Ковель: розкритикували місце розміщення стели загиблим Героям

06 Лютого 2017, 09:00
2045

Місце розміщення стели загиблим у війні ковельчанам розкритикували в мережі.

Зокрема свої думки щодо цього у себе на сторінці у Facebook опублікував Олександр Філон.

«Про те,що давно рвалось на волю. Не знаю як Вам,друзі, але мені категорично не подобається розташування стелли загиблим ковельчанам в АТО. Зараз спробую пояснити чому. Мені, як добровольцю учаснику Революції Гідності насправді здається дуже недоречним розміщення меморіалу по декільком простим причинам», – пише він.

«1. На цьому місці щороку збираються люди,які ще досі мріями живуть десь в совку, вважають #9травня святом і всією душею тяжіють до «руского міра».

2. Меморіал загиблим у Другій Світовій( а не Вєлікай Атєчєствіннай) просто кишить символами Червоного Режиму(це тема для окремої статті про декомунізацію). До речі, саме в боях з фанатами та наслідками цього режиму загинули наші земляки.

3. Розміщення в тіні «вєлікай пабєди». Я гадаю поглянувши на три розміщені там меморіали - ви зрозумієте про що я.

Та й взагалі,є пам'ятник «Борцям за волю України» – поруч з ним повинна знаходись пам'ятна дошка з загиблими ковельчанами. Ось моя думка», – розповідає він.

Філон зазначає, що не має на меті кого-небудь образити. «9 травня – не свято для Українців, тому що зміна окупанта не може бути перемогою. В той час коли весь світ вшановує загиблих – «рускій мір» заливає горлянки алкоголем та горланить про перемогу», – резюмує він.

Коментарі
06 Лютого 2017, 11:41
Місце розміщення стели загиблим у війні ковельчанам має бути еред входом у міську раду на тому місці де десятки років стояв памятник Леніну.
06 Лютого 2017, 13:31
закінчуй філонити. пам"ятник ставиться людям, які виконували сумлінно свій обов"язок по захисту своєї держави. Тоді була одна держава і її героїчно захищали прості люди, тепер інша держава і її теж захищають герої. Шана віддається не режиму, а героям - захисникам. Пройде певний час і прийдуть інші люди, будуть інші режими, але герої - захисники всеодно будуть, незалежно від того, хто править світом. І упаси Господь наступні покоління від таких Філонів, що у всьому вбачають тільки ворожі прояви. тебе теж хтось вважає ворогом ну й що з того.
06 Лютого 2017, 14:15
О, знову можна буде пописати різну фігню в коментрях. Ніхто ж тут мене не взнає.
06 Лютого 2017, 15:39
Пусть общим памятником будет Построенный в боях социализм Так колись писали Отож побудуйте добре життя всім і не треба памятників Читайте що на памятнику написали =Єднайтесь брати моі прошу вас благаю=
06 Лютого 2017, 17:23
Питання варто винести для обговорення на громадські слухання(не формальні,а реальні - в кілька етапів ,в тому числі і в ЗМІ) До обговорення приступити негайно -в коментарях до цієї статті,
06 Лютого 2017, 20:05
поменше філонів у нашому житті щоб філонило і все буде добре
06 Лютого 2017, 20:11
Знову загавкав, контрабандист? Ану марш на фронт, патріот хреновий. Совок ти, бу тупий і ідейно зашорений, гірше комуняк.
06 Лютого 2017, 22:23
Памятний знак Героям Небесноі сотні повинен стояти там де стояв він вперше / біля міськоі ради / щоб всім нагадував про честь і гідність якоі так баггатьом бракуе. За що і загинули наші героі.
06 Лютого 2017, 22:42
Дійсно.кращого місця не знайти.
06 Лютого 2017, 22:58
Підтримую пропозицію !!!
07 Лютого 2017, 00:52
Дядьку філон тебе шо кантузило намайдані, чи ти обкурився чогось?
07 Лютого 2017, 06:27
памятний знак героям Небесної сотні - до входу до міськради, в центр міста, в центр подій. боввана з сєрпом і молатам - на переплавку. совок - на смітник історії. співчуваючим совку - ідіть опохмеліться і проспіться.
07 Лютого 2017, 09:30
Хліб по 16 копійок.Бензин по 5 копійок.Молоко по 26 копійок.Мясо по 1,50.
07 Лютого 2017, 22:26
Зате всі керовніки та лідери стають міліонерами
08 Лютого 2017, 23:01
Блін, та коли вже воєнкомат призве кудись цього Філона,хай падло повоює, а тоді гавкає, щеня.<br/> Філон, гівнюк, зрозумій : не всі люди займаються паркуром і не всі підараси. Це обєктивна реальність. Кумусь подобається не те, що таким як ти, дебільним малолітнім фашистикам.<br/> Чому ти, засранець, вважаєш, що маєш абсолютне право на правду і критикувати старше покоління? Тільки через те, що прихильно відносишся до голубих і намагаєшся втертись до зграї старших псів?
09 Лютого 2017, 11:53
голубчику, добре що ти нічого такого не робиш, щоб просувало молодь в краще майбутнє. єдине твоє завдання - відпрацювати своє бабло за троллінг, і облизати після того сраку своєму &quot;активу&quot;. дякую за побажання, вперед до перемог!
09 Лютого 2017, 20:02
Ну, ти ж сам признав, що собачого роду. До холери вас ганяє по місту, людей кусає. Краще думайте песики, куди будете ховатись, коли нормальні хлопці вернуться зі Сходу і на вас подивляться, мажори .
19 Лютого 2017, 23:38
Підтримуемо пропозицію тільки біля міськоі ради кращого місця не знайти!