У Ковелі влада продає поблизу водосховища стару недіючу котельню

08 Травня 2019, 15:00
У Ковелі влада продає поблизу водосховища стару недіючу котельню 5163
У Ковелі влада продає поблизу водосховища стару недіючу котельню

Ковельські чиновники планують продати «з молотка» давно недіючу котельню, яка розташована неподалік водосховища.

Про це йдеться у проекті рішення виконавчого комітету Ковельської міської ради, засідання якого відбудеться у п’ятницю, 10 травня.

Виконком має затвердити стартову ціну та умови продажу даного об’єкта малої приватизації комунальної власності, площею 147,8 квадратних метрів, на вулиці Шевченка, 32.

За цією адресою знаходиться колишній військовий шпиталь. Територія, в основному, належить Міністерству оборони України, але частина величезної земельної ділянки свого часу була передана до міської комунальної власності.

Чиновники пропонують стартову ціну котельні (з ПДВ) для аукціону з умовами – 188 021 грн.; аукціону зі зниженням стартової ціни – 94 010,50 грн.; аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 94 010,50 грн.

 




 

Читайте також: 

Коментарі
08 Травня 2019, 18:28
та не котельню вони продають. а земельну ділянку на території військового спиталю.Черговий злочин кіндера.
08 Травня 2019, 18:33
геть мля биля водосховища!))))))
08 Травня 2019, 18:39
дивлячись як міряти, от у Києві кажуть, що Ковель знаходиться біля Польщі
08 Травня 2019, 18:52
Роздайте задаром сім'ям чиї діти загинули в АТО
08 Травня 2019, 19:20
Продайте вже той госпіталь ! Це россадник наркоманів! На цеглу розберіть !
08 Травня 2019, 19:27
Відносно роздати чи продати, то все в руках Міністерства оборони України
08 Травня 2019, 20:24
Так хай влада звернеться офіцційно до Міністерства!
08 Травня 2019, 20:43
роздати чесно тим людям які заслужили всю землю госпіталю
08 Травня 2019, 21:08
Дайте активісту Котіку ту ділянку на города
08 Травня 2019, 21:22
Давно потрібно продати на металолом усі котельні, тільки без землі, а Ковель перевести на автономне опалення, як Люблинець
08 Травня 2019, 22:56
Що за дурня тобі тільки красти , через такіх як ти всі старі будівлі і розкрадаються .По поводу наркоманів хай коляться все одно десь будуть скоріше не стане .Там є сторож ,у всякому разі колись був госпіталь опломбований стояв бути там не можна.
08 Травня 2019, 22:56
Що за дурня тобі тільки красти , через такіх як ти всі старі будівлі і розкрадаються .По поводу наркоманів хай коляться все одно десь будуть скоріше не стане .Там є сторож ,у всякому разі колись був госпіталь опломбований стояв бути там не можна.
09 Травня 2019, 13:07
Ясно, хто ту котельні купить: хтось із депутатів!!! У кого у Ковелі на такі купівлі є гроші? Що у простої людини є гроші?<br/>Усе, що продається, купується тільки депутатами!!!<br/>Нас скоро на рабів перетворять!!!<br/>Їм усе можна!! Тільки їм усе доступно!!!
09 Травня 2019, 13:48
Куплю за ціною металобрухту.