Двоє заступників мера Ковеля отримали майже 60 тисяч гривень матеріальної допомоги

22 Березня 2019, 11:40
Двоє заступників мера Ковеля отримали майже 60 тисяч гривень матеріальної допомоги / Фото ілюстративне 6478
Двоє заступників мера Ковеля отримали майже 60 тисяч гривень матеріальної допомоги / Фото ілюстративне

Двом заступникам ковельського міського голови нарахували матеріальну допомогу на оздоровлення.

Про це свідчать документи з бухгалтерії, які надав ковельський міський голова Олег Кіндер у відповідь на письмове звернення депутата міської ради Володимира Косцьов’ята.

У січні 2019 року заступник міського голови Ігор Прокопів отримав 27 944,22 гривень матеріальної допомоги на оздоровлення, а в лютому перший заступник Михайло Гетьман – 30 675,43 гривень. Ніхто більше серед інших посадових осіб апарату міської ради та її виконавчих органів таких сум на оздоровлення не отримав.

 

Коментарі
22 Березня 2019, 14:07
Ну нікуа собі......
22 Березня 2019, 15:51
Ото-то зарплати собі повстановлювали!.. За рахунок наших податків. І що, ковельчани, далі будемо мовчати і знову так само голосувати?
22 Березня 2019, 15:58
Добре що моєї зарплати і премій ніхто не знає. Бо плєсєнь здуріє коли побачить.
22 Березня 2019, 16:03
А що тІльки плиточник-облицювальник має заробляти 1000 гр в день а забув ще поклейщик обоів<br/>А лікар керівник міста району за так<br/>Ну не буде такого-хочете жити платіть<br/>П Р И Д У Р К И
22 Березня 2019, 16:30
якби вони їм дійсно йшли на лікування, а так просто на розваги, а тим кому дійсно треба, то фіг вам
22 Березня 2019, 16:33
Візьміть мене на роботу.Буду працювати і за половину такої зарплати.Пишіть.
22 Березня 2019, 17:50
Зашибісь Ахуєлі ...щоб них там і покорчилро від тих грошей...
22 Березня 2019, 21:07
А мені премії не треба, з мене досить того, що люди заплатять за мої прекрасні послуги. Я ще й кумасику Андрійку мільйончик перекину і не збіднію.
22 Березня 2019, 21:07
Їх некорчить вони тихенько присвоюють гроші які платять Ковельчани та балють по закордонах а молоді хлопці помирають кожного дня за те щоб цим роботягам було добре життя про яке вони і непомишляли ото і ще їх вибирайте
22 Березня 2019, 21:13
Запитайте де цілий тиждень відпочивала помидориха за гроші Які справно платять за Жек вона здоров'я на Карибах поправила а та на даний момент по роботі повинна бути в командирові ото почніть хоч з її
22 Березня 2019, 21:32
Най повиздихають усі Мавпи та Мавпенята
22 Березня 2019, 22:59
Семимісячного попользованого вилупка Прокопіва,який розпочинав з ковельськими бандюками і який тепер нікому нахуй не треба рано чи пізно зарубають сокирами,та й здоровя в цього алкоголіка немає,-банякики під очима звисають нижче щік.Рекомендую цьому виродку-деграданту заповісти свої премії та оздоровчі бюджетникам-музикантам-духовикам,які по наказу будуть обслуговувати закопування його смердячого тіла,знання та вміння яких він зневажав,скільки опікувався освітою та культурою.
22 Березня 2019, 23:04
А чого Косцьовят не зробить запит щоб дізнатись зарплати в Ковельтепло? Кишка тонка? Знає що шапці получить точно, то й не питає.
22 Березня 2019, 23:04
яке там здоровя в бані тікі пють.їбати не можуть,алеле платять добре
22 Березня 2019, 23:12
То все хуйня-я його оздоровчі і його оздоровлення знівелірую за секунду.
22 Березня 2019, 23:15
Прокопів-то не чоловік а гамно.
22 Березня 2019, 23:17
прокопів-то не мужик а імпотєнт
22 Березня 2019, 23:19
Семимісячний
23 Березня 2019, 01:42
Ви мене вже вибачте шановні депутати! А ви що на важких, небезпечних роботах працюєте, що вам на оздоровлення платять такі гроші? Тут діти помирають від хвороб, бо держава не має коштів, а на вас ледацюг є. Вроди ви прокляті, гріш вам ціна. На тому світі всім вам відслоюється людські сльози
23 Березня 2019, 01:42
Ви мене вже вибачте шановні депутати! А ви що на важких, небезпечних роботах працюєте, що вам на оздоровлення платять такі гроші? Тут діти помирають від хвороб, бо держава не має коштів, а на вас ледацюг є. Іроди ви прокляті, гріш вам ціна. На тому світі всім вам відслоюється людські сльози
23 Березня 2019, 14:14
Я цій гниді на похоронах не гратиму навіть за мільон.
23 Березня 2019, 14:34
Ще до бандюків це гавно бігало з фотоапаратом за лабухами,падало на коліна та просилося,щоб взяли на халтуру пару рублів заробити.
23 Березня 2019, 16:55
А чого ви возмущаєтесь.Всі знають шо воно слабе.Пити самогон не дозволяє статус царька мєсного разліва,а державна дорога-тим більше,шо чоловік звик до шари.Хай собі людина лічиться-востанавлює за допомогою спиртного свою психіку.Це ж падло свої подлості робить мовчки-улибаючись.
23 Березня 2019, 23:51
Кирилович знає які зарплати у Ковель тепло він за те тепло неплатить роками і на Жек1 також вони йому все списують як тільки прийде на поріґ до їх питати про зарплати ось такі реалії життя
27 Березня 2019, 15:27
Зарплати зовсім не &quot;захмарні&quot;, просто на тлі загального зубожіння громадян кидаються у вічі. Щоб всі українці мали не менші зарплати!
04 Квітня 2019, 11:38
Та що це за писаки??? Читати гидко, та можна гарно висловлювати свою думку. Де культура? Де повага один до одного?. Уже ні гріха ,ні Бога не бояться.