У стінах дірки, в холодильнику – дохлі павуки, – в мережі опублікували жахливі фото з ковельського готелю

12 Лютого 2017, 12:29
5472

Фото номеру готелю «Лісова пісня», що в Ковелі, опублікували в мережі.

Емоційний допис щодо умов, які пропонує установа, з’явився в спільноті Типовий Ковель Вконтакті.

«Привіт усім жителям м.Ковель. Я пишу сюди щоб розказати і навіть можливо когось попередити про жахливі умови готелю «Лісова пісня». У номері стоїть дуже не приємний запах, у стінах дірки і з них виглядають електричні проводи, розетки не працюють. Ліжка дуже низькі, не комфортні, під ними купи пилу. Постіль брудна, на подушку страшно лягати. У холодильнику брудно, лежать дохлі павуки. Освітлення дуже і дуже погане, від нього болять очі. Опалення зовсім немає, дуже холодно. Ціна для такого номера дуже висока! Усі хто планує тут поселитись, я вам категорично не раджу!!!» – йдеться в тексті повідомлення.









Нагадаємо, наприкінці жовтня в готелі трапилася пожежа. Припускали, що загорання виникло в результаті короткого замикання електропроводки.

Коментарі
12 Лютого 2017, 15:36
ви ще не бували в готелі "ковельчанка" в ковелі
12 Лютого 2017, 16:04
ось до чого довела готельний бізнес приватна властність і жадоба до наживи хазяїв готелю. При тоталітарному режимі там був порядок і чистота. і готель був на всіх поверхах. а не як зараз пів поверха і то здають блядям на прокат
12 Лютого 2017, 20:12
цілком згідний... а гроші деруть як за 5 зірок..капіталісти херові
12 Лютого 2017, 23:35
не нада Ля - Ля. Ч уолись з тьолкою номер знімав. То всього 100 грн за добу.
13 Лютого 2017, 09:08
Це інтурист в Ковелі
13 Лютого 2017, 10:38
Це там де приймає знахор Микола
13 Лютого 2017, 13:21
В готелі є цілком пристойні номери за помірну ціну, проживав на минулому тижні а якщо +19 С це дуже холодно тоді скільки градусів має бути щоб було тепло по нормах ЖКХ в житлових приміщення має бути від +18 до +20 градусів А ціфото напевно були зроблені після виселення
13 Лютого 2017, 19:35
Заселити туди циган з Чернівців вони хороші гроші мають ,та до холоду і павуків звикли.Там би весь табір помістився.
14 Лютого 2017, 01:03
В такій хаті я жити не буду краще поїду назад в Чернівці там більше подають і менти менше беруть за кришу