На околиці Ковеля готують екологічне лихо

02 Січня 2017, 12:56
13778

Приголомшуючу картину зафіксували наші журналісти на території Ковельської філії державного підприємства «Укрветсанзавод». Тут падаль просто скидають у викопану яму, абсолютно не думаючи про наслідки для навколишнього природного середовища.

«Що ви тут ходите-заглядаєте?!» – суворим невдоволеним голосом намагалася відігнати мас-медіа заводська сторожиха.

На запитання про директора, жінка сказала, що того на території немає і до кінця дня вже не буде.

Ветсанзавод створений для утилізації мертвих тварин та запобігання поширення інфекції в окрузі. Проте, його керівництво при потуранні місцевої влади та бездіяльності екологічної служби йде на такі ось ганебні вчинки. На думку начальства, падаль простіше закопати в землі.

Підприємство знаходиться у заплавах Турії і є дуже велика ймовірність забруднення водних горизонтів. Місцеве населення непокоїться, що інфекція проникне в їхні криниці. Люди вже не раз зверталися в обласну екологічну інспекцію. Екологи приїдуть, помригають та повертаються назад до Луцька, а проблема залишається і набирає все більш загрозливих масштабів. 

3

1

2


1

1

1

Коментарі
02 Січня 2017, 16:50
а толку з тої екологічної інспекції візьме бабло і все і підприємство далі робить що хоче. треба робити з ними вже щось. а що робить наш ковельський еколог і еколог в міській раді? соплі жують
02 Січня 2017, 16:50
Кіндерятко прикопайте на території
02 Січня 2017, 16:51
Якщо чиновнику відрубати голову то він зможе ще красти 20 хвилин...
02 Січня 2017, 17:24
Косцьовят, знищ ветсанзавод, як колись знищив меблеву фабрику! У тебе є досвід, ти зможеш, тільки не лінуйся!
02 Січня 2017, 18:09
банду геть!!!
03 Січня 2017, 00:01
Дорогі Ковельчан!!! Так вам і треба ,нюхайте можете поїсти, міська влада не проти.З Новим роком з тим самим гімном .
03 Січня 2017, 10:36
А які відкати з того матиме Кіндермавпа та Компанія...
03 Січня 2017, 10:47
Фотки - ЖЕСТЬ! Страшно побачити реальну картинку... Зате, зал засідань з "понтами", за вимогою часу! А на околицях - середньовіччя!
03 Січня 2017, 12:32
До всіх "розумних" це державне підприємство!!! І місто має на нього такий самий вплив як міська рада до верховної.
03 Січня 2017, 21:21
А якби це державне підприємство з усіма його "прєлєстями" було поблизу центру міста? Невже тоді б влада казала, що впливу немає? Нащо тоді така влада???
03 Січня 2017, 22:29
З Новим роком, ковельчани. А більшого ви і не заслуговуєте, бо кожен думає не про місто і майбутнє дітей, а про контрабанду, власні крамнички і як намахати на податках. Скоро всі своїх дітей або відправите в Гейропу, а хто не може - залишить у прислузі новим господарям, яким за борги віддадуть наші землі. <br/> Само собою, Путін у всьому винен.
04 Січня 2017, 11:45
Державний ветсанзавод знищив колишній його директор Корень Тарас для того, щоб побудувати власний на території м'ясокомбінату.
05 Січня 2017, 23:37
А консультантом був Косцьовят
08 Січня 2017, 15:18
Так що непериживайте - ми вже в облозі.Ось як дбали за державний завод,що сьогодні будують власні.Ось куди Пініса на перевірку і на наведення порядку.