Ветерани МВС перекрили біля Ковеля міжнародну автотрасу

12 Грудня 2016, 14:13
4383

Як заявив голова Ковельської первинної організації Асоціації ветеранів Міністерства внутрішніх справ України, підполковник міліції у відставці Олексій Будков, такі акції проходять по всій країні, а тут, біля Ковеля, «зібралась вся область».

«Ми проводимо акцію по захисту своїх конституційних прав, які порушують депутати Верховної Ради. Вони забули, що є багато загиблих працівників МВС, які загинули при виконанні службових обов’язків, захищаючи інтереси народу. Тільки у Ковелі загинуло 6 чоловік. А вони забирають наші права, порушують Конституцію України», – каже Олексій Будков.

«Які ваші конкретні вимоги?» – поцікавився спецкор волинської газети «Вільна думка» Микола Силюк.

«Вимоги – перерахунок наших пенсій, згідно законодавства. Це є попереджувальна акція, яка буде тривати одну годину. Прем’єр-міністр Гройсман навіть не захотів зустрітися із представниками нашої делегації, таке ось його наплювательське відношення до людей. Зверталися ми і до міністра внутрішніх справ, і до Президента України. Скрізь йдуть одні відписки», – стверджує Олексій Будков.









1

 

Коментарі
12 Грудня 2016, 16:36
працівники міліції які все життя пропрацювали в правоохоронних органах, заслужили свою пенсію<br/>І в них це все забрали<br/><br/>А учасники АТО які були там 1-2 місяця за 100км від лінії фронту то в них є всі пільги (безкоштовний проїзд, пільги на комунальні послуги, виділяють ним земельні ділянки)<br/>Де є справедливість??????
12 Грудня 2016, 17:50
Менти правильно роблять
12 Грудня 2016, 18:42
А нас чого не покликали ? Ми тоже хочемо високі пенсії
12 Грудня 2016, 19:13
НЮрнбергу 2 бути
12 Грудня 2016, 19:52
а що тяжко жити на одну зарплату чи пенсію?попробуйте
12 Грудня 2016, 20:13
Мусора не люди-аваков
12 Грудня 2016, 20:26
почекай, постарієш і ти колись. От тоді й проживеш на дулю від пенсії. Стажу в тебе не буде а страхова пенсія буде 0 грн. От і посмокчеш у зпітнілого американского індійця.
12 Грудня 2016, 21:05
А при чому тут Силюк? Який він журналіст, хвора людина, як і його Божевільна думка.
12 Грудня 2016, 21:53
Все правильно роблять!!!молодці хоч одні в Ковелі згуртувались.
12 Грудня 2016, 21:53
Все правильно роблять!!!молодці хоч одні в Ковелі згуртувались.
12 Грудня 2016, 22:41
Цікаво, чим &quot;ветерани&quot; МВС кращі за пенсіонерів-лікарів, вчителів чи звичайних двірників? Аааа, забув.. Зараз то хабарів ніхто не дає... Живіть як всі люди, спробуйте.
12 Грудня 2016, 22:45
А що, вчителя і лікарям ніхто хабарі не дає? То зайди в МТМО або в медучилище.
13 Грудня 2016, 00:12
ДО ПРОТЕСТУЮЧИХ МІЛІЦІОНЕРІВ І МЕНТІВ КОМУ ,ЩО ПІДХОДИТЬ Я ТО ЗНАЮ ПОСТАВТЕ НА ЛІЧИЛЬНИК БАРИГ ВАЛЮТЧИКІВ, СІГАРЕТЧИКІВ, ЯНТАРЩИКІВ, МЕТАЛІСТІВ ,ЗАПРАВЩИКІВ,КОНТРАБАНДИСТІВ ,ЛІВИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ ТА БАГАТЬОХ ІНШИХ, БУДЕТЕ НОРМАЛЬНО ЗАБЕЗПЕЧЕНІ БЕЗ ДЕРЖАВИ.
13 Грудня 2016, 03:43
Та подивіться на тих &quot;ветеранів&quot; МВС вони дійсно кращі за інших пенсіонерів у них здорові усміхнені мордяшки, вони уміють лише служити, кричати, а працювати не вміють та не хочуть
13 Грудня 2016, 05:37
Ну якщо там і Льоша Будков
13 Грудня 2016, 10:50
А ти свою мордяшку покажи... Якщо ти маєш комп і ще коментуєш, то ти досить нехило пристроївся, як на сільського пенсіонера. Піз...н.
13 Грудня 2016, 13:06
срав я на ту пенсію
13 Грудня 2016, 14:23
Молдаванка обіцяла доплачувати мусорам, що її кришували
13 Грудня 2016, 14:50
То до зарплати чи до пенсії
13 Грудня 2016, 14:57
Двадцять пять років на спиртовому ринку
13 Грудня 2016, 22:28
молдаванку - на трасу!!!
13 Грудня 2016, 23:38
Щороку ми говоримо, що гірше вже не буде. І ... помиляємось! Гірше не має куди!!!<br/>У системі далеко не всі хабарники і кришувальники. На дорогу вийшли &quot;роботяги &quot;- ті, які працювали, а не кришували та обдирали. <br/>В чому вони винні перед вами?! Що працювали честю і совістю, коли ви спали, святкували, а вони не рахуючись з часом і сім'єю шукали вбивць, крадіїв і ін. ?! <br/>Можна зробити експеримент: лише на 1 день закрити поліцію, відключити 102 і побачим результат! <br/>Боляче за Україну... <br/>Боляче за майбутнє наших дітей...<br/>Співчуваю тим хто втратив віру і пишаюсь тими хто має сили боротися!
14 Грудня 2016, 00:45
Цікаво чи ти взагалі служив... Хотів би побачити тебе на 0 в АТО, або хоча б на першій лінії... побачив би щоб ти після служби там говорив!? <br/>Йди послужи і теж будеш мати пільги! А то тільки слинити по ходу можеш... диванний воїн!!!
14 Грудня 2016, 02:07
А ЧИМ КРАЩІ ПІДЛЕГЛІ КОТРІ МОВЧКИ В КРАЩОМУ ВИПАДКУ СПОСТЕРІГАЮТЬ ЩО ТВОРИТЬ НАЧАЛЬСТВО,АЛЕ ЯК ПРАВИЛО Є НЕВІДЄМНОГЮ ЧАСТИНКОЮ СИСТЕМИ.
14 Грудня 2016, 21:56
ТО ЩО ЦЕЙ БАРДАК ОРГАНІЗОВУЄ ПОГАНИЙ МУСОР Льоша Будков