У Ковельській міськраді освятили сесійну залу, але депутати зірвали сесію

26 Січня 2017, 13:27
3308

Щоб темні сили не заважали, а Всевишній допомагав депутатам під час прийняття важливих для громади рішень, влада організувала освячення їхнього головного робочого місця.

Окропив приміщення святою водою настоятель Благовіщенського собору міста Ковеля УПЦ Київського патріархату, депутат Ковельської районної ради трьох останніх скликань з фракції ВО «Батьківщина» Василь Мичко.

Релігійний обряд відбувся о 17-й годині напередодні пленарного засідання 19-ї сесії міської ради.

Втім, це мало вплинуло на градоначальство та народних обранців. Під час сьогоднішнього сесійного засідання міський голова Олег Кіндер сказав про один із депутатських запитів, що «дурі немає меж». Керівник фракції «Солідарності» Сергій Кошарук наголошував, щоб мер не порушував тимчасовий регламент і перестав коментувати звернення та запити депутатів. Зрештою, після майже півторагодинних дебатів депутатська більшість «завалила» прийняття порядку денного, чим зірвала сесію.

2

2

Коментарі
26 Січня 2017, 15:58
і що кошик знов придумав ?
26 Січня 2017, 16:06
я б депутатів при вході кропив би водичкою святою, та головку часнику заставляв з'їсти ! А кошику, пінісу та косцовяту осиковий кілок в зад вставив би !
26 Січня 2017, 16:18
Повністю підтримую.
26 Січня 2017, 16:32
Коли вже самодура мера поставлять на місце?
26 Січня 2017, 17:33
відповідально заявляємо : дура у вас на кухні сидить, мер знаходиться на своєму робочому місці .
26 Січня 2017, 17:55
Просто батюшка був від деструктивно сатанинської політичної сили БЮТ
26 Січня 2017, 17:57
Сесію то якраз Кіндер і зірвав!!!Зараз ждіть статтю з міської ради які депутати погані!
26 Січня 2017, 18:01
Самодуром называют человека, который действует по своей прихоти, по своему произволу, унижая достоинство других.
26 Січня 2017, 18:07
і хто ж тебе скотинку принизив ?
26 Січня 2017, 18:13
чьо ти гоніш ! сайт в контрах з кіндером. (чи тільки Гаврилюк ?) напісали більшість зірвала, значить більшість.
26 Січня 2017, 18:19
Шо там дають ?<br/><br/>ми за Пінісом.Більше не займати.
26 Січня 2017, 18:19
незаконний піп не звільнить від нечистої сили. Його кропіння. те саме що в куточку пос...ти.
26 Січня 2017, 18:19
Шо там дають ?<br/><br/>ми за Пінісом.Більше не займати.
26 Січня 2017, 18:32
То все сатанинський БЮТ
26 Січня 2017, 19:39
Не важливо хто зірвав сесію.Дуже важливо те, що депутати наглядно продемонстрували узурпатору влади в місті,що не Кіндер, а саме вони головніші в місті.
26 Січня 2017, 20:03
кіндьор передає юльці награбовані у громади гроші, а та його тримає, главне в раді є більшість проти якої кіндьор не попре, духу не хвате, ото і є його крах!
26 Січня 2017, 20:06
а ЩО ДОБРОГО ЗРОБИЛИ ЗІРВАВШИ СЕСІЮ?нІЧОГО!
26 Січня 2017, 20:10
Юлька допомогла б прибрати Кіндера з посади якщо ковельчани зможуть переконати її втому, що перебування Кіндера на посаді міського голови,дуже негативно впливає на рейтинг &quot;Батьківщини&quot; в місті і області.
26 Січня 2017, 20:27
Конструктиву в тому, що зірвали сесію немає. Питання громадян залишились тимчасово не вирішеними (відкладеними), а для когось це дуже важливо. Набагато ліпше було б, якби проголосували всі питання, що не потребують дискусій, а ті, що є сумнівними або суперечливими стосовно вимог законодавства не прийняли. Так було б правильно та чесно! Я так думаю, навіть переконаний! А зрив сесії-це неконструктивно! Хоча за теорією Дарвіна це теж розвиток в певній мірі.....
26 Січня 2017, 20:50
&lt;p&gt;то тобі с.ка треба вставити осикового кілка за те що тільки гавкаєш зза угла зроби щось людське а не тичеш пальцями&lt;/p&gt;
26 Січня 2017, 20:52
А ви що підтримуєте Кіндера,який грабує громаду,ви ж ніби чесний чоловік.Я ще не зовсім давно писав вам у підтримку......
26 Січня 2017, 21:20
Всі претензії щодо зриву сесії необхідно предявляти меру.Якби він себе поводив не як намісник Бога в місті Ковель,а як законослухняний громадянин - тоді &quot;... проголосували б всі питання, що не потребують дискусій, а ті, що є сумнівними або суперечливими стосовно вимог законодавства не прийняли. Так було б правильно та чесно! Я так думаю, навіть переконаний! А зрив сесії-це неконструктивно! ...&quot; Ще раз наголошую:претензії за зрив сесії необхідно предявляти до Кіндера!!!<br/>і,,,,
26 Січня 2017, 21:29
Якщо для тебе кирило - гундяєвська мацковська секта законна то - чемодан вокзал расєя! А от благословіння церковного священноначалія на освячення не було!
26 Січня 2017, 22:04
В своїй відповіді на лист Громради леді Ю порекомендувала Кіндеру наступне:&quot;...керівництвом партії уважно розглянуто Ваше звернення щодо ситуації у відносинах між Громадською радою м. Ковеля і міським головою. Зважаючи на зазначені у Вашому листі факти і пропозиції, міському голові Кіндеру О.О. доручено провести зустріч із представниками Громадської ради м. Ковеля з метою налагодження співпраці, спрямованої на користь громади м. Ковеля, та вирішення її проблем&quot;. Як всім відомо знахабнілий Кіндер проігнорував вимогу ТимошенкоЮ.В.а зіштовхнув лобами членів нинішньої і попередньої ГР.Мені дуже дивно,що Громрада повторним листом не поінформувала ЮВТ про ігнорювання місцевим царьком її вказівок.
26 Січня 2017, 23:03
Відмова від повторного звернення до Ю.В.Тимошенко переконливо свідчить про те,що громрадою керують заслані Кіндером козачки.
26 Січня 2017, 23:08
Якщо Ви уважно читали мій коментар то зрозуміли, що я не звинувачую опозицію (більшість) тим паче не захищаю Кіндера, а лише констатую факт з точки зору пересічного громадянина чи юридичної особи, чиї питання були в порядку денному сьогоднішньої сесії та відповідали Закону та здоровому глузду. Я розумію, що далі буде ще цікавіше. Розбитий глечик порозуміння між Кіндеровими депутатами та іншими представниками громади (маю на увазі депутатів) вже напевно не склеїти..Тоді як будемо жити далі???
26 Січня 2017, 23:37
Будемо жити по Конституції , Законах України та інших нормативних документах і обовязково відповідно до вимог здорового глузду..Будемо жити відповідно до ідеалів Майдану:влада не буде принижувати честь і гідність ковельчан,не буде брехати,красти та вчиняти інші безчинства.
27 Січня 2017, 00:11
Пініс Ігор нормальний мужик, а ти екзорцист якщо можеш то встав свій язик собі в дупу.
27 Січня 2017, 00:45
Де можна познайомитися з листом до леді Ю ?
27 Січня 2017, 02:20
якщо для тебе пініс нормальний, то є сумніви у твоїй нормальності. скотодоктор пініс з 2014 року бігав як сука по всяких політсилах поки у коломойського в укропі не пригрівся ! шлюха він і є.
27 Січня 2017, 02:23
з фрагментами листа можна познайомитися на сайті http://kowel.rayon.in.ua/news/17804-kovelchani-vimagaiut-pochati-bezstrokovu-aktsiiu-kovel-bez-kindera-gromrada.Особисто мені найбільше сподобалися наступні фрагменти листа: &quot;На сьогоднішній день ситуація протистояння між діями на посаді голови м. Ковеля пана Кіндера О.О. та громадою міста загострюється, і тому мешканці Ковеля вимагають від громадських діячів почати безстрокову акцію: «Ковель – без Кіндера... Ми не бажаємо подальшого погіршення стосунків влади та громади, знімаємо з себе будь-яку відповідальність за можливі негативні ексцеси, які будуть виникати в процесі подальшого протистояння жителів міста, представників громади та самопроголошеного місцевого царя та хана, яким вважає себе ваш однопартієць п. Кіндер О.О...&quot;
27 Січня 2017, 09:39
Царя в минулому або травили або стріляли
27 Січня 2017, 09:41
Забуті практики...
27 Січня 2017, 11:45
І КОЛИ ВЖЕ З КІНДЕРЯКИ БІСІВ ПОВИГАНЯЮТЬ
27 Січня 2017, 11:47
А що однорука відьма вже не допомагає
27 Січня 2017, 11:47
І депутат обласної ради Турак і члени Громради майже одночасно назвали Кіндера &quot;царем&quot;.Ця обставина свідчить про те що Кіндер узурпував владу,тим самим здійснив антиконституційний переворот вмісті.Дивно, що правоохоронні органи мовчать з цього приводу.
27 Січня 2017, 11:55
Вона нещодавно допомогла одній бютівській сучарі
27 Січня 2017, 11:59
Повністю згідний з: &quot;... Юлька допомогла б прибрати Кіндера з посади якщо ковельчани зможуть переконати її втому, що перебування Кіндера на посаді міського голови,дуже негативно впливає на рейтинг &quot;Батьківщини&quot; в місті і області...&quot; Мені дуже дивно що члени Громради зволікають з написанням повторного листа до пані Тимошенко.
27 Січня 2017, 12:06
ви краще напишіть своїм партійним вождям і розкажіть яких дкбілів в ваших обличчях вони привели в мвськраду. І розкажіть як ви заважаєте меру виконувати свлї обовязки. Ви недолугі і темні простачки і голота
27 Січня 2017, 14:21
Перестаньте ви слухати і йти на поводу у простітутки кошарука.Його в лобласті знають як облазня і ніхто до нього неприслухається і нерахується.Так він відводить душу у Ковелі,де назбирав таких самих простітуток іобсмоктує всіх хто розумніший за нього і знаходить кошти для проплат за бруд.Одним словом пі....
27 Січня 2017, 14:57
Міський голова повинен себе поводити культурно, висловлюватися виважено, без образ. Кіндер же дійсно себе вважає царем чи можливо богом, немає ні стида ні совісті і як він на сесії висловився - «дурі немає меж». Він вважає що його посада дозволяє йому ображати депутатів, підлеглих, але це він влучно сказав про себе! Кіндер - хам, його треба змусити вибачатися за свої слова, хоча він так і не вибачився перед депутаткою Стасюк Галиною. Мені приходилось чути як він обзиває В. Федосюк. Кіндер немає права цього робити і тільки громада може поставити його на місце, а його місце вже давно має бути не в міськраді.
27 Січня 2017, 15:07
Увімкни мізки! Мова іде не про Кошарука, а про самопроголошеного намісника Бога в м.Ковель мера Кіндера.Вловлюєш різницю?
27 Січня 2017, 15:47
Я дуже уважно слідкую за інформацією на сайті .За моїми спостереженнями останнім часом до числа коментаторів додалося кілька розумних людей думки яких заслуговують на увагу.Наведу кілька коментарів співзвучних темі цієї дискусії: <br/> &quot;...Чому мовчить громада? <br/> 11:44 12.01.2017<br/>Кіндер краде у громади, а вона йому дозволяє це робити! Саме громада має виступити ініціатором проведення акції &quot;Ковель без Кіндера&quot; і ініціюваня написання повідомлення в Генеральну прокуратуру про вчинення Кіндером корупційних злочинів і збору підписів про його відставку! Громрада! Терміново оголошуйте &quot;Віче&quot; біля міськради і не в Інтернеті, а на центральній площі міста впродовж одного-двох-трьох днів збирайте ковельчан, наводьте їм факти корупційних діянь Кіндера, а люди тоді самі захочуть поставити підписи про відставку Кіндера та запакувати його у буцигарню! Далі так жити не можна!<br/>Степан<br/>13:11 12.01.2017<br/>Громада мовчить лише тому,що лідери громади(очільники громадських організацій) замість того щоб повести за собою людей узурпували право на протест і лише імітують бурхливу діяльність протидії злочинному режиму тим самим заохочуючи Кіндера до подальших зловживань.Дійсно так далі жити не можна.Невже із 25-и членів Громради нема кому пояснити ПеченюкуМ.В. що він веде таку авторитетну організацію в хибному напрямку?<br/>Степану<br/>13:43 12.01.2017<br/>Так в якості 25-ти членів громади умисно висунуто та обрано таких людей, які за своїм розвитком можуть спромогтися лише протестувати та імітувати бурхливу діяльність, одним словом - популісти, однак, на жодні дії згідно Закону довести свої протести до логочного завершення не спроможні за відсутності відповідної освіти та бажання. Спосіб мислення у них інший аніж у владних чиновників та правоохоронців - спеціалістів у своїй діяльності. Це вигідно Кіндеру. Усі їхні намагання завершуються як позитивний піар діяльності Кіндера та інших.<br/>ЗА РЕЗУЛЬТАТОМ<br/>16:38 16.01.2017<br/>самий ефективний спосіб протидії злочинному режиму у даному випадку переобрання членів громради, як це їм не прикло чути, обрати людей, які зьожуть приймати (ухвалювати) рішення, які є обов'язковими для розгляду Органом ( у письмовому вигляді, а не усно), розміщувати офіційну інформацію про діяльність Громадської ради на офіційному веб-сайті Ковельської міської ради, взаємодіїяти із засобами масової інформації, ініціювати та проводити в установленому законом порядку громадську експертизу діяльності Ковельської міської ради та її виконавчих органів, громадську антикорупційну експертизу проектів нормативно-правових актів (рішень, розпоряджень сесії та Кіндера), ініціювати до Органу (Кіндеру, депутатам) розгляд будь-яких питань, що стосуються життєдіяльності міста та громади м. Ковеля, подавати проекти рішень на сесію Ковельської міської ради, брати участь у політичнійдіяльності, ініціювати і проводити масові заходи (збори, громадські «Віче», тощо). В разі виявлення корупційних дій або порушення законних прав і свободгромадян Органом, Громадська рада невідкладно повідомляє правоохоронні органи та здійснює громадський контроль за розслідуванням. Д И В Н О, але ці повноваження у них є згідно Положення, а діють лише у спосію &quot;поговорити та розійтися&quot;. Схоже формула купи+продай= вигода, як у вище наведеному коментарі, - для них більш приємна ?...&quot;<br/> ХА-ХА-ХА<br/>16:47 16.01.2017<br/>Скільки заяв про кримінальне парвопорушення, кримінальних справ, чи, дисциплінарних проваджень, від імені ГРОМРАДИ (за її рішенням) стосовно чиновників надійшло до прокуратури, сбу, ГУНП, суду для ухвалення вироку ? -0 . От і результат. Все закрито за відсутністю складу злочину в діях чиовників. Не знаючь ч. 3 ст. 93 КПК, що сторона захисту, потерпілий здійснює збирання доказів шляхом витребування та отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, службових та фізичних осіб речей, копій документів, відомостей, висновків експертів, висновків ревізій, актів перевірок; ініціювання проведення слідчих (розшукових) дій, негласних слідчих (розшукових) дій та інших процесуальних дій, а також шляхом здійснення інших дій, які здатні забезпечити подання суду належних і допустимих доказів...&quot;
27 Січня 2017, 18:26
Юлька подружка Путіна робить ставку на таку непотріб як Кіндер
27 Січня 2017, 20:12
Якцо ми самі, полінувавшись прийти на вибори,посприяли обранню Кіндера на повторний термін - то при чому тут Юлька?Якщо нам ліньки при допомозі все тієї ж Юльки,чи в інший спосіб припинити свавілля з боку Кіндера - то ми повинні предявляти претензії до самих себе а не до когось іншого.
27 Січня 2017, 22:40
Юлька подружка Путіна ніколи не дозволить нагнати Кіндермавпу
28 Січня 2017, 07:21
на останніх виборах бют отримав в Ковелі більшість, і тільки завдяки тому що у нас кожен президент змінює закон під себе, в міську раду пройшли такі &quot;обранці&quot; як укропівці коломойського та лгтб Ляшка за яких проголосували по десятку ковельчан.пініса знаю з 2014 року, він тоді бігав за бют потім ще за кимось, але ніде його не хотіли, бо воно зразу керувати лізло. дехто кричить що пініс молодець.... ну молодець він тільки для таких спекулянтів як і сам. чого вартують тільки одні його дії в конфлікті з харківськими торгашами. ну врешті решт якщо у нас хватає скотиняк, то треба і ветеринар.....
28 Січня 2017, 19:30
Якби ГР не лише імітувала бурхливу діяльність,а реально робила хоч щось із того,що повинна робити - мера вже давно примусили б дотримуватися законів.
29 Січня 2017, 10:10
В НАШІЙ КРАЇНІ Є ТІЛЬКИ КОРМУШКА І ДО НЕЇ ПОТРІБНО ДОРВАТИСЯ І БІЛЬШЕ НІКОГО НЕ ПУСКАТИ