У Ковелі в суді допитали заступника голови Волинської ОДА

02 Лютого 2017, 10:00
3360

Під час судового засідання по одній «земельній» справі Сергій Кошарук, як керівник депутатської фракції «Солідарність» у Ковельській міській раді, під присягою дав свідчення і розповів про контрольований місцевою владою «дерибан» землі, заявивши, що земельні ділянки у місті продаються в середньому за ціною від 10 до 15 тисяч доларів США за «наділ».

Він мовив, що з приходом у Ковелі до влади Олега Кіндера та більшості депутатів у міськраді від ВО «Батьківщина», рада несправедливо розподіляла земельні ділянки і, очевидно, «це дуже велике корупційне місце в роботі ковельської влади, як представницької, так і виконавчої».

«Коли українці шляхом Революції Гідності та ціною життів героїв «Небесної сотні» відстояли свою незалежність і перемогли бандитський режим Януковича, гуртувалися проти зовнішньої агресії і щодня найкращі сини України демонстрували і демонструють величний героїзм та мужність на Сході країни, саме тоді ми запропонували, що міська рада має прийняти чітке рішення – пільгове право отримати земельну ділянку повинні мати учасники АТО», – сказав Сергій Кошарук.

За його словами, тоді чітко було видно протистояння тих сил, які хочуть забезпечити дотримання законних інтересів учасників бойових дій, і тих, хто перешкоджав цьому, підтримуючи корупційні ризики, які стосувалися непрозорих і несправедливих розподілів землі. Коли учасники АТО зверталися за ділянкою, то отримували від чиновників відмову, мовляв немає землі, в той же час на кожній сесії приймалися десятки рішень про надання ділянок іншим громадянам, для яких земля чомусь знаходилася. Дуже часто проекти рішень готувалися не виконкомом, а окремими депутатами.

«Міська влада продовжує займати позицію корупційну, на наш погляд. Ми вважаємо, що працює корупційна схема у Ковельській міській раді, причому давно, ще з попередньої каденції. Є група, яка не хоче робити прозорого порядку надання земельних ділянок», – переконаний Сергій Кошарук, маючи на увазі під словом «ми» депутатські фракції «Солідарність», «УКРОП», «Свобода» та Радикальна партія Олега Ляшка.  

Сказавши про вартість земельних ділянок, які продаються у Ковелі, він знову заговорив про тіньовий бізнес.

«Таким чином, ми вважаємо, що це є тіньовий бізнес деякої групи людей, які, володіючи інформацією про земельні ділянки, відповідно пропонують певним людям, натомість відмовляють учасникам АТО, очевидно, для того, щоб мати з того певну вигоду. Міська рада діяла так до цього часу. Далі, я думаю, вже не вдасться так діяти. Сьогодні у міській раді, як показали голосування, є достатньо голосів для того, щоб підтримати таку позицію», – вважає Сергій Кошарук. 

Коментарі
02 Лютого 2017, 12:13
що сирожко не беруть в долю
02 Лютого 2017, 12:16
Кошарук мало чим в!др!зняэться в!д к!ндера. Вибори здав цьому хапуз! . А зараз щось доказуэ. Кошарук ти зрадив Ковель.Залишив на гвалтування цьому хапуз! . Бог тоб! Судья.
02 Лютого 2017, 12:36
Ще в 2015році потрібно було більш активно діяти в напрямку збереження земель громади від розкрадання.
02 Лютого 2017, 12:41
В області - діе...,а в Ковелі хоч попіарусь і покажу який "чесний".А вдруг уже забули мої походеньки?
02 Лютого 2017, 13:51
нехай сірожа розповість яу він умудрився перескочити з Совісті України в Солідарність. А якщо завтра до влади прийдуть комуняки - що комуністичного квитка буде в кишені носити. Продажним тварюкам не можна віррити ані в суді ані в житті. Хтось розумний сказав - предавший однажды снова предаст.
02 Лютого 2017, 14:53
Нехай Кіндер зі своїми прихвоснями розкажуть скільки землі ними вкрадено в громади.
02 Лютого 2017, 15:04
Як Сірожа справно знає ціни на земельку...
02 Лютого 2017, 15:08
За моїми спостереженнями через підставних осіб в ковельчан вкрадено кілька сотень земельних ділянок.Мене цікавить відповідь на таке запитання :Які терміни давності на такого роду злочинни і чи реально через суди поверути хоч частину із вкраденого?
02 Лютого 2017, 15:20
А куди нам ховатися в разі бомбового удару пуйла по Ковелю?
02 Лютого 2017, 15:35
Геник Кіндер чимало земельки хапнув для дочки і для зятя ,а через підставних осіб і для себе.Невже за крадіжки ще і Почесні грамоти дають?До яких пір в Ковелі буде продовжуватися знущання над здоровим глуздом?
02 Лютого 2017, 15:40
Якби кошика не було в міській раді то кіндеряка вже давно б підгріб під себе і укроп і свободу разом ляшківцями.
02 Лютого 2017, 16:33
Уважаемый Сергей! Вы все делаете правильно! Не обращайте внимания на шавок .которые пытаются вас облить грязью.Собаки лают а караван идет!По сравнению с преступлениями которые совершили и пока безнаказанно совершает киндер со своей группировкой Ваши грешки молодости просто недоразумение ...Удачи и терпения в борьбе с киндеровской нечистью.
02 Лютого 2017, 16:35
Коли пишеш коментар то думай головою а не сракою....Перші хто почав пакувати Кіндера це і був укроп і ляшківці,а вже потім приєднались Кошарук і Свобода.
02 Лютого 2017, 17:21
Нема різниці хто був перший. Головне - на сьогодні є більшість, яка не дає Кіндеру дерибанити земельку. Кажуть що участок який вчора захистили в суді для атовця знаходиться біля хати Кіндера. Хто знає більше і правду - напишіть.
02 Лютого 2017, 17:31
Я згідний пробачити гріхи молодості Кошарука, Але я зможу пробачити зраду фракцією БПП своїх виборців при голосуванні за склад виконкому та інші солідарні з Кіндером голосування лише в тому випадку якщо Кошарук зі своєю фракцією спокутують свою провину активною протидією злочинному режиму Кіндера.С
02 Лютого 2017, 17:47
Близько 300-х учасників АТО замість реальних земельних ділянок отримали повітря.Вважаю,що депутатам,членам Громради,керівникам громадських організацій необхідно докласти максимум зусиль для того щоб через суди повернути вкрадену землю учасникам АТО.
02 Лютого 2017, 17:48
Що забилось серденько,як згадала молодість.Твій караван далеко зайшов.
02 Лютого 2017, 18:40
Чи реально притягнути до кримінальної відповідальності винних за розкраданнія землі та повернути громаді вкрадену землю ?
02 Лютого 2017, 18:47
На Кіндера потрібно йти з срібними кулями
02 Лютого 2017, 18:55
На Кіндера потрібно йти обєднавши зусилля депутатів,членів Громради,свідомих ковельчан.
02 Лютого 2017, 19:04
Пловину суми від продажу земельних ділянок забирає Кіндер залишок суми між собою ділять Канащук та Мурай дещо перепадає заступникам
02 Лютого 2017, 19:13
Пять шість тисяч баксів за одну земельну ділянку-хороший бізнес у Кіндера
02 Лютого 2017, 19:28
Кошарук умніца,взули Кіндер-мавпу.
02 Лютого 2017, 19:42
Чому УКРОП-ПІНІС не наводить порядок,напевно отримав 2 ділянки, та на тому закінчився патріотизм?
02 Лютого 2017, 19:46
В Ковелі, китайці планують відкрити сміттєпереробний завод,на площі 23 га,ось там Кошарук з Гунчиком отримають хороший відкат!
02 Лютого 2017, 19:58
На засіданні депутатської комісії головні очільники протестного руху в місті Пініс та Печенюк погрожували представникам влади притягнути до відповідальності всіх причетних до афери через реалізацію якої було ошукано при виділенні земельних ділянок близько 3оо -х учасників АТО .Пройшло чимало часу,але щось не видно щоб названі панове бралися за виконання своїх обіцянок,Може вже варто переходити від безкінечного БЛА-БЛА-БЛА до реальних справ по виконанню проголошених обіцянок?Набридли ви вже добряче зі своїм безкінечним піаром!
02 Лютого 2017, 20:42
Заступник губернатора розповів про контрольований місцевою владою «дерибан» землі. А чому ця інформація в деталях ще не в прокуратурі? Чому нема кримінальних справ? Він знає про 10-15 тисяч, але "прорвало" лише в суді? За тойоту 200 я б тоже помовчав.
02 Лютого 2017, 21:07
Не побачимо ми Е-декларацію ніколи.Кіндер не ворог сам собі.тому і не подавав ніяких паперів.А брехати йому не звикати.За одну лише брехню його варти гнати з посади.
02 Лютого 2017, 21:15
Так Тамара ви правi але думалось що будуть дилитись вид дерибану землi але чомусь пишло не так тому КОШАРУК почав возмущатись але трохи запизно треба було пидтримати громадську раду при обраннi виконкому та не приймати бюджет мiста та дати два дня для обговорення з громрадою законно вибраною а не так як поступив КИНДЕР сфальшувавши громадське обговорення тодi можливо булоб повирити а так политични iгрища.
02 Лютого 2017, 21:18
То що і Кошик тоже продався?Чи може заробив чесно на тойоту?Хто може дати точну інформацію?
02 Лютого 2017, 21:49
Згідний повністю з предявленими претензіями.Репутацію втратити легко,а от повернути її не завжди вдається.
02 Лютого 2017, 22:22
Претензії до Кошарука за неподачу в правоохоронні органи матеріалів по "дерибану"землі безпідставні ,по тій простій причині,що керівники правоохоронних органів були присутні на пленарних засіданнях ради на яких приймлися рішення по "дерибану" землі і не реагували на порушення законодавства.То які можуть бути претензії до Кошарука?Необхідно подякувати журналістам сайту за регулярне та детальне висвітлення усіх випадків виділення земельних ділянок з порушенням законодавства.
02 Лютого 2017, 22:38
Прочитав статтю. Прочитав коментарі. Підсумок один: НІКОГО НЕ ВЛАШТОВУЄ ІСНУЮЧИЙ СТАН РЕЧЕЙ В МІСЬКІЙ РАДІ з використанням земельних ресурсів!. Однак, станом на 02.02.2016 року практично всі земельні ресурси (резерви) вже роздані наліво і направо, продані і перепродані. Задам питання: ЯК ТАК СТАЛОСЬ І ХТО ВИНЕН? Прошу висловлюватись......
02 Лютого 2017, 22:58
"Луцький міський голова Микола Романюк перебуває у лікарні. Стан його здоров'я важкий." - повідомляють "Волинські новини" http://www.volynnews.com/news/society/lutskyy-miskyy-holova-u-likarni/. А нижче коментарі... Багато коментарів, в яких просять лучани швидкого одужання своєму меру. Я приєднуюсь до них і сумую з того, як відрізняється Кіндер від Миколи Романюка... Чи може люди інакші у Луцьку?
02 Лютого 2017, 23:04
Люди такі ж, хіба що живуть далі від Західного Бугу, ніж ковельчани...Яка різниця між керівниками? Дуже проста. Один робить добро для свого міста загалом, а інший для конкретних осіб зі свого міста. Ось і все... Я так думаю....
02 Лютого 2017, 23:08
Правда! дійсно китайці мають відкрити сміттєпереробні заводи , але не один а ДВА! Один на місці сміттєполігону,а ДРУГИй - на місці ветсанзаводу! Є інфа, ща там будуть переробляти залишки фашистів і нациків, і СЕНСАЦІЯ - за кошти Ізраїля, який послідовний у своїй боротьбі з нацизмом.
02 Лютого 2017, 23:21
Видаляйте,будь ласка, недолугих "жартівників".
02 Лютого 2017, 23:33
Більш точним було б наступне формулювання:"... Один робить добро для свого міста загалом, а інший для СЕБЕ САМОГО ТА ДЛЯ ОБМЕЖЕНОГО КОЛА конкретних осіб зі свого міста. Ось і все... "
02 Лютого 2017, 23:38
Ви мене дивуєте!!!Відповіді на Ваші запитанні на поверхні.Не зрозумів Вашого задуму?
02 Лютого 2017, 23:50
Я багатьох дивую, і мене це зовсім не дивує...Ви помиляєтесь, відповіді ще далеко не на поверхні. Але можуть там бути незабаром. Я так думаю.....
03 Лютого 2017, 00:22
А я пропоную висловлюватися не про минуле,а про майбутнє.Насамперед прошу дати відповіді на 2 наступних запитання: 1.Чи реально притягнути до відповідальності осіб винних в розкраданні землі? 2.Що необхідно зробити для того щоб максимальну кількість земельних ділянок змогли отримати ошукані учасники АТО?
03 Лютого 2017, 00:38
1.Щоб притягнути до відповідальності осіб, винних в розкраданні землі необхідно спочатку їх встановити. А встановити практично неможливо, тому що рішення приймаються колегіально сесією міської ради. 2. Якщо учасники АТО ошукані (це підтверджено документально), Вони вправі подати позов до суду. Якщо учасники АТО з точки зору законодавства не є ошуканими (відсутні дкументи, що підтверджують певні земельні махінації) Вони мають право на отримання земельної ділянки, звичайно, якщо такі земельні ділянки є в наявності в межах міста Ковеля. Думаю, що вільних земельних ділянок в місті практично вже НЕМАЄ!!!!!!!
03 Лютого 2017, 01:07
Я ніколи не повірю щоб за серйозні злочини винні не понесли покарання.НЕ ПОВІРЮ!!!!!!!
03 Лютого 2017, 02:01
Дуже дивно,що від участі в такій цікавій дискусії ухиляються очільники депутатських фракцій та депутати,члени Громради та керівники ГО,які вважають себе борцями за торжество іделів Майдану,а також представники організацій учасників АТО.
03 Лютого 2017, 06:02
Відставний полісмен в Ужгороді теж думав що йому нічого не буде,навіть мав файний контрабандний бізнес,навіть був під слідством...
03 Лютого 2017, 06:46
Головне щоби у приціл попало...
03 Лютого 2017, 06:48
А циганам землю будуть роздавати
03 Лютого 2017, 11:20
Кощарук, Пініс, Печенюк і ониє - це лебідь, рак і щука, які піаряться заради власних амбіцій і не хочуть об'єднатися для блага громади. Жоден з них не хоче поступитися своїми амбіціями для блага громади, а Кіндеру це вигідно, він це успішно використовує!
03 Лютого 2017, 16:06
Повністю згідний.А як на них можна вплинути щоб насамперед дбали про благо громади,а вже потім про самих себе коханих?
03 Лютого 2017, 21:23
РГД-5