Ковельський міськвиконком виписав на свято премій майже на півмільйона гривень

18 Грудня 2018, 17:01
Ковельський міськвиконком виписав на свято премій майже на півмільйона гривень 5825
Ковельський міськвиконком виписав на свято премій майже на півмільйона гривень

На День місцевого самоврядування чиновники ковельської мерії отримали премій на 400 тисяч гривень.

Про це свідчать дві трансакції виконкому Ковельської міської ради за 6 грудня 2018 року: одна – на 348 тисяч гривень, друга – на 52 тисячі гривень.

Премії працівники виконавчого органу влади міста Ковеля отримали з нагоди Дня місцевого самоврядування, яке відзначалося 7 грудня. 

«Це – справді знакове свято. У нас є повноваження і можливості робити місто таким, яким його хоче бачити кожен мешканець – сучасним, зручним і комфортним для життя. Тож будемо відповідальними перед собою та перед усіма ковельчанами», – йшлося у цьогорічному вітанні міського голови Олега Кіндера до колег, працівників та ветеранів місцевого самоврядування, депутатів міської ради.

 


Коментарі
18 Грудня 2018, 20:00
І що тут такого? Хоч один Бютораст думає про людей. Його під.....тичні колеги Оксенюк та Степанюк взагалі ох....їли. Склопласт заробляє їм шалені гроші, а вони зі своїм засраним Горішним людей тримають за гімно. Інфа 1000%. Ждіть сукні, скоро і до вас доберуться
18 Грудня 2018, 20:44
Одне діло, коли це твій бізнес, а зовсім інше, коли це міський бюджет, вважай, громади міста, яка утримує чинуш з Білого дому.
18 Грудня 2018, 20:46
і бютораст Кіндер коли премії виписував думав не про простих городян, а в першу чергу про своїх наближених підлеглих.
18 Грудня 2018, 21:06
<p>А вчителі отримали [НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА] синю в кишеню. Що на день вчителя, що до нового року.</p>
18 Грудня 2018, 21:11
У вчорашній статті "Ковельчан і гостей міста запрошують на відкриття новорічної ялинки", закликають прийти і купити а гроші спрямують для дітей. ВИСНОВОК: Для кіндеровських чинужників гроші з наших податків Є, а для дітей грошей з наших податків НЕМАЄ?! Панове бюрократи Ви непомиляєтесь??? Напевне напротив " Новорічної ялинки" пора завозити скати, щоб піджирити виші Ж..ПИ. ...ПОРА !!!
18 Грудня 2018, 23:41
є які дійсно заслуговують на повагу і винагороду. Але коли я уявляю собі як дармоїд пікінес пакує свою пельку преміальними грошима, мені стає не по собі.
18 Грудня 2018, 23:48
Соромно і обідно ,себе мільйонами преміюють ,а пенсіонерам "к и н у л и " ,як собаці кістку , 7 - 8 гривень........
19 Грудня 2018, 00:33
Тому що ви всі плєсєнь!! Я що хочу те і роблю!
19 Грудня 2018, 11:23
&quot;сучасним, зручним і комфортним для життя&quot; <br/>ЩО,ЩО,ЩО???? Не смішіть мої капці. Кундер такого взагалі ніколи не бачив? В одному місці як небуть що небуть підлатають а в іншому вже знов купа сміття, бруду та темноти. Провести його пішки вулицями ввечері, тоді б побачив яке воно сучасне, зручне та комфортне.))))))
19 Грудня 2018, 12:41
Хто б мені якогсь миколайчика подарував би.Прийдеться знову з циган збивати
19 Грудня 2018, 15:30
В пенсії затримують ....
19 Грудня 2018, 15:30
А пенсії затримують ....
20 Грудня 2018, 10:16
Чортівня якась
20 Грудня 2018, 10:17
Жидомасони рулять
20 Грудня 2018, 15:44
Півмільйона... Це на скільки людей?
20 Грудня 2018, 15:45
Півмільйона... Це на скільки людей?
21 Грудня 2018, 12:20
я не жалію коли вас грабують клли палять ваши хороми я скоро перестану жаліть коли вас будуть вбивати..чому..тому що ви порушили всі заповіді тому шо ви порушили усі закони держави тому що вами править жада красти красти і красти....