Мерія Ковеля закупила собі мікрохвильовки

09 Січня 2017, 12:35
5383

Важливим атрибутом без якого виконкому Ковельської міської ради важко обійтися у нелегкій чиновницькій роботі, виявляється, є мікрохвильова піч. Цей побутовий електроприлад для швидкого приготування та підігріву продуктів харчування і їх розморожування суттєво сприяє рутинному робочому процесу.

Як свідчать фінансові документи, виконком купив у приватного підприємця з Ковеля дві мікрохвильові печі. Хоча у трансакції зазначається одна піч. Хотілося б вірити, що необхідне придбання відбувалося через систему електронних державних закупівель ProZorro. За словами самих чиновників, одна з мікрохвильовок допомагає у роботі працівникам бухгалтерії. До якого відділу, управління чи посадової особи «приписана» інша – невідомо.

Але це ще не всі передноворічні закупівлі. Виконком придбав у приватного підприємства «Райдо знак» (м. Київ) значків на 11,5 тисяч гривень. Як стверджують чиновники, вони потрібні для популяризації міста, відповідно до «Програми розвитку місцевого самоврядування в м. Ковелі». Нібито, значок вартує 36 гривень. Прапорців у місцевого підприємця закуплено на 4 685 гривень, блокнотів та листівок – на 16 400 гривень.

Втім, найбільше довелося викласти бюджетних коштів на придбання ялинкових прикрас. Управління капітального будівництва та ЖКГ виконкому разом із своїм відділом комунального господарства заплатили за них столичній фірмі та приватному підприємцю майже 150 тисяч гривень. Нагадаємо, що у грудні 2015 року мерія придбала біло-синю ілюмінацію, якою прикрасили «Білий» дім та ялини на центральній площі.


 

Коментарі
09 Січня 2017, 14:40
...а друга, у кіндера вдома. все, як і за "совка".
09 Січня 2017, 15:07
Ялинкові прикраси отримані згідно з накладною №707 28 грудня 2016 року. На той момент міська ялинка вже 10 днів стояла прикрашеною та "введеною в експлуатацію". Нічого нового на ній 29 грудня 2016 року не з'явилось. Питання - де використовуються новорічні іграшки на сумму 92 167,50 гривень? Де можна на них подивитись? Більш того, компанія з кодом 35291095 називається «Вест-плюс-2000» і спеціалізується на виготовленні пакетів. Цитата з сайту компанії http://west2000.com.ua/ - "Уже на протяжении многих лет существования, Компания «Вест-плюс-2000» специализируется на изготовлении пакетов. У нас вы сможете заказать бумажные и полиэтиленовые пакеты различных размеров и плотности." Прикрашати ялинку пакетами - це ноу-хау? Щось цей переказ коштів 29 грудня 2016 року, в останній робочий банківський день року, по накладній виписаній "вчора" да ще й за іграшки починає бути дуже схожим на ...
09 Січня 2017, 15:12
О Товстига дає джосу!!!!! Ялинку купити нормальну грошей нема, а нп кишеню захалявити - бало є. Ганьба!!!! А чому мовчить Пікінес?
09 Січня 2017, 15:21
Мовчить тому що "в темі". Ялинка та її "прикраси" проходять по бюджету як культурні заходи.
09 Січня 2017, 16:04
коли вже вони наїдяться
09 Січня 2017, 16:23
скільки можно говорити пора вставати на третій майдан. кто не трус всі на майдан
09 Січня 2017, 16:38
Не наїдяться ніколи. У них голова інакше працює. Не повернуть. Вони впевнені, що до них черга не дійде. Декілька днів і все забудеться. Згадають - тоді "прешаємо". Згадайте Бручу. "Порєшали", всі чисті. Так і з прикрасами - якщо хтось і поставить питання, тоді і "порішаємо". Але черга не скоро дійде...
09 Січня 2017, 17:16
АБИ МЕНЕ КОХАНОГО НЕ ЧІПАЛИ,але чує моє серце,що вже незабаром
09 Січня 2017, 18:46
Кошарук купує за свої гроші що хоче і де хоче. Виконком купує за гроші народні, з вас зібрані. Мізків малувато зрозуміти різницю?
09 Січня 2017, 19:38
Все **піклуються** про свої зажерливі морди, купляють мікрохвильовки за народні кошти. В міськраді і так все просмерджене кавою, а тепер буде бутербродами.
09 Січня 2017, 20:36
Для виходу на Майдан необхідно самоорганізуватися.Лідери громадських організацій,які могли б очолити місцевий Майдан віддають перевагу імітації бурхливої діяльності в Громраді.
09 Січня 2017, 20:46
який дибільний сайт!!!<br/>як печенюк з кошаруком
09 Січня 2017, 22:26
от кошик популярний, перед виборами кіндера з ним порінювали. зараз печенюка з кошаруком згадують
10 Січня 2017, 01:27
Кошарук всеодно лідер,щоби ви не писали і не казали.Серед отих депутатиків, які є,то тільки пана Кошарукаі двоє УКРОПІВ можна пускати на наступні вибори,а то все прийшло шоби заробити бабла
10 Січня 2017, 01:32
Такої порядної громради,ще дійсно не було.А Кіндер звик нагинати ,а тут такі люди прийшли,що ними не порулиш.Молодці громрадівці,честь і хвала вам.
10 Січня 2017, 01:33
О зарухались лизуни!!! А кошик з печенькою - дибіли!!!! І той хто цю хрінь про ялинки і значки пише, теж дибіл, ой пардон не дибіл, а силюк!!!
10 Січня 2017, 09:44
Пора вже закупляти для БЮТ газові камери а не мікрохвильові печі.
10 Січня 2017, 12:33
Якби в міській раді були порядні тільки Кошарук і двоє УКРОпів як ви пишете то в 2016 так нічого і не змінилось би.І від цих трьох проти тридцяти трьох нічого не залежало бо більшість була б всерівно Кіндерівська.Не вводьте людей в оману!Перші хто був в опозиції до Кіндера з перших днів це були УКРОП і радикали Ляшка це єдині депутати які не втікли з залу (як інші)щоб доголосувати рішення за Кіндерівський виконком!!! І ці ж депутати не голосували за 200% надбавки для нашого мера.А пізніше вже дякуватиБогу утворилась більшість проти свавілля чинуш з міської ради УКРОП Радикали Солідарність(Кошарук) та СВОБОДА! І завдяки цій більшості 2016 рік став переломним!Вперше Кіндер втратив повний контроль над радою! І завдяки депутатам з цих партій зроблено багато корисних і правильних речей!
10 Січня 2017, 13:26
Бажаю депутатам від більшості подвоїти свої зусилля в 2017році, та провести повне очищення від дерибинщиків(землі-менший брат а бюджету-старший брат).Від вірних підлеглих мера(БЮТ,САМОПОМІЧ,СИЛА ЛЮДЕЙ).Від чиновників-хабарників і лозоплутів які своїми безтолковими і некомпетентними діями заганяють людей в глухий кут.Сили вам,порозуміння,єдності.І в слідуючий Новий Рік з новим Мером!!!СЛАВА УКРАЇНІ !!!
10 Січня 2017, 14:10
також бажаємо, щоб вся бидлота, як заважає чинному меру працювати, скоріше зрозуміла марність своїх бидлячих дій, та пішла геть і не заважала місту планомірно, поступово йти уперед. Бажаємо меру сили і наснаги в роботі. Одне прохання, женіть Олег Олексійович Товстигу від корита. багато він вам горя принесе. Згадаєте наші поради, але пізно буде.
10 Січня 2017, 14:24
Бажаємо меру сили і наснаги в роботі.Побудувати ще дачу в Іспаніі,відкрити рахунки в Швейцарії,купити новий білий мерседес!Ну......поки війна в Україні і народ останнє віддає для захисників своєї землі.
10 Січня 2017, 15:45
в ковелі мерії нема, нема і в україні.
10 Січня 2017, 17:10
Деякі депутатки від БЮТ земельки вже нашої нажерлися
10 Січня 2017, 17:30
А ЩО ВЖЕ ВИШИКУВАЛАСЯ ЧЕРГА
10 Січня 2017, 17:54
Не варто вихваляти Громраду.яка практично нічого до кінця не довела.
10 Січня 2017, 18:45
Не чіпайте мого дружбана
10 Січня 2017, 19:08
Всі собаки від БЮТ попадають в рай
10 Січня 2017, 19:59
ЦЕ ОПІСЛЯ ГАЗОВОЇ КАМЕРИ
10 Січня 2017, 22:11
Никогда не спорте с идиотами.Ви опуститесь до их уровня,где они вас задавят своим опытом так сказал Марк Твен.Команда Олега - нереагируйте на этих идиотов.Это они от безсилия так пишут и делают.Вы молодцы и пусть Кошаруки(спонсоры этого сайта)УКРОПовцы- шызы лопнут от зависти что у вас все получается.Идите вперед ,делайте добрые дела,а мы все видим.Здоровья.удачи и Божей помощи.
10 Січня 2017, 22:48
Господу Богу помолимся за..... раба божьего Киндера
10 Січня 2017, 23:30
Перехожу в УКРОП,а то і мені Жаба Цицьки дасть
11 Січня 2017, 09:33
Вже достатньо по е -декларації вкрадено грошей з бюджету,щоб вистачило купити місце у Верховній Раді
11 Січня 2017, 21:45
Та я в БЮТі останусь.А то воно якось не правильно.То в БЮТ то в ще десь, а потім БЮТ, то отстой і як зайчики в інші партії.А потім УКРОП наше всьо,Солідарність наше всьо.І тд.