19:18
То була"сайга"-мисливська зброя,хто мисливець,той знає,як вона виглядає
26 Листопада 2018, 19:54
Хто знає, кого застрелили? Хочаб імя 25 річного хлопця?????
26 Листопада 2018, 20:07
Артур
26 Листопада 2018, 21:43
Артур Оганісян, його батько, а застрелив їх і себе тесть Артура
26 Листопада 2018, 23:53
Вічна память хороший хлопець був Артур.
26 Листопада 2018, 23:53
Вічна память хороший хлопець був Артур.
26 Листопада 2018, 23:53
Вічна память хороший хлопець був Артур.
27 Листопада 2018, 01:22
Хтось знає подробиці?
27 Листопада 2018, 02:12
Вічна пам'ять! Не віриться.
27 Листопада 2018, 02:12
Вічна пам'ять! Не віриться.
27 Листопада 2018, 02:13
Вічна пам'ять! Не віриться.
27 Листопада 2018, 02:34
Страшна біда для обох сімей
27 Листопада 2018, 09:49
То може той циган що заправку тримав
27 Листопада 2018, 11:43
То застрелив пастерь церкви , по клічкі йожик свого зятя та батька ,за те що вони просили в нього щоб він відав суму грошей яку він вкрав в зятя та своєї дочкі частину суми пастерь відав якої вкрав .Боячі позора він просив щоб справу забрали з Поліції .
27 Листопада 2018, 11:43
То застрелив пастерь церкви , по клічкі йожик свого зятя та батька ,за те що вони просили в нього щоб він відав суму грошей яку він вкрав в зятя та своєї дочкі частину суми пастерь відав якої вкрав .Боячі позора він просив щоб справу забрали з Поліції .
27 Листопада 2018, 23:19
Артур вічна тобі памьять......ми тебе незабудимо некоди....як нам було класно стількі всього пережили разом....ми тебе будимо любити і дальше....хай земля тобі буде пухом.......
27 Листопада 2018, 23:19
Артур вічна тобі памьять......ми тебе незабудимо некоди....як нам було класно стількі всього пережили разом....ми тебе будимо любити і дальше....хай земля тобі буде пухом.......
27 Листопада 2018, 23:20
Артур вічна тобі памьять......ми тебе незабудимо некоди....як нам було класно стількі всього пережили разом....ми тебе будимо любити і дальше....хай земля тобі буде пухом.......
27 Листопада 2018, 23:20
Ну якщо Пастор має чи мав "призьвиско "то вже ясно що то вовк в шкурі ягня!!!!
27 Листопада 2018, 23:22
Ну якщо Пастор має чи мав &quot;призьвиско &quot;то вже ясно що то вовк в шкурі ягня!!!!<br/>P.S....є в Пастора призвизько-значить Аферист.
28 Листопада 2018, 10:54
Це не виліковно