На головній естраді Ковеля вже відвалюється штукатурка

15 Лютого 2019, 16:02
На головній естраді Ковеля вже відвалюється штукатурка 6935
На головній естраді Ковеля вже відвалюється штукатурка

Відкрита влітку минулого року естрада в центральному парку міста нагадує стіну страти бракоробів і виявляється ще й досі не введена в експлуатацію.

У липні 2018 року до Дня міста Ковеля в парку культури та відпочинку імені Лесі Українки відкрили нову паркову сцену. На урочисту церемонію до міста приїхали голова Волинської ОДА Олександр Савченко та народний депутат України Степан Івахів, який пригадав, як за два роки до того він стояв на старій сцені і все непокоївся за її хиткий технічний стан. А тепер бачить гарну ошатну будову. Щоправда, з одним недоліком – відсутній навіс над глядацьким майданчиком.

«Я пам’ятаю, як стояв на тій сцені і хвилювався, щоб дах не впав на голову. І дощ, сьогодні скажу, це нам підказка – керівникам, що не тільки ми маємо стояти сховані, а й люди мають бути під навісом. Ми знали, грошей не хватило. Будимо шукати і зробимо», – пообіцяв Степан Івахів.

Нову естраду розпочали зводили ще близько двох років, із жовтня 2016-го. Кілька разів офіційне відкриття переносили, оскільки будівельники не вкладалися у строки здачі в експлуатацію. 

Читайте також: Секретар міськради пояснила, чому півроку не будували у Ковелі літню естраду

І лише напередодні Дня міста центральна сцена, за словами чиновників, була готова до використання.

Кілька тижнів тому на звіті міського голови Олега Кіндера за роботу в 2018 році спецкор волинської газети «Вільна думка» Микола Силюк спитав про суму грошей, які витратили на це будівництво.

«Олег Олексійович, назвіть, будь ласка, суму, яка була витрачена на естраду, бо ходять різні чутки. І скільки коштів на рік витрачається на цю літню естраду?», – поцікавився Силюк.

«На дане питання дасть відповідь вже, напевно, на наступному звіті по звіту за дев’ятнадцятий рік Вікторія Анатоліївна, як керівник відділу структури, начальник відділу культури виконавчого комітету. Чому? Тому що побудоване дане приміщення воно на сьогоднішній день тільки-тільки вводиться в експлуатацію. Тоєсть питання у форматі, що об’єкт не введений в експлуатацію, поки що кошти не виділялися. Ну це, повірте мені, до кінця січня всі питання в частині фінансування нашої естради буде завершено», – «видав» дивину Олег Кіндер про те, що об’єкт й досі не введено в експлуатацію.

Яким чином чиновники, браво рапортуючи про досягнення, дозволили виступати дитячим та іншим художнім колективам на сцені фактичного будівельного майданчика?! Для чого було обманювати першу особу виконавчої влади області та народного депутата від Ковельщини? Голова ОДА Олександр Савченко щиро порадів, що місту й надалі щастить з його керівництвом…

 

 

«То яка вартість?» – перепитав Микола Силюк.

«Яка вартість? Ну я ще раз повторююсь. Це пізніше, бо зараз не скільки. Не виділяється з міського бюджету не скільки», – запевнив Олег Кіндер.

Ну як же так?! Що за прогалини у пам’яті ковельського градоначальника? Як повідомляло видання Район.Ковель у червні 2018 року на будівництво культурного об’єкту витратили з міського бюджету близько чотирьох з половиною мільйона гривень. Скажімо, управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Ковельської міської ради заплатило 403 тисячі 459 гривень авансу ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» на будівництво літньої естради. Бюджетні кошти надійшли цій луцькій фірмі, згідно договору від 24 травня 2018 року та рахунку від 25 травня.

 


 

Кошторисна вартість доволі затратного будівництва становила, за словами керівництва міста восени 2017 року, майже чотири з половиною мільйона гривень.

На сьогодні нова естрада нагадує стіну розплати, перед якою страчували бракоробів. У багатьох місцях штукатурка відвалилася великими шматками. Через парк щодня ходять тисячі ковельчан та гостей міста, які бачать наслідки бракоробства. Треба, щоб на цю ганьбу звернула увагу й начальниця відділу культури Вікторія Савлук.

Фото Миколи Силюка.

 









Коментарі
15 Лютого 2019, 18:27
а тепер згадайте хто цю фірму привів на ринок послуг Ковеля, скільки раз піднімалась ціна за будівництво цього уйобіща.
15 Лютого 2019, 18:46
Ці самі і стадіон будуть відреставровувати(((((
15 Лютого 2019, 19:09
Потрібно ще чотири міліона щоби відремонтувати і ввести в експлуатацію!!!
15 Лютого 2019, 19:14
Два міліона собі Кіндер на вибори взяв.Голосуємо за Юлю та інших бютосук
15 Лютого 2019, 20:17
Підняти питання на сесії міської ради, про реставрацію естакади!!!! Нехай та фірма подивиться що вона зробила.
15 Лютого 2019, 20:46
Ще й роковини не відзначили, а вже посипалось. То тепер нехай Савченко, Івахів, Кіндер з власної кишені проведуть ремонт, особисто. І обов язково з телебаченням і журналістами, то може відпаде бажання просирати людські гроші
15 Лютого 2019, 21:01
Кому не подобається то не ходіть туди, мені нормальна сцена.
15 Лютого 2019, 21:19
ОЛЕГУ КІНДЕРУ Нехожу бо не пускають як тільки відкрили лавки зібрали та на замок закрили і ще раз відкрили на день незалежності знову закрили тай більше туди і близько не підпускають а ті що грали в карти шахмати домино на вихидні зараз сидять на ступенньках під танцплощадкою або на лавках проклинають тих хто збудував памятник АРХІТЕКТУРИ .
15 Лютого 2019, 21:36
Це тому , що були порушені нормативи , все підганяли будівельників , бо треба було здати до певної дати , як при совку і відзвітувати , от і маємо, що хотіли. Якби дали номально просохнути бетону , а потім оздоблення робили,такого б не було .Така сама картина і на інших об'єктах і інших підрядників, які аналогічно терміново здавались рекордними темпами. А що стосується гарантій , будівельники за звичай їх дають , і повинні усунити недоліки за власний кошт, і вони це роблять і зроблять , можете не сумніватись . Але не в таку погоду як зараз , бо буде та ж сама картина. Так що, пане грейдерист, можете на цьому не піаритись , до виборів , ще довго...
15 Лютого 2019, 21:53
заставити кындера щикатурити
15 Лютого 2019, 23:14
Не дали зайвих 10 мільйонів списати, тому й відвалилась...
15 Лютого 2019, 23:15
Не дали зайвих 10 мільйонів списати, тому й відвалилась...
15 Лютого 2019, 23:16
Построїли прочно, здали досрочно!
15 Лютого 2019, 23:49
Те що лавки сховали, то правильно!!! Хоч збережуться, інакше б їх просто знищили. <br/>Про що тут говорити, якщо навіть на день міста під час концерту на ті лавки повилазили старі й малі і не соромились людей. Уявляю що з ними було б за зиму...
16 Лютого 2019, 00:01
ВИ МЕНЕ ДО МОГИЛИ ТАК ДОВЕДЕТЕ
16 Лютого 2019, 01:23
А якщо лишати там старенькі якісь списані лавки на щодень, щоб пенсіонери мали де зібратись і посидіти за шахматами чи доміно
16 Лютого 2019, 01:48
О,тємка. Якраз ще мільйон намучу. Так що ша, плєсєнь.
16 Лютого 2019, 12:07
корпорація Рамшут і Рамшан
16 Лютого 2019, 12:23
Хто підписував акти прийому ??? За його рахунок усунути всі недоліки !!! Люди бачать цю халтуру , що прийняла міська рада на чолі з Кіндером і з великим болем про таке марнотрацтво наших грошей пишуть , а сила - силенна правоохоронців різних рівнів , які в Ковелі утримуються за наші гроші чомусь цього не бачать ???????????
16 Лютого 2019, 12:26
Тадамммм...... І хто понесе відповідальність????
16 Лютого 2019, 12:30
Чого ви хвилюєтесь , на черговій сесії міської ради приймуть рішення про внесення змін до бюджету , де передбачать енну суму бюджетних (наших) грн. на ремонт сцени до дня міста. В такого господаря як Кіндер &quot;безробіття &quot; не буде .... Командують Шарікови , маємо те що маємо ...
16 Лютого 2019, 12:55
А ви не подумали , що і наші «доброчинні ковельчани» пречасні до такого ? <br/>Не раз бачила як підлітки та й навіть дорослі копали ту штукатурку, гадили вечері на території естради, розпивали спиртні напої, плювали насіння , а ви звинувачуєте відділ культури ? <br/>Виховайте у собі будь ласка для початку культуру , а потім звертайтесь до відділу.
16 Лютого 2019, 15:19
Знову грошей на бухло і шлюх не буде.Ремонт все зїсть
17 Лютого 2019, 11:33
Це так само птахи асфальт викльовують не раз сам бачив а говорять що погано роблять.
17 Лютого 2019, 12:45
пікінеса за сраку беріть. Це його об&quot;єкт.
17 Лютого 2019, 16:45
а ви бачили скільки листя навалено під стінку тієї сцени. тут ніяка штукатурка не витримає. Треба добре нагнути начальника Добробуту. А як нагнеш, коли начальник комунального і добробуту корєша- собутильники