Аварія на трасі: в лікарні – троє ковельчан

14 Грудня 2016, 18:11
4992

Сьогодні по обіді на автодорозі сполученням Луцьк – Ковель поблизу села Копачівка Рожищенського району VolkswagenPassat зіткнувся із автомобілем Volkswagen Golf.

Внаслідок автопригоди троє ковельчан отримали тілесні ушкодження, – повідомляють у прес-службі волинських правоохоронців.

За кермом легковика Volkswagen Passat перебував 27-річний мешканець Любешівського району. Виконуючи маневр обгону, водій допустив зіткнення із автомобілем Volkswagen Golf, під керуванням 37-річної ковельчанки, який рухався у зустрічному напрямку.

Внаслідок зіткнення водій та пасажири «Volkswagen Golf» – 42-річний чоловік та 19-річна донька водія – отримали тілесні ушкодження та були доставлені у лікарню. Усі потерпілі мешканці Ковеля.

Водій автомобіля Volkswagen Passat у ДТП не травмувався.

За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286(Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Коментарі
14 Грудня 2016, 20:19
У всьому винні польські номери
14 Грудня 2016, 20:23
машини були на польських бляхах
14 Грудня 2016, 21:24
Винні польські номера? А не порошенко і васадзе у лоббіюванні своїх відер з гайками, що у найбіднішій країні Європи найвищі мита на авто? Чомусь поляки з литовцями не їздять на німецьких номерах.
14 Грудня 2016, 21:48
Чогось на польських бляхах пацики думають що вони льотчики
14 Грудня 2016, 22:12
вони і є льотчики - тілька камікадзе.
14 Грудня 2016, 23:45
ДІЛО НЕ В НОМЕРНИХ ЗНАКАХ, А В ПРОКЛАДЦІ МІЖ РУЛЬОМ І СИДІННЯМ . КОЛИ НОРМАЛЬНА ПРОКЛАДКА ТОДІ І ІЗДА НОРМАЛЬНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15 Грудня 2016, 01:08
Перевірити легальність всіх вгнаних машин на іноземних номерах з 2010 року і правельність терміну перебування їх 60-70% ЛІВАК))))))))))
15 Грудня 2016, 02:10
Хочу купити білогого джипика на польських нумерах
15 Грудня 2016, 03:33
Причом тут номера . Треба не бути дибілом.
15 Грудня 2016, 10:45
Такі авто з іноземними номерами приводять до зіткнень,бо управляють ними люди без водійських посвідчень (знаю точно) або з купленими.До цього ще додати складні погодні умови:сніг,ожеледиця,стан покриття дороги.Можна додати самовпевненість нахаб,що не читали Правил.
15 Грудня 2016, 11:57
Цe точьно!!!!!!
15 Грудня 2016, 15:13
Краще не скажеш. Можу лише додати, що у нас є країна, та нема держави...
15 Грудня 2016, 18:47
Аби мусорам добре жилося
15 Грудня 2016, 22:27
аварія о18.00 на перехресті варшавської траси і в.володимирська, легкова машина в"їхала під двохпричепову фуру. коли там поставлять НОРМАЛЬНІ світлофори- яскраві і відрегулюють ,щоб не горів червоним на всіх 4х напрямках ; зроблять НОРМАЛЬНЕ освітлення ,а не легка підсвітка; тротуари(варшавка з сторони мясокомбінату) ,по яким не їхатимуть машини ,бо дозволений поворот на право ,а автосмуга зайнята?! і встановлять відеоспостереження.! у нас діти(!) ходять по пішохідному переходу , а вискочки вискакують з сліпих зон (коли фури стоять одна за одною нічого(!) не видно) по "грунтовому тротуарі". Та це перехрестя можна сказати не врегульоване!!!!
15 Грудня 2016, 23:23
А МИ ДОРОГУ ПЕРЕКРИЄМО