По декларації Кіндера громадська рада звертається до НАБУ, Генпрокуратури та СБУ

22 Грудня 2016, 18:00
3867

Мер міста Олег Кіндер на сьогоднішній сесії міської ради отримав черговий політичний «ляпас» від громадської ради «при депутатах», створення якої сам же й ініціював.

На пленарному сесійному засіданні депутат з фракції ВО «Батьківщина», учасник АТО, «кіборг» Сергій Янок передав слово для виступу секретарю цієї ради Галині Артюшенко (на фото), яка порушила тему електронних декларацій Олега Кіндера, його заступників Михайла Гетьмана, Андрія Товстиги, Ігоря Прокопіва та керуючого справами Володимира Бойка, публічно відмовившись звертатися до мера словом «шановний».

Як заявила Галина Олексіївна, у газеті «Волинські новини» було повідомлення про те, що на сайті Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відсутні електронні декларації вищевказаних чиновників. У нашому виданні теж з’явилася публікація «Про декларацію Кіндера запитали в Нацагентства з питань запобігання корупції».

«На засіданні громадської ради при Ковельській міській раді, яке відбулося 21 грудня, тобто вчора, на яке були запрошені ви і ваші заступники і з огляду на те, що в порядку денному стояло розгляд питання щодо неподання е-декларації вами і вашими заступниками, то я можу впевнено заявити, що ви не прийшли на засідання громадської ради саме з цих підстав», – мовила до Кіндера пані Артюшенко.

Громрада прийняла рішення звернутись в найширше коло інстанцій, а саме: НАБУ, Генеральну прокуратуру та СБУ з тим, щоб вони надали інформацію про те, які вжиті заходи реагування щодо ковельського мера і його підлеглих за неподання електронних декларацій.

Олег Кіндер, який морщився у президії, слухаючи Галину Артюшенко, не став відразу коментувати її виступ. Лише хвилин через п’ять він сказав, що не порушував норм чинного законодавства. 

Коментарі
22 Грудня 2016, 21:27
Кароче таким п....м как Киндер закон не писан.Н а счетчик падлу поставим
22 Грудня 2016, 22:13
КІНДЕР ПАДЛО ДЕ ДЕКЛАРАЦІЯ
23 Грудня 2016, 00:17
моя дукларація в дупе
23 Грудня 2016, 00:36
А доходи у Гали неплохиє.У Олежки токого цепа на шее нету.Адресочек случайно укаже?
23 Грудня 2016, 00:59
то в галі ще фігня, а не цеп. в провідників то професійна хвороба , є деякі що мало не кілограм голди на собі совають ! начальник резерву вже на планьорках звіздюлей за це давав !
23 Грудня 2016, 01:46
Вам певно немає про що писати,Галя нормальна баба,бачив як сьогодні на раді сам КОШАРУК з нею гарно говорив ,дуже довго,БОЙКО її обіймав,а це значить,її депутати поважають,а Кіндер від того біситься,Я би просив,не ображайте Галину,вона дуже хвора,і ваші пісульки не читає точно.
23 Грудня 2016, 02:06
Ви подивіться,Стасюк найбільше подає запитів,а грамоту отримав брат Кіндера,якого прокуратура підловила на корупції.Вона проста провідниця без вищої освіти,більше робить,як оті розумні,Я ДУЖЕ ДОБРЕ ПАМЯТАЮ,ЯК ВОНА З ПЕРШОЇ СЕСІЇ ВИСТУПАЛА ПРОТИ НАДБАВОК КІНДЕРУ І ЙОГО БАНДИ.Галина,ти розумниця,не звертай уваги на негідників.скажу відверто,тебе в раді можна порівняти тільки з Кошаруком,якби він не продався на першій сесії.
23 Грудня 2016, 02:19
ГАЛИНА ВИДНО ДОБРЕ КІНДЕРУ ЗАВАЖАЄ.ВІН ДУЖЕ ПІДЛА ЛЮДИНА.ВІН ОСЕЛ НЕ МОЖЕ УСВІДОМИТИ,ЩО СКОРО ЙОГО ПАРТІЯ РОЗСИПЛЕТЬСЯ.ПРИЙШЛИ НОВІ СИЛИ,НЕ ВСІ ЗВИЧАЙНО,АЛЕ ЗМІНИ МИ ВЖЕ БАЧИМО.УКРОПИ МОЛОДЦІ,ЯКБИ НЕ ВИ ТО ВРЯД ЧИ ХТОСЬ БИ ПІДНІМАВ ТАКІ НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ ДЛЯ ГРОМАДИ.АЛЕ І У ВАС Є ОДНА СТЕРВА,КОТОРАЯ ЛЯГЛА ПІД КІНДЕРА.
23 Грудня 2016, 02:36
Ти дебіл,про що ти пишеш,про яке золото. В її можливо на ліки не має.Ти падло крадеш,і тобі мало.А вона живе на чесну зарплату,Скільки ви грошей зібрали Гетьману,який разом з Кіндером грабують Ковель,а вона ні в кого нічого не просить,сама хвора і людям помагає.Від того ,що ви її поливаєте брудом,у її авторитет зростає.Пишуть на тих,хто має авторитет в громаді.Галина Миколаївна молодець.
23 Грудня 2016, 02:41
Точно не Косцьовят.
23 Грудня 2016, 02:47
Чого ви а Кошик щось там гавкає.
23 Грудня 2016, 08:51
Це укропівці молодці? Та ви скоро будете плакати від того укропу
23 Грудня 2016, 08:51
Це укропівці молодці? Та ви скоро будете плакати від того укропу
23 Грудня 2016, 10:01
Я СІ З ГОРИ ЗЛІЗУ ДО ВАС ПРИЙДУ ТА КІНДЕРА ЗА НОГУ ПОКРУЧУ
23 Грудня 2016, 12:54
ти сам дебіл тупий. я на жд працюю, провідник мусить возити передачі та безбілетних . за чай здай, за вагон здай, в начальника день народження теж здай, тут корупція вам і не снилося ! і Галя тут така як усі, не свята. а побігла Галя в депутати, ну що ж , вона собі знає чого туди подалась....
23 Грудня 2016, 13:36
Ніхто не святий...Але ті кого вибрав народ у владу просто зобов'язані слугувати тому ж народу, а не напихати власні кармани, як це робить вже шостий рік поспіль Кіндер! Ця скотина, інакше не назвеш, використала та продовжує використовувати БЮТ, саму Юлю Тимошенко та мерське крісло виключно для власного збагачення. Тому й нема декларації, бо треба все своє та своєї "бідної" родини поспулювати на підставних осіб, бо мавпу вже "понесло", вона бачить себе у Верховній раді!...Все інше просто блюзнірство та лицемірство, від "лукавого" все...
23 Грудня 2016, 14:10
Штраф за неподання декларації мізерний, то ж цим і користається Кіндер, бо легше сплатити фтраф і не подавати декларацію, а відповідальність має бути політична: не подав декларацію - нафіг з мера!
23 Грудня 2016, 14:10
Штраф за неподання декларації мізерний, то ж цим і користається Кіндер, бо легше сплатити штраф і не подавати декларацію, а відповідальність має бути політична: не подав декларацію - нафіг з мера!
23 Грудня 2016, 15:23
За неподання декларації передбачена адміністративна відповідальність. Але ця "адмінка" із порівняно невеликим штрафом просто катастрофічна для будь-якого мера, бо вона не за п'яне ДТП, яке колись вчинив брат Гена Кіндер. Тут судять за корупційні дії. Після такої постанови суду автоматично припиняються повноваження міського голови!
23 Грудня 2016, 18:23
Висадили Укроп на грядку, а лійку забрав Петрушка. Зівянеш, Укропе, зівянеш...
23 Грудня 2016, 18:52
не сріть УКРОП,бо вам козлам не вдасться,я вам гарантую,що ,якби не вони,то Кіндер робив би що хотів,а так однозначно ситуація змінилася в кращу сторону.
23 Грудня 2016, 19:05
А який сенс Бойку та Гетьману добровільно &quot;лізти в петлю&quot;<br/><br/><br/><br/><br/><br/>А який сенс Бойку та Гетьману добровільно лізти в &quot;петлю&quot;?Щось тут не так?<br/><br/><br/><br/>А який сенс Бйко і Гетьману добровільно сунути голову в &quot;петлю&quot;?Щось тут не так?
23 Грудня 2016, 19:22
то хай кіндер лізе в петлю
23 Грудня 2016, 21:07
А все через вседозволеність,нам потрібно брати вила і йти на міську зраду
23 Грудня 2016, 21:55
ходімо спитаємо про звіт ото цирк скоро буде
23 Грудня 2016, 22:15
І тут Укроп називає нас, простий люд, козлами. А там&quot; карманні депутати&quot;.Ми люди і Укроп брехнею З І В Я В в очах людей. Ганьба! І неоправдуйтеся.Ей
24 Грудня 2016, 00:00
Честь і хвала Укропу! Завдячуючи ім корупційні схеми зупиняються! Бюджет прийняли то добре але громрада могла би проаналізувати щоб жодна копіка раціонально використовувалась, хоча вони і так будуть за цим слідкувати. Марнотратства і грабежу в наш час не повинно бути!
24 Грудня 2016, 01:13
І знову брешете.Адже виборами показали свої корупційні схеми,які нічим ненвідрізняються від тих які ви критикуєте.Небрешіть.Думку у народу про вашу &quot;чесність2 уже сформували.гАНЬБА!
24 Грудня 2016, 01:32
Не паскудьте УКРОП,адже вам не вдасться їх в чомусь звинуватити,із огляду на їхні голосування,вони дійсно почали робити зміни в нашій раді. УКРОПИ вам респект і уважуха.
24 Грудня 2016, 01:43
вИ НЕВНОСТЕ СМУТУ У ВАШІ ПАРТІЙНІ БАТАЛІЇ.ЦЕ ДЛЯ ВАС ПАРТІЙНА НАЛЕЖНІСТЬ НА ПЕРШОМУ МІСЦІ.А НАМ ПОРТІБНІ РОЗУМНІ,ПОМІРКОВАНІ ЛІДЕРИ А НА ШІЗИ І БРЕХУНИ.
24 Грудня 2016, 01:59
всі ви кончені понятно з кіндерами разом