На вокзалі в Ковелі вилучили понад 11 тисяч пачок контрафактних цигарок

20 Лютого 2019, 13:10
На вокзалі в Ковелі вилучили понад 11 тисяч пачок контрафактних цигарок 7030
На вокзалі в Ковелі вилучили понад 11 тисяч пачок контрафактних цигарок

Спритники хотіли перевезти цигарки потягом у Польщу.

Під процесуальним керівництвом Ковельської місцевої прокуратури оперативні співробітники Північного регіонального управління Державної прикордонної служби на залізничному вокзалі міста Ковеля затримали чотирьох громадян України при спробі завантаження тютюнових виробів без акцизних марок у поїзді «Варшава-Київ», – повідомляють у прокуратурі Волинської області.

Правопорушники планували під час руху поїзда приховати контрафактні цигарки у вагонах та перемістити через Державний кордон до Республіки Польща.

На місце події викликано слідчу оперативну групу від Ковельського відділу поліції з метою проведення слідчих дій.

Загальна кількість вилучених тютюнових виробів склала 11 120 пачок.

Триває досудове розслідування, вирішується питання про накладення арешту на вилучені матеріальні цінності.

2



Читайте такожУ Ковелі податківці вилучили нелегальні лікарські засоби та цигарки

Коментарі
20 Лютого 2019, 16:34
Хай би собі везли, зараз всі так роблять!!!
20 Лютого 2019, 16:45
баховка полиняла трохи
20 Лютого 2019, 16:53
Пропоную -конфіскувати і передати ЧЕРВОНОМОРДОМУ для реалізаціі мєсному насєлєнію!
20 Лютого 2019, 16:56
Простим людям, на чесні зароблені гроші прожити не реально , тому приходиться заробляти не чесно. Скажіть, якби була робота та гарно оплачувалась, хто б катався в ту Польщу ? Кому б вона потрібна була б ? Здоров'я та нерви своє гробити. А так хочеш не хочеш, мусиш. На тих державних керівників надії не має, бо вже в такому болоті сидимо, О це й виживаєш як можеш.
20 Лютого 2019, 17:19
11 000 пачок цигарок прості люди не возять кожен день. Це дуже не прості, дуже житрожопі люди. І заробляють далеко не на хліб насущний.
20 Лютого 2019, 17:26
А чому наші бізнесмени, особливо спиртовики та сигаретчики на зароблені не відкривають підприємства, фірми, цеха а вкладають все у хати, машини курорти. багатьом нашим людям не потрібна офіційна робота а дай кондрабандою і нелегалкою заробити
20 Лютого 2019, 17:29
Справжні патріоти зараз на передовій а не цигарки на польшу пхають. Ти мабуть "красномордий"?
20 Лютого 2019, 17:56
А кажуть залізниця збиткова кантора. Хочу безкоштовно вкалувати провідником поїзда київ-варшава.
20 Лютого 2019, 18:42
Цікаво. Цигарки там вантажать вже років з 15 або більше. Що раніше не доходили руки, ноги чи очі?
20 Лютого 2019, 18:50
забули табличку дiлення
20 Лютого 2019, 19:16
Вони ж щоночі там вантажаться
20 Лютого 2019, 19:24
Конфіскувли тому, що немає чим торгувати на ПРИВОКЗАЛЦІ ( в ряду за м'ясним павільйоном) , цю точку знають всі у КОВЕЛІ , Ковельському районі та багато ще хто, - КРІМ нашої реформованої поліції , прокуратури і адміністрації ринку. Якщо не зрозуміли де , підказую за бабками , що торгують в'яленою чернобильською рибою під стінами м'ясного павільйону , біля точки де продають каву ( це для легенди ) на справді там шмурдюком (спиртом) на розлив торгують..Тепер ви зрозуміли де ? Тільки будь-ласка голосно проце не говоріть , а то спалять місце яке протягом 20 - 25років виручає "чесной" народ.!!!
20 Лютого 2019, 19:31
ЮДІН молодець тисну руку! Вони там взагалі страх загубили!!!
20 Лютого 2019, 20:16
А я вважаю що молодці хто давав їх туди і хто возив. Не їсти ж один хліб і картоплю треба шукати підробітки і прагнути до кращого життя, вкінці кінців хотіли перевезти не наркотики і не людей же! це просто цигарки, менше свої легені і повітря України будемо забруднювати хай вивозять. Можна подумати половина Ковеля яка раніше возила машинами цигарки на польщу то ви святі і чимось кращі від інших, а я скажу вас просто ЖАБА давить!
20 Лютого 2019, 20:16
А я вважаю що молодці хто давав їх туди і хто возив. Не їсти ж один хліб і картоплю треба шукати підробітки і прагнути до кращого життя, вкінці кінців хотіли перевезти не наркотики і не людей же! це просто цигарки, менше свої легені і повітря України будемо забруднювати хай вивозять. Можна подумати половина Ковеля яка раніше возила машинами цигарки на польщу то ви святі і чимось кращі від інших, а я скажу вас просто ЖАБА давить!
20 Лютого 2019, 20:17
А я вважаю що молодці хто давав їх туди і хто возив. Не їсти ж один хліб і картоплю треба шукати підробітки і прагнути до кращого життя, вкінці кінців хотіли перевезти не наркотики і не людей же! це просто цигарки, менше свої легені і повітря України будемо забруднювати хай вивозять. Можна подумати половина Ковеля яка раніше возила машинами цигарки на польщу то ви святі і чимось кращі від інших, а я скажу вас просто ЖАБА давить!
20 Лютого 2019, 21:22
Якщо не прикриють Червонопикого то його хазяї можуть здохнути
20 Лютого 2019, 22:26
Не один поїзд і автобус без контрабанди не іде!
20 Лютого 2019, 23:56
А той &quot;чєсний&quot; народ то майбуть ви. Звідки така взагалі інформація чим і де торгують. Не думаю, що в усіх жителів Ковеля є потреба в купівлі спирту. Такі знавці, напевно, самі є головними пасажирами потягу &quot;Київ - Варшава&quot;.<br/>Чому нікого не турбує, що наші депутати возять контрабанду фурами?Мають не просто хати а замки?Не просто їздять на курорти а мають там апартаменти?<br/>Моя вам порада - будьте простіші і до вас потянуться люди!
21 Лютого 2019, 00:01
Самий кращий варіант, ці цигарки-вбивці, спалити в одній із котелень.
21 Лютого 2019, 09:06
Про точку на привокзалці знає все місто. Будемо чекати коли реформовано поліція прозріє.
21 Лютого 2019, 12:11
Ця точка працює від реформованої поліції
21 Лютого 2019, 16:09
Саме цікаво, що цигарки з Ковеля можуть поїхати потягом до Варшави а люди ні, так як з Ковеля квитки не продають. Бо бачте, не має зупинки.