Син загиблого ковельського благочинного став кліриком ПЦУ

08 Лютого 2019, 16:22
Син загиблого ковельського благочинного став кліриком ПЦУ 7303
Син загиблого ковельського благочинного став кліриком ПЦУ

Українська православна церква Московського патріархату оприлюднила список з 12 священнослужителів Київської єпархії, яким заборонила служити за «ухилення у розкол», тобто за перехід до Православної церкви України.

Як повідомляє ТСН.ua, згідно з оприлюдненим списком, серед цих священиків є клірик ставропігійного Свято-Преображенського собору в Голосіївському районі Києва протоієрей Тарас Козка – син колишнього настоятеля Воскресенського собору міста Ковеля УПЦ МП, протоієрея Олександра Козки, який трагічно загинув у ДТП влітку 1997 року, повертаючись з Москви, на мінському шосе разом з двома священиками Ковельської парафії. Отця Олександра так і поховали біля рідного йому собору з боку вулиці Незалежності.

За півроку до автокатастрофи Воскресенський собор у Ковелі відвідав тодішній єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Симеон (Шостацький), який після богослужіння у храмі вручив благочинному місцевого округу УПЦ МП протоієрею Олександру Козці відзнаку – митру, прикрашену невеликими образками і кольоровим камінням. Згідно з наказом та благословення митрополита Володимира (Сабодана) отцю Олександру тоді було підвищено церковний сан – він став митрофорним протоієреєм.

Примітно, що в ПЦУ перейшли священики, які зробили чималий внесок у формування церковної політики. За даними порталу «Релігія в Україні», вони входили до складу інтелектуальної еліти єпархії. Зокрема протоієрей Георгій Коваленко тривалий час очолював Синодальний Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП, був речником предстоятеля УПЦ (МП) митрополита Володимира.

Читайте такожРадошин: у місцевому храмі відбулося друге богослужіння після переходу до Православної церкви України

Коментарі
08 Лютого 2019, 20:26
Вітаємо о.Тараса Козку з правильним вибором. Хай Бог допомагає!
08 Лютого 2019, 20:57
Дай Боже ВАМ І Вашій родині здоровья фізичного душевного на многіі літа<br/>З любовью прихожани Украіни
08 Лютого 2019, 21:55
Та вже не отець, а розкольник. Бідний батько, добре, якщо не бачить з того свівту сина-зрадника.
08 Лютого 2019, 22:39
Щире співчуття рідним....
08 Лютого 2019, 22:47
Дали грошенят він на це ведеться
08 Лютого 2019, 23:08
Розкольники це козломорді викидні у рясах,та такі як ти ,чучало,заточені під Путіна. Ти пожалій свого батька,який породив такого ідіота як ти. А за &quot;грошенята&quot; - то кожен судить по собі.
08 Лютого 2019, 23:35
так, розкольники!) між Україною та Москвою)
08 Лютого 2019, 23:50
до чого тут батько о.Олександр і його заслуги, до сина Тараса Козки ,ДЕШЕВО!!!ФУУУУУУУУУУУ!!!!
08 Лютого 2019, 23:56
Знаючи о.Олександра ,думаю він бачить і дуже скорбить про сина,скоро нагадає йому про себе...........
09 Лютого 2019, 00:13
&quot;Той, хто бреше самому собі і слухає власну брехню, доходить до того, що не розрізняє ніякої правди ні в собі, ні навколо, і починає не мати поваги ні до себе, ні до інших&quot;
09 Лютого 2019, 00:17
Ви хоть про себе не нагадуйте своїм промосковським смородом. <br/>Як вам не огидно оте МП і все що із ним пов’язане ...!!!
09 Лютого 2019, 00:29
Чому в Росії нема Українських церков, а по всій Україні путінська церква має такі права. Попа Української церкви вбили. Бог один, як би його не називали чи Іісус чи мулла. А у Москви як і в 2004р Янукович в церквах поряд з іконами ставили портрет Янека. Це не віра, це політика. І нам не потрібна ця нагрузка. Як би не було, нам наше Українське. Забирайте своїх оборотів в свою Росію.
09 Лютого 2019, 00:30
Чому в Росії нема Українських церков, а по всій Україні путінська церква має такі права. Попа Української церкви вбили. Бог один, як би його не називали чи Іісус чи мулла. А у Москви як і в 2004р Янукович в церквах поряд з іконами ставили портрет Янека. Це не віра, це політика. І нам не потрібна ця нагрузка. Як би не було, нам наше Українське. Забирайте своїх оборотів в свою Росію.
09 Лютого 2019, 00:30
Чому в Росії нема Українських церков, а по всій Україні путінська церква має такі права. Попа Української церкви вбили. Бог один, як би його не називали чи Іісус чи мулла. А у Москви як і в 2004р Янукович в церквах поряд з іконами ставили портрет Янека. Це не віра, це політика. І нам не потрібна ця нагрузка. Як би не було, нам наше Українське. Забирайте своїх оборотів в свою Росію.
09 Лютого 2019, 02:30
Тоді всі спиртякою торгували
09 Лютого 2019, 03:36
Продам істинні ікони з Почаєва освячені Кирилом для істинної віри
09 Лютого 2019, 03:41
Кончений Гундяєв тримає в Москві спирт і сігарєти
09 Лютого 2019, 03:43
То цигани работають на Путіна!!!
09 Лютого 2019, 03:46
Мені б хатку добудувати.Кирило обмежив фінансування
09 Лютого 2019, 05:26
Скільки засланих козачків від Путіна .
09 Лютого 2019, 09:39
Піду до могилки приклонюсь ,чолом Кирилу за здравіє ударю...
09 Лютого 2019, 10:31
До ПЦУ переходить інтелектуальна еліта МП і цей процес незворотний. Під гундяєвим залишаться самі &quot;канонічні&quot; на всю голову
09 Лютого 2019, 11:14
Думайте трішки, що пишете. І подумайте, чим доведеться за собор, в якому пожежник замки зрізав, відповідати перед Богом.
09 Лютого 2019, 11:35
Домай ти спочатку в якому напрямку ідеш! <br/>Скільки будете рабами ?!!! <br/>ГУНДЯЄВЦІ -вам якраз і потрібно буде відповідати за все. <br/>Чи ви думаєте разом з агресором замолити свої гріхи... ?
09 Лютого 2019, 12:18
Ворогів України від московії гундяєвської не переконати ,вони такі вродилися...
09 Лютого 2019, 12:19
Може могила виправить горбатого
09 Лютого 2019, 13:30
А мабуть все-таки і могила в плані виправлення не допоможе. <br/>Бо це є вірус ...,який розповсюджується без нашого бажання..
10 Лютого 2019, 00:49
Тарас, не гангьби святого імені. Ти мрязь турецька
10 Лютого 2019, 00:50
Тарас, не ганьби святого імені. Ти мрязь турецька
10 Лютого 2019, 15:33
Вже більшої ганьби як ти чучало тут не має.Ти заточений під Путіна ФСБешний мудак будеш вказувати що кому робити. Радіємо за отця Тараса Козку! Слава православній церкві України!
10 Лютого 2019, 21:49
Бажаємо о.Тарасію пити менше горілки.
11 Лютого 2019, 21:45
Горілочки лигати менше не завадило б нам всім<br/>Пьянство риса присцща рабам <br/>Вільним людям не треба ні горілка <br/>Правда Доктор Смерть рекомендує ще додатково закидуватись каннабісом<br/>то якби по нашому конопелькою<br/>А хай іі шлях трафить розуміє толк в галюнах
13 Лютого 2019, 19:07
Господу Богу навряд чи є різниця хто молиться МП чи УПЦ. І для нього немає слова розкольники. А от прості люди ,якщо хочуть нічого спільного не мати з сусідом убивцею то є їх право.
14 Лютого 2019, 00:45
А ти все це розкажеш в пеклі. Твій творчий порив там зрозуміють.