Ковельчанка «взяла» срібло в Чемпіонаті Європи

25 Листопада 2016, 14:11
1627

З 14 по 24 листопада в столиці Болгарії Софії проходив чемпіонат Європи з боксу серед жінок, де брали участь дев’ять представниць збірної України.

Серед них у категорії 51 кілограм – титулована ковельчанка Тетяна Коб, неодноразова чемпіонка України, учасниця Олімпійських ігор 2016 року, – повідомляють у прес-службі Ковельської міської ради.

Приємно відзначити, що наша землячка у 1/8 змагань здолала італійку Роберту Мастарду — 3:0. З таким же рахунком закінчився поєдинок у 1/4 зі спортсменкою з Туреччини Істік Неріма. У півфіналі Тетяна перемогла Сандру Дробік з Польші (2:1).

У боротьбі за чемпіонський титул Тетяна зустрілась з росіянкою Оленою Савельєвою. Бій виявився напруженим та не простим для обох дівчат. Фінальне протистояння закінчилось на користь росіянки (3:0), а ковельчанка поповнила скарбничку нашої  збірної срібною нагородою.

Ще одна українка Тетяна Петрович стала бронзовою призеркою. За підсумками змагань завдяки цим двом медалям збірна України посіла шосте командне місце на чемпіонаті Європи з боксу.