Ковель: комунальники просять водіїв прибрати авто з узбіч

16 Січня 2017, 18:26
3170

Комунальні служби Ковеля задіяні на очищенні від снігу міських вулиць, тротуарів, дворових територій.

Першочергово прибираються дороги, якими здійснюються міські пасажирські перевезення. Роботи проводять РЖКП №1, РЖКП №2 та КП «Добробут», – повідомляють у прес-службі Ковельської міської ради.

Загалом на очищенні від снігу міських вулиць задіяно 11 одиниць техніки (автогрейдер, трактори МТЗ -80, МТЗ-82, екскаватор, посипочні машини).

Координує роботи начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук. Це питання було в центрі обговорення на сьогоднішній оперативній нараді. Міський голова Олег Кіндер поставив завдання розчистити всі міські вулиці, тротуари, підходи до дитсадків, шкіл, об’єктів соціальної сфери. Також він доручив у ці дні попрацювати на кладовищі і прибрати сніг на доріжках.

Працівники комунальних служб звертаються до водіїв, власників транспортних засобів з проханням не залишати автомобілі на проїжджій частині, бо це перешкоджає роботі очисної техніки.

2

1

1

1

2

2

Коментарі
16 Січня 2017, 21:27
А дорогу посипати теж заважає????
16 Січня 2017, 21:32
ніхера ви не прибираєте
16 Січня 2017, 23:37
перехопили
17 Січня 2017, 00:23
Заважає дорогу посипати те, що скоротили всіх водіїв, бо немає чим платити зарплату. Гроші залишились тільки на зарплату начальству і їх жінкам, які влаштовані на роботу фіктивно. От тепер нехай бкруть лопати і посипають. нема чого сидячи вдома зарплату отримувати.
17 Січня 2017, 10:41
П..дар..си почистьте вулиці! Дорога кончена їхати не можливо,де ваша техніка,де снігоприбиральні машини. Скільки можна писати цю дурню.По дорозі не можливо їхати.Перша-друга передача нема де включити третьої.<br/>Згадайте коли випав перший сніг, тоді наша,,мавпа,,поїхала в Луцьк і розказував що там комунальники погано чистять сніг.На даний момент в Луцьку чистий асфальт а у нас....
17 Січня 2017, 10:42
В ІНШИХ МІСТАХ ВЖЕ ПОЧАЛИ СТРІЛЯТИ ПО МАШИНАМ ПРИПАРКОВАНИМ У ДВОРАХ .Таким чином ліквідовують імпровізовані автостоянки.
17 Січня 2017, 10:57
Да і які авто їм мішають???<br/>Чистьте дороги а не вулиці,якщо машина мішає її можна пригорнути снігом хай потім відкопують.Поганому танцьористові і яйця мішають так і тут.Вже за..їб..али своєю чисткою подвеска вже кончилась зараз піде куча грошей на ремонт. Нам плату за дороги добавили в паливо,якщо навіть грію машину все одно плачу за дороги.То де дороги???Я не прошу новий асфальт хочаб почистьте. Посипна техніка ковша опускає тільки на обочині,а середина дороги хай як хоче, тай працює тільки одна машина де інші? ??
17 Січня 2017, 11:20
Точно виходжу з підїзду і впираюсь в машину на польських номерах якогось падла із сусіднього будинку
17 Січня 2017, 12:06
То що комунальникам видадуть пістолі та ружжа
17 Січня 2017, 14:30
ТОвстигу з Кіндером на мило!!!!
17 Січня 2017, 15:36
погодні умови останніх днів наочно показали що господаря в Ковелітнемає. Дороги засрані( вибачте за слово) садочкизамерзають, лікарні рушаться, транспорт працює в кишеню маре з Товстигою. Коли закінчиться те блядство. Кіндер і Товстига повинні добровільно написати зачви про звільнення. Ганьба корупціонерам, інтриганам, бидлячим керівникам.
17 Січня 2017, 21:55
Питання вирішуеться!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18 Січня 2017, 22:03
Дебіли &quot;білодомовські&quot;,щоб вас трясло в ліжку так,як водіїв на дорогах!!!!!!!!!