На Ковельщину йде циклон із Балкан

07 Лютого 2017, 15:03
5561

Циклон із Балкан «суне» на Волинь, не омине негода й Ковельщину.

Про це повідомляють у прес-службі Ковельської РДА.

За інформацією Волинського обласного центру з гідрометеорології, 7-8 лютого у зв’язку з переміщенням активного циклону з Балкан, на Волині очікуються складні погодні умови: часом сніг, вночі 8 лютого сильний сніг, посилення східного вітру до 15-20 м/с, хуртовини, на дорогах снігові замети, ожеледиця. Посилення морозів 10-15 градусів, з 10 лютого при проясненні - до 15-20 градусів морозу.

Із метою забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, небезпечні події, пов’язані з ускладненням руху транспорту, порушенням зв’язку і енергозабезпеченням, голова райдержадміністрації Віктор Козак доручив відповідним виконавчим органам вжити заходів щодо забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з погіршенням погодних умов, забезпечення сталої роботи транспортної інфраструктури, систем енерго-, газо-, тепло-, водопостачання, зв’язку, а також інших систем житлово-комунального господарства, медичних установ та об’єктів соціальної сфери, при цьому звернути особливу увагу на стан їх енергозабезпечення та порядок відновлення енергопостачання.

З метою оперативного виконання невідкладних снігоочисних та протиожеледних робіт на дорогах загального користування для забезпечення життєдіяльності населених пунктів району безоплатно передано філії «Ковельської автодор» ДП «Волинський облавтодор» 200 літрів дизельного палива, філії «Ковельський ДЕД» ДП «Волинськтй облавтодор» 300 літрів дизельного палива.

Коментарі
07 Лютого 2017, 18:10
В місті все рівно ніхто чистити сніг не буде..........
07 Лютого 2017, 19:19
ось із за таких як ти і живемо в помийці ! сидиш ждеш коли тобі почистять щоб дупу свою з хати винести ! візьми лопату і почисть біля свого будинку, паркану або під'їзду, а то тільки ниєте...
07 Лютого 2017, 19:57
ось із за таких як ти і живемо в помийці ! сидиш ждеш коли тобі почистять щоб дупу свою з хати винести ! візьми лопату і почисть біля свого будинку, паркану або під'їзду, а то тільки ниєте... і не треба кричати: ой я плачу гроші (податки) все повинні зробити міські служби. якщо весь сніг почистити і вивезти, плюс придбати техніку для цього , то на все інше грошей не залишиться(школи ,дитсадки, та інше). так що не ний
07 Лютого 2017, 21:01
Мені, здається, що він піде на схід, хоча нас зачепить.<br/>http://meteo.ua/sputnik<br/>Правда, я друкую це, станом на 07/02/2017 19:00. Не-факт, коли ви будете це читати, картинка зміниться - дивіться на дату і час+2год. (влітку +3год.)
07 Лютого 2017, 21:21
це Путін наслав на нас непогоду.Випробовує на нам метеорологінну зброю
08 Лютого 2017, 01:23
Не позортесь !!! Аж 200 л пального виділили !!!
08 Лютого 2017, 02:27
Помідориха з Товстигою вже вам начисть дороги і вулиці.
08 Лютого 2017, 09:05
Це виділили на районі дороги, а не на міські.
08 Лютого 2017, 12:32
Про почистити біля під'їзду мова не йдеться. А живемо в помийці якраз через таких як ти... Сидиш під різніми ніками хрінь несеш. Гроші є на все красти меньше треба. А кіндер потім хрєнь розказує що не прибирали бо бугорочки на дорогах стали ... Міській владі на все наср@ти а такі як ти дупу лижуть і підгавкують. Дороги мають бути розчищені для забезпечення нормальної життєдіяльності міста. Тротуари мають бути почищені бо людям і на роботу потрібно ходити. Вихідний через снігопад ніхто не дає. ЦІЄЇ ЗИМИ СНІГ НІХТО НЕ ПРИБИРАВ.