Перевірили автобуси, якими збираються возити ковельчан

31 Січня 2017, 18:00
2668

Транспортні засоби, які візьмуть участь у конкурсі на перевезення пасажирів з Ковеля, оглянули чиновники з ОДА, депутати та активісти.

Про це йдеться в повідомленні у Facebook начальника департаменту інфраструктури та туризму ОДА Івана Мирки.

«Закінчили огляд ТЗ в місті Ковель. Відчувається що до огляду відносяться серйозно. Він діє. Також прийшли і активісти і депутати. Позитвом і несподіванкою стало те що знову буде автобус для людей з обмеженими можливостями чи також батьків з калясками (дитячими)», – пише Мирка.













Коментарі
31 Січня 2017, 20:28
і ятак думаю, що при вході буде стояти касовий апарат і будуть видаватись квиточки. Автобуси без такого обладнання до ресу не допускати.
31 Січня 2017, 20:44
Це що за цирк? І на яких же маршрутах будуть возити Еовельчан ці автобуси?Якщо вони будуть курсувати по маршруту Хрипаличі-П"ятидні, то яке це має відношення до Ковеля? Хай би опублікували список , який автобус за яким Ковельським маршрутом буде закріплений, і скільки з них будуть перевозити пільгові категорії населення згідно чинного законодавства.
31 Січня 2017, 21:32
Дайош касові апарати в автобусах!!!
31 Січня 2017, 22:40
А пробували перевіряючі просто стукнути рукою по пасажирських сидіннях? Гарантую, що після цієї процедури вони б повискакували з салону цих душогубок, як ошпарені... І після цього без противогазу в салон не заходили б...
01 Лютого 2017, 11:17
Тоді краще знову торгувати спиртом ніж возити людей
01 Лютого 2017, 11:36
Ніхто непробував сісти і проїхатись тими машрутами, сидіння дуже близько знаходяться одне біля одного, ноги хоч на голову закидай.Бо потрібно більше місць поставити?
01 Лютого 2017, 13:07
якщо при вході в автобус не буде стояти касовий апарат і не будуть видаватись квиточки, це буде означати що існує корупція і відкати йдуть не міську казну а на кишеню тому, хто керує відділом перевезень і надання послуг населенню. А цим займається, наскільки мені відомо Товстига. ВИПИСКА З ЗАКОНУ,,,,,, <br/> <br/> <br/> Утім, відповідно до ст. 39, 41 Закону України «Про автомобільний транспорт» від 05 квітня 2001 року № 2344-III пасажири повинні мати і пред’являти особам, які уповноважені здійснювати контроль на автомобільному транспорті, документи, на підставі яких виконуються пасажирські перевезення. Для пасажира документом для регулярних пасажирських перевезень є квиток на проїзд в автобусі та на перевезення багажу (для пільгового проїзду − посвідчення особи встановленого зразка).<br/><br/>Також згідно з п. 10 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту від 18.02.1997 року № 176 (далі – Правила № 176) квиток на проїзд − документ установленої форми, який підтверджує факт укладення договору перевезення. Відповідно до п. 41 Правил №176 пасажир повинен мати квиток на проїзд, квитанцію на перевезення багажу міжміськими маршрутами регулярних перевезень, які дійсні тільки на зазначений у них день і рейс автобуса. Наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 25.05.2006 № 503 (далі – Наказ № 503) затверджено Типові форми квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу на маршрутах загального користування. <br/>з метою виконання вимог законодавства про захист прав споживачів та Правил №176 такі особи зобов’язані видавати на вимогу пасажирів відповідні документи, зокрема квитки за формою, затвердженою Наказом № 503. ПІНІС і інші борці за справдливість, прийміть міри.
01 Лютого 2017, 15:00
Соціальні служби ,або пенсійний фонд повинні пільговикам / які мають право згідно закону України на безплатний проїзд / доплачувати на це щомісячно гроші. При такому підході всі будуть брати квитки і не буде лазійок деребанити не за призначенням коштів, перевізниками і чиновниками...!!!
01 Лютого 2017, 15:53
так хто ж це повинен контролювати. Сидить же ціла міська рада дармоїдів.