Ковельська міськрада вирішила продати колишню котельню разом із земельною ділянкою

02 Січня 2019, 12:26
Ковельська міськрада вирішила продати колишню котельню разом із земельною ділянкою 4583
Ковельська міськрада вирішила продати колишню котельню разом із земельною ділянкою

Міські депутати затвердили перелік об’єктів комунальної власності, які продадуть «з молотка». 

На останній сесії Ковельської міської ради депутатам запропонували затвердити перелік об’єктів комунальної власності міста Ковеля, що підлягають приватизації шляхом викупу та продажу на аукціоні.

Коли секретар ради Віра Федосюк озвучила проект рішення, мер міста Олег Кіндер звернувся до голови постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету і фінансів, директора підприємства теплових мереж «Ковельтепло» Володимира Бойка.

«Володимир Іванович, ми з вами говорили за ту котельню по госпіталю. Вона є тут, чи нема? Нема? Володимир Іванович, озвучте тоді, будь ласка», – мовив Олег Олексійович.

Володимир Бойко сказав, що у нього є пропозиція включити до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні, котельню колишнього військового госпіталю, яка знаходиться на вулиці Шевченка.

«Вона сьогодні не діє. Обладнання там демонтоване. Просто одна будівля. Є там земельна ділянка відповідна. Є сервітут для проїзду через житловий будинок (багатоквартирний, – ред.). Так що ту земельну ділянку і цей об’єкт можна виставити на аукціон», – запропонував Володимир Іванович.

Депутатський корпус підтримав пропозицію, затвердивши в цілому дане рішення. «За» проголосували 24 депутата, в тому числі й Олег Кіндер. Отож, очевидно, на цьому місці невдовзі хтось побудує особняк.

До переліку об’єктів, які продадуть «з молотка», також увійшли будівлі двох складів, площами 397,8 та 22 кв.м, на вулиці Володимира Кияна (колишня військова частина). Згідно рішення міської ради, орендар Володимир Киричок може приватизувати шляхом викупу приміщення котельні, площею 70 кв.м, на вулиці Винниченка, 5.

 



 

Читайте також: «Колишній військовий шпиталь у Ковелі хочуть передати під житлову забудову військовослужбовцям»

Коментарі
02 Січня 2019, 14:39
а я що казав? Прийде час і лакомий шматочок земелькі біля річки піде з молотка. Замість того, щоб у тому чудовому місці зробити поліклініку чи який дитячий профілакторій, зараз продадуть той госпіталь якомусь прокурорчику. Спочатку щупальці закинуть в котельню, побачать реакцію ковельчан. А потім і увесь госпіталь з територією піде з молотка. БАНДИТАМ ТЮРМИ, А НЕ РАЙСЬКЕ МІСТЕЧКО БІЛЯ РІЧКИ!!!! Кіндер, схаменись!!!!
02 Січня 2019, 16:38
<p>[НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА] неяк не схаменуться ,покі не повісять !</p>
02 Січня 2019, 17:17
ось такі царьки і скупають кращі міста в місті за крадені гроші. Не дождетесь, хапуги. Прийде час все буде конфісковане, а ви на каторгу підете ненажери. Ніякі гроші вам не допоможуть.
02 Січня 2019, 17:59
На 100% згідний з усіма коментарями !!! Закинули "вудочку" на котельню , а вірніше на одну назву , в аукціоні будуть учасниками тількі підібрані - вірні і предані люди, які по їх оцінці заплатять копійки ( покажуть на фото , яке воно все занедбане і т.д.) . Пан Бойко , ви думаєте що ми всі лохи і не бачимо ,що ви задумали ??? ЗЕМЕЛЬКА під цією будівлею - це цінність №1 .
02 Січня 2019, 20:57
БОЙКО ЕСТЬ ЕЩЕ ТА СКОТИНА ,ВСЕ ВОРОВСТВО И БЕДА С ПОДАЧИ ЕГО ПРОИСХОДИТ !
02 Січня 2019, 22:44
Бойко в цій темі ні при чому. Просто його використали....
02 Січня 2019, 22:48
До речі! А земля навколо кому належить? На чиїй землі знаходиться цей об'єкт????
02 Січня 2019, 22:49
А право власності на об'єкт?
03 Січня 2019, 01:10
Розчищувати землю біля котельні вже давно розпочали.. уже все вирішено..
03 Січня 2019, 11:06
Шановні працівники всіх правоохоронних органів Ковеля , ви живете за кошти громадян які сплачують податки . Вам небайдужі і обізнані громадяни міста повідомляють , які підступні схеми корупції і крадіжки громадського майна придумують у міській раді , але ви не реагуєте . Вам дай , щоб по радянськи хтось прийшов і написав офіційну заяву, а ви прийшли до Кіндера і з вибаченням сказали,- ну дивися це не ми . але люди скаржаться ...!!! Хватить як кажуть внароді соплі жувати , працюйте... по європейськи !!!
04 Січня 2019, 21:24
Обєкт дійсно в занедбаному стані (весь госпіталь) тому і на аукціон треба виставляти цілим комплексно і шукати інвестора з пропозиціями в інтересах міста під санаторій , базу відпочинку. чи реабілітацію військових. Приватизувати котельню це розірвати комплекс чим зменшити ціну всього комплексу. Це не вирішує проблеми комплексу ..... можливо чиїсь вузькі забаганки.... ЧИЇ ?????
04 Січня 2019, 21:24
Обєкт дійсно в занедбаному стані (весь госпіталь) тому і на аукціон треба виставляти цілим комплексно і шукати інвестора з пропозиціями в інтересах міста під санаторій , базу відпочинку. чи реабілітацію військових. Приватизувати котельню це розірвати комплекс чим зменшити ціну всього комплексу. Це не вирішує проблеми комплексу ..... можливо чиїсь вузькі забаганки.... ЧИЇ ?????
04 Січня 2019, 21:25
Обєкт дійсно в занедбаному стані (весь госпіталь) тому і на аукціон треба виставляти цілим комплексно і шукати інвестора з пропозиціями в інтересах міста під санаторій , базу відпочинку. чи реабілітацію військових. Приватизувати котельню це розірвати комплекс чим зменшити ціну всього комплексу. Це не вирішує проблеми комплексу ..... можливо чиїсь вузькі забаганки.... ЧИЇ ?????
04 Січня 2019, 21:25
Обєкт дійсно в занедбаному стані (весь госпіталь) тому і на аукціон треба виставляти цілим комплексно і шукати інвестора з пропозиціями в інтересах міста під санаторій , базу відпочинку. чи реабілітацію військових. Приватизувати котельню це розірвати комплекс чим зменшити ціну всього комплексу. Це не вирішує проблеми комплексу ..... можливо чиїсь вузькі забаганки.... ЧИЇ ?????
05 Січня 2019, 20:18
Коля для цього ця сволота і робить щоб розірвати ,це Бойка схема !