У Ковелі атовець у суді відстоював право на землю

05 Лютого 2017, 10:39
5106

Ковельчанину Івану Савлуку, який воював на Сході України, довелося відстоювати в суді право на отримання земельної ділянки.

Про це пише в себе на сторінці у Facebook депутат міської ради Сергій Кошарук.

«Вніс свою лепту в ще одну перемогу нашого Героя, Захисника, Ковельчанина Івана Савлука, який змушений був у суді відстоювати своє право на отримання земельної ділянки.

Мене викликали у суд як свідка. Такий собі ковельчанин Ковальчук О. уже вдруге звернувся з позовом. Він намагався отримати безоплатно у приватну власність земельну ділянку за адресою Королеви Бони, 15. Яким чином заявнику стала відома інформація про вільну земельну ділянку, й донині є таємницею. Адже ковельські земельні чиновники на звернення учасників АТО звично відповідали про відсутність хороших земельних ділянок та про необхідність внесення змін до Генплану міста. Я разом з колегами-депутатами, коли довідався про знайдену земельну ділянку, запропонував використати її для задоволення звернень учасників АТО. На сесії ми надали перевагу зверненню учасника бойових дій в зоні АТО, тобто проголосували за відповідний проект рішення. Натомість не підтримали проект рішення, що стосувався пана Ковальчука. Останній того не міг чи то прийняти, чи то зрозуміти і звернувся до суду.

Наполегливість пересічного ковельчанина Ковальчука просто вражає. І мимоволі думається, що щось тут не так. Я пояснив суду свою позицію та позицію своїх колег-депутатів – боротися з земельним дерибаном та першочергово надавати землю тим, хто ризикував своїм життям на Сході України. Ще при роботі попередньої депутатської каденції у 2014 році я з окремими депутатами намагалися максимально допомагати учасникам АТО та виявилося, що це не так просто.

Що цікаво, на жодне судове засіданні пан Ковальчук не з’явився. А ось підтримати АТОвця Івана Савлука прийшло багато людей, зокрема мої колеги-депутати, його поплічники, громадські активісти, журналісти, знайомі.

Дуже приємно, що суд виніс справедливе рішення – відмовив у задоволенні позову пану Ковальчуку.

Як сказали після судового засідання побратими Івана Савлука: «Нехай хоч хтось з нас отримає землю у нормальному місці». Хіба так має бути? Я вважаю – інакше: нехай усі наші АТОвці отримують землю в найкращих місцях», – розповідає Кошарук.

2

2

1

Коментарі
05 Лютого 2017, 13:41
Хочу висловити найщиріші привітання усім учасникам процесу та чисельній групі підтримки!Покладаю великі сподівання на те,що депутати не заспокоються цією перемогою , а і далі будуть подавати аналогічні позови.Вважаю,що вдаватися до таких кроків необхідно тому,що на отримання земельних ділянок очікує кілька сотень ошуканих учасників АТО.Ще раз респект і уважуха всім причетним до такої дуже важливої перемоги.
05 Лютого 2017, 15:59
все правильно. порібно вимагати від держави своє. Вона нас не шкодує. але до чого тут кошик? Яким боком?
05 Лютого 2017, 16:26
Пініс, Кошарук і Місяць є авторами проекту рішення про виділення земельної ділянки АТОвцю Савлуку Івану, а тепер вони дають покази, чому Савлуку а не Ковальчуку.
05 Лютого 2017, 19:24
А Кіндер є автором роздачі (дерибану) десятка подібних земельних ділянок! І це по суті у військовий час! При Сталіну б розстріляли падаль...
05 Лютого 2017, 19:45
вже кошик обіцяв базарникам біля Слайги зробити сільгоспринок. І що. Кому ви вірите. це брехло
05 Лютого 2017, 20:19
Кошарук обіцяв легалізувати стихійну торгівлю на привокзалці якщо матиме статус мера. Ковельчанам знову порахували Кіндера. Звертайтеся тепер до свого олежика зі стихійною торгівлею, а Кошарук діє там, де в нього є повноваження. За атошників йому респект!
05 Лютого 2017, 20:22
Щоб то у військовий час одні дивилися смерті в очі,а інші в той же час,по суті займалися мародерством, розграбовуючи земельні ділянки героїв і за такі страшні речі жоден з мародерів не поніс відповідальності - таке безмежжя може бути тільки у нас.До яких пір буде продовжуватися таке знущання над учасниками війни?Коли вже правоохоронні органи почнуть працювати належним чином?
05 Лютого 2017, 21:22
беруть приклад с своїх годувальників
05 Лютого 2017, 22:05
"Зроблене тобою до тебе ж і вернеться"
05 Лютого 2017, 22:05
10 лютого в 14:00<br/>Справа за адміністративним позовом Васіна С.М. до Ковельської м/ради, третя особа - Рибчук Р.О. про визнання недійсним та скасування рішення Ковельської м/ради.<br/>суддя Логвинюк І.М. (з офіційного сайту суду).<br/>Це друга хмиля. Підтримаймо АТОвця Рибчука Романа своєю присутністю в суді! Це буде достойний удар по кіндераз, васіних, логвінових і їм подібним!
05 Лютого 2017, 22:06
10 лютого в 14:00<br/>Справа за адміністративним позовом Васіна С.М. до Ковельської м/ради, третя особа - Рибчук Р.О. про визнання недійсним та скасування рішення Ковельської м/ради.<br/>суддя Логвинюк І.М. (з офіційного сайту суду).<br/>Це друга хвиля. Підтримаймо АТОвця Рибчука Романа своєю присутністю в суді! Це буде достойний удар по кіндераз, васіних, логвінових і їм подібним!
05 Лютого 2017, 22:38
В ЧОМУ СУТЬ ТЯЖБИ?
05 Лютого 2017, 22:41
Кошаруку за такі покази честь та хвала.
05 Лютого 2017, 23:08
Багато розумних дають поради стосовно судів,які відбуваються в Ковельському суді ,де учасники АТО відстоюють своє законне право на земельні ділянки,які їм гарантовані державою.То ви шановні дописувачі та свідомі Ковельчани приходьте до суду і будемо всі разом 10 лютого о 14 годині підтримувати тих,хто дійсно вартий тої землі,якою Кіндер не може наїстися.ГРОМАДА має заполонити всю площу перед судом.
05 Лютого 2017, 23:16
Є у нашій міській раді чесні депутати,які ходять в суди,і які будуть і надалі відстоювати правду та справедливість,про яку колись говорила Юля Тимошенко,але наші ковельські бютоголові ворюги.
06 Лютого 2017, 00:00
Можна погодитися з тим,що Кошарук заслуговує на похвалу за покази в суді.Одночасно він заслуговує ще на більший осуд за не вжиття вичерпних заходів на початку 2015року щодо скасування внесенних в незаконний спосіб поправок до мораторію на виділення земельних ділянок.Внесені поправки дозволили БЮТ виділити сотні земляних ділянок &quot;потрібним&quot;людям.Поправки реально було скасувати в судовому порядку.На превеликий жаль цього не було зроблено.Саме тому Кошаруку заслуговує також на осуд.Я так думаю.
06 Лютого 2017, 00:27
Кошарук протистоїть земельній білосердечній мафії ще з 2006 року, коли чудом вдалося прийняти на сесії внесений ним прозорий порядок розподілу землі. Далі БЮТовська більшість відмінила порядок. Мер Кошарук почав десятками ветувати непрозорі земельні рішення. Йому за це впаяли недовіру. Далі ганебна шоста каденція, коли кіндеряка разом з ригами максимально вижимали корупційним пресом соки Ковельської громади. Кошарук далі боровся і виглядав Дон Кіхотом проти тієї машини. Після Революції Гідності саме Кошарук підтримав протест матерів і дружин учасників АТО добившись мараторію. І зараз він робить теж саме.. не подобається це вам, кіндерлоги?!
06 Лютого 2017, 00:30
А чому представники громади мають вірити анонімним глашатаям?Особисто мене ображають та обурють ті факти, що лідери громади (депутати,керівники громадських організацій та Громради ) ухиляються від спікування з мешканцями міста.Складається таке враження,що названі лідери відносять себе до вищої якоїсь касти громадян міста,яким не дозволено спілкуватися з іншими пересічними ковельчанами.Невже так складно організувати інформаційне забезпечення ковельчан на цьму сайті?
06 Лютого 2017, 01:34
Якраз представники громради,депутати,інші свідомі громадяни не ухиляються від спілкування з мешканцями,а навпаки,роблять все для того,щоб підтримати ГЕРОЇВ УКРАЇНИ та захищають,як можуть.
06 Лютого 2017, 02:11
Далеко не з усім можна погодитися з Вами.Наприклад з тим,що&quot; Після Революції Гідності саме Кошарук підтримав протест матерів і дружин учасників АТО добившись мараторію...&quot;.Нагадаю ,що прийняття мараторію також активно домагалися і керівники та члени громадських організацій.Справедливості ради варто зазначити,що саме емоційний виступ на сесії очільниці ГО&quot;Майдан Гідності&quot; Л.Скокової мав вирішальне значення при прийнятті мораторію.Повністю погоджуюся з наступним твердженням:&quot;... Далі ганебна шоста каденція, коли кіндеряка разом з ригами максимально вижимали корупційним пресом соки Ковельської громади. Кошарук далі боровся і виглядав Дон Кіхотом проти тієї машини,..&quot;На сесіях саме так і було.А от звернутися в суд щодо відміни мараторію він міг би і мав би непогані перспективи виграти суд нв користь громади.Це моя особиста думка з якою я не претендую на істину в останній інстанції,,
06 Лютого 2017, 09:25
Не чіпайте Кіндеряку може нажереться та вдавиться-ПРИКЛАДИ ВЖЕ Є
06 Лютого 2017, 10:48
Нагадаю за яких обставин вносилися зміни до прийнятого мораторію на виділення земельних ділянок : &quot;...11. 37 До мікрофона вийшов громадський діяч Олександр Геч. Він сказав що виступає від імені рідних бійців з АТО. Він сказав, що міська влада намагається шахрайськими методами передати землю через організації &quot;афганців&quot; та &quot;чорнобильців&quot;, на які до того не звертали увагу. На його думку треба всю землю з резерву віддавати тільки ветеранам та родинам учасників АТО. Ветерани АТО та рідні<br/>Кіндер кричить &quot;Нє хамить!!!&quot;<br/>11.40 В залі назріває бійка. Сваряться Геч та Кіндер. На стороні активіста громадяни та бійці ДУКу, за Кіндера його вірна поплічниця - Віра Федосюк. Схоже, що депутатка обрала роль закрикувати всіх опонентів Кіндера.<br/>11.46 Кіндер назвав Геча &quot;лжепатріотом&quot;.(див.http://kowel.rayon.in.ua/news/17083-onlain-reportazh-65-yi-sesiyi-kovelskoyi-miskoyi-radi )
06 Лютого 2017, 11:09
а де той горлапан Геч зараз?
06 Лютого 2017, 11:48
Підтримав вимоги дружин і учасників АТО на сесії 2014 році депутат Кошарук. Окрім виступів біля мікрофону, він запропонував юридично-правовий механізм досягнення вимог - мараторій. Пані Людмила певно пам'ятає ті події.
06 Лютого 2017, 11:51
Перспектива у суді відновити дію мараторію негативна, адже прийняття земельних рішень це виключно повноваження міської ради.
06 Лютого 2017, 12:09
Яка різниця де зараз О.Геч?Важливо те,що цей громадський активіст наполегливо намагався протидіяти ОЗУ на чолі з Кіндером при впровадженні ними в життя злочинної схеми розкрадання землі міської громади:&quot;...У місті Ковелі за 30 років не надавали земельних наділів афганцям та чорнобильцям , а зараз їх включили до числа тих кого на рівні з учасниками АТО першочергово потрібно забезпечити землею. Такий порядок речей послужив причиною сварки між громадським активістом Олександром Гечом та міським головою Олегом Кіндером.<br/>Меру міста зауваження видалися образливими: «Ви не хаміть і не ображайте», - сказав він у відповідь на обурення Геча з приводу «земельних справ», які чи не на кожній сесії стають «яблоком розбрату». У відповідь Кіндеру громадський діяч заявив: «Коли в країні війна і сама державність України може втратитися – єдиними пільговиками до закінчення війни можуть бути лише наші воїни. Хто має сумніви в цьому – будь ласка спробуйте уявити себе на війні, на передовій… Якщо з наявних 110-ти ділянок завтра роздати 88, людям котрі вже написали заяви, то вже через тиждень виникне серйозна проблема, тому що багато бійців просто не в курсі цих розподілів».&quot;(див.,http://kowel.rayon.in.ua/news/17088-u-koveli-pretendentiv-na-zemliu-pobilshalo-okrim-uchasnikiv-ato-u-cherzi-afgantsi-ta-chornobiltsi)
06 Лютого 2017, 13:46
«Ви не хаміть і не ображайте», - сказав він у відповідь на обурення Геча з приводу «земельних справ»
06 Лютого 2017, 13:48
В газеті &quot;Ковель сьогодні&quot; від 05.02.2015року повідомлялося про таке :&quot;...З виступу О.Геча:&quot;Було прийнято нібито дуже правильне і патріотичне рішення (про мораторій-авт.),котре задовольняє і учасників АТО,і добровольців,і інших пільговиків.Але чому під час війни до воїнів нашого міста додано афганців та чорнобильців?...хіба для когось секрет,що в більшості випадків чорнобильці та афганці - це звичайний бізнес - проект...Задля забезпечення моральної справедливості першочергово до закінчення війни ...треба надавати найкращі ділянки саме сімям загиблих...Треба зробити щоб рішення міської ради збільшило кількість можливих добровольців,збільшити їх мотивацію,щоб вони не &quot;косили&quot; від служби...&quot; Така викривальна промова з вуст О.Геча викликала обурення в міського голови Олега Кіндера:&quot;А хто Вам надав право принижувати афганців і чорнобильців?&quot; Олександр Геч продовжував стояти на своєму,мовляв,землю дають не афганцям і чорнобильцям :&quot;Але це не афганці,жодних афганців,у вас тут &quot;рішали&quot; позбиралися...! Чого ви за 30 років не видали уасникам Афгану,а зараз згадали?&quot; Незважаючи на виступ О. Геча,депутати проголосували за надання земельних ділянок учасникам АТО та іншим пільговикам...&quot;
06 Лютого 2017, 14:54
&quot;А хто Вам надав право принижувати афганців і чорнобильців?&quot;Використовуючи названі Кіндером категорії пільговиків в якості підставних осіб на отримання земельних ділянок &quot;земельні &quot; мафіозі за мізерну винагороду зробили з деяких чорнобильців та афганців співучасниками злочинів по розкраданню землі міської громади.То хто більше принизив пільговиків?
06 Лютого 2017, 16:24
Ніхто не береться заперечувати того, що і депутат Кошарук приймав дуже активну участь у відстоюванні інтересів матерів, дружин та самих учасників АТО.Претензія до нього єдина - він як найбільш досвідчений політик в тодішній раді повинен був проявити ініціативу стосовно подачі позову до суду щодо скасування рішення ради по внесенню змін до мораторію.
06 Лютого 2017, 16:34
Перспектива відновити мораторій реальна.Проблема в тому,що зроблено це буде з величезним двохрічним запізненням,коли в громади за злочинною схемою було вкрадено кілька сотень земельних ділянок.,
06 Лютого 2017, 22:57
Невже все це правда про що пишуть люди?За що тоді правохоронці отримують чималі зарплати?
22 Лютого 2017, 15:56
А що з тим генпланом ,він хоч колись буде?