Екс-«регіонал» Іван Смітюх став довіреною особою Анатолія Гриценка

07 Лютого 2019, 12:04
Іван Смітюх 7507
Іван Смітюх

Колишній депутат Волиньради від Партії регіонів Іван Смітюх включився у президентські вибори, ставши довіреною особою Анатолія Гриценка.

Центральна виборча комісія зареєструвала по Ковельському територіальному виборчому округу № 21 перших двох довірених осіб на чергових виборах Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року.

Мало кому відома у Ковелі Світлана Байдан, яка представляє адвокатське об’єднання «A.L. TERRA» є довіреною особою на Ковельщині кандидата на пост Президента України Олександра Вілкула, а колишній голова Ковельської районної державної адміністрації та екс-депутат Волинської обласної ради від Партії регіонів, а нині директор ТзОВ «Ковельський хлібокомбінат» Іван Смітюх – Анатолія Гриценка.

 


 

Як повідомляло видання Район.Рожище, на Волині «Громадянська позиція» Гриценка опинилася в руках «регіоналів». «Найчесніша» партія України на Волині не тільки дала прихисток членам Партії регіонів («регіоналів», як і комуністів учорашніх не буває), але й здалася їм у полон.

Коментарі
07 Лютого 2019, 14:12
який гриценко, про що ви мелете. Це ж клон порохоботівський
07 Лютого 2019, 14:13
Людина.сімя цих прокуооів вже через ік отримала хаошу кватиру від дежави.при юі луценко.в хаошосу айоні
07 Лютого 2019, 14:29
Інформація застаріла і не відповідає дійсності. Внесені зміни і довіреною особою по округу буде інша людина.
07 Лютого 2019, 14:34
кандидатур багато а голосувати немає закого
07 Лютого 2019, 14:40
ІНФОРМАЦІЯ ПО СМЕТЮХУ І.Є.ЗАСТАРІЛА І НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ.ВНЕСЕНІ ЗМІНИ І ДОВІРЕНОЮ ОСОБОЮ ВІД ГРИЦЕНКА ПО 21 ОКРУГУ БУДЕ ІНША ЛЮДИНА.
07 Лютого 2019, 14:42
Посмітюха разом із іншими ригами на смітник
07 Лютого 2019, 15:17
Регіонали вертають
07 Лютого 2019, 15:33
для таких "застарілих" як ти є скріншот з офіційного сайту ЦВК, будуть внесені зміни, то буде нова стаття, а поки змін нема
07 Лютого 2019, 15:42
Вже тут обговорювали Гриценка. <br/>Це бувший комуняка який розвалив Армію України ,доречі на відміну від нього Порох армію створив . <br/>Так що його не путайте з Порохом,є і з ним нюанси ,але то трохи інше.
07 Лютого 2019, 17:34
ДЛЯ ТУПИХ ПОВТОРНО. ІНФОРМАЦІЯ ПО СМЕТЮХУ НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ ВІН НЕ Є ДОВІРЕНОЮ ОСОБОЮ ГРИЦЕНКА, НАПИСАНА ОФІЦІЙНА ВІДМОВА ,ЗМІНИ ВНЕСЕНІ В ЦВК,ДОВІРЕНОЮ ОСОБОЮ ПО ОКРУГУ БУДЕ ІНША ЛЮДИНА,
07 Лютого 2019, 18:43
Довіреним буду я<br/>Коротка характеристика щоб не парились<br/>Що люблю-Гроші за них готовиій і матінку продати але гарно співаю чи підспівую звичайно владі<br/>Хоббі-бюджетик і грошики з бюджетику знаю сто один спосіб як скрисятнічати<br/>Ну як я вам красава то о тож<br/>А Грицьку хрен довірю я ж розумний
07 Лютого 2019, 18:43
Довіреним буду я<br/>Коротка характеристика щоб не парились<br/>Що люблю-Гроші за них готовиій і матінку продати але гарно співаю чи підспівую звичайно владі<br/>Хоббі-бюджетик і грошики з бюджетику знаю сто один спосіб як скрисятнічати<br/>Ну як я вам красава то о тож<br/>А Грицьку хрен довірю я ж розумний
07 Лютого 2019, 19:11
Хто ти такий, щоб тобі вірити? Поки нема офіційних даних, то твої слова можна розцінювати як бла-бла-бла.
07 Лютого 2019, 20:21
А я довірений Ківи
07 Лютого 2019, 21:16
Я за Гриценка і правильний у нього вибір на довірену особу Що в Ковелі є чесніші підприємці когось Смітюх обідив комусь не допоміг та його дуже багато підтримує і довіряє бо він господар а вам заздрісно Сьогодні людям не партіі треба у владі а порядні чесні люди які дбають щоб ви мали роботу і достойно жили
07 Лютого 2019, 22:12
Комунофашист смітюх та руйнатор Української Армії гриценко... два чоботи - пара...
07 Лютого 2019, 22:14
Регіонал Іван Смітюх став довіреною особою Анатолія Гриценка<br/>Примітка: колишнії ригів не буває.
07 Лютого 2019, 23:09
гриценко продажна шлюха, сметюхи риговські злодюги самі чесні , за путіна своє отримають з часом
07 Лютого 2019, 23:10
гриценко продажна шлюха, сметюхи риговські злодюги самі чесні , за путіна своє отримають з часом
07 Лютого 2019, 23:10
гриценко продажна шлюха, сметюхи риговські злодюги самі чесні , за путіна своє отримають з часом
07 Лютого 2019, 23:17
То точно, колишніх не буває. От колишній риг, навіть засновник цієї партії, керує країною, якщо піде на другий термін - точно розвалить до ручки.
07 Лютого 2019, 23:40
Смітюх справжній патріот України, він сіє вирощує та пече хліб, його діти вчаться в Україні, він не має офшорів, він не має маєтків за кордоном, він допомогає простим людям в біді , і якщо він буде когось підтримувати на виборах то нам варто прислухатися до його думки,
08 Лютого 2019, 09:56
Хай Сметюх сука напише як допомагав Майдану і кому
08 Лютого 2019, 11:11
Сметюх баран. Він постійно влазить не в ту компанію. А заробляти вміє.
08 Лютого 2019, 13:36
Ну і що вам до того. Це справа Смітюха і Гриценка.
08 Лютого 2019, 14:04
Інформація по Смітюху не відповідає дійсності, бо він не є довіреною особою Гриценка.Довіреною особою є інша людина.Скоро взнаєте.
08 Лютого 2019, 15:22
А чого хто мав помагати вашому обсциканому майдану? До чого хорошого домайданились? Одних злодіїв поміняли на інших, людей положили, війну розвязали, території втратили? Нах.. такий майдан?
08 Лютого 2019, 16:14
Нахєр такі козломорді Васі
08 Лютого 2019, 16:48
Я підтримую Гриценка у виборі довіреною особою Смітюха.Бо таких людей як Смітюх порядних,чесних ,справедливих на пальцях можна перерахувати.Він керує могутнім підприємством. створює робочі місця,виплачує хорошу заробітну плату працівникам.,державі сплачує податки для наповнення бюджету .А ви писаки що для людей зробили. Мені соромно за вас. А партійність тут ні при чому. Основне щоб любив свою Україну , людей . А він це робить . Гриценко кандидат у Президенти достойний.
08 Лютого 2019, 16:49
Я підтримую Гриценка у виборі довіреною особою Смітюха.Бо таких людей як Смітюх порядних,чесних ,справедливих на пальцях можна перерахувати.Він керує могутнім підприємством. створює робочі місця,виплачує хорошу заробітну плату працівникам.,державі сплачує податки для наповнення бюджету .А ви писаки що для людей зробили. Мені соромно за вас. А партійність тут ні при чому. Основне щоб любив свою Україну , людей . А він це робить . Гриценко кандидат у Президенти достойний.
08 Лютого 2019, 18:22
статья гавно, автор мудак.<br/>п.с. порох той взагалі засновник партії регіонів. і шо? <br/>задовбаои вже тикати пальцями, на себе гляньте. бидло, довели країну до ручки
08 Лютого 2019, 20:27
А що в статті неправда? Все відповідає дійсності. Це тебе і колбасить.
08 Лютого 2019, 20:32
І.Є.Смітюх не є довіреною особою Гриценка. В ЦВК внесені зміни і довіреною особою від 21 округу буде інша людина.Скоро дізнаєтесь.
08 Лютого 2019, 21:50
Кращоі довіреноі особи не знайдете втратите багато голосів бо це людина якій партійна належність мало важлива важлива просто людина
08 Лютого 2019, 22:46
Це жах.
09 Лютого 2019, 00:53
Вони що там зовсім придуріли. Для чого ж тоді революція була?Мало того, що нікого не наказали, то й ще назад повертають.
10 Лютого 2019, 00:52
Так що щодо Пороха? Він є засновником Партії Регіонів. То хто чим керує і рулить?
10 Лютого 2019, 11:21
То все з нашої церкви
11 Лютого 2019, 00:34
Як там на рахунок Смітюха, інша людина буде представляти інтереси Гриценка? Чи все таки він?