Кіндер нарешті показав декларацію: земля, бізнес та 1,2 мільйона

12 Лютого 2017, 15:36
6595

Із тримісячним запізненням подав свою електронну декларацію міський голова Ковеля Олег Кіндер.

На двох із дружиною вони володіють декількома земельними ділянками, новим автомобілем, офісним приміщенням та зберігають у готівці понад 1,2 мільйона гривень, не маючи заощаджень в банках, – пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Із 1 жовтня завершився перший етап заповнення електронних декларацій для чиновників. Проте мер Ковеля своєї декларації не подав ані в листопаді, ані на наступного місяця. Зокрема, наприкінці 2016 року на запит Інформаційного агентства Волинські Новини в Національному агентстві з питань запобігання корупції відповіли, що за станом на 8 грудня декларації Олега Кіндера вони не отримували.

Нагадаємо, після того, як секретар громадської ради при Ковельській міській раді Галина Артюшенко під час нещодавнього пленарного сесійного засідання зачитала свою заяву до міського голови, посилаючись на «Волинські новини», і повідомила, що з приводу відсутності його електронної декларації громрада звернеться до НАБУ, Генеральної прокуратури та СБУ для вжиття заходів реагування, Олег Кіндер сказав, що «Волинські новини» не є засобом масової інформації, та порівняв Перше інформаційне агентство області із парканом.

Проте, варто зауважити, що врешті-решт через три місяці, 10 лютого 2017 року, Ковельський міський голова все ж оприлюднив свою е-декларацію, у якій відзвітувався про те, що встиг нажити за 2015 рік.

Земельні ділянки

У власності Олега Кіндера перебуває 4 земельні ділянки у Ковелі. Зокрема, площею 1000 квадратних метрів, 1401 «квадрат», 500 та 1000 м², відповідно.

Окрім того, Олег Кіндер та його дружина Наталія Кіндер у рівних частках, по 25%, оформили право власності на квартиру у Ковелі, площею 44,2 квадратних метри. У власності пані Кіндер також перебуває і садовий будинок на 24 «квадрати» та офісне приміщення, площею 279,4 м², які також знаходяться у місті залізничників.

Бізнес

Зауважимо, дружина Олега Кіндера з 2008 року є підприємцем та займається орендою нерухомого майна.

В аналогічній сфері діяльності задіяний і син міського голови Олег Олегович Кіндер, який не вказаний у декларації мера. Він є власником виробничо-торгового підприємства «Ковель-ПРОМОПТТОРГ». До обрання міським головою це підприємство очолював його батько – Олег Кіндер, а з 2010 року – його син, Олег Олегович Кіндер.

Зміна керівництва викликала сумнів у правоохоронців, які у 2013 році склали протокол на мера Кіндера, де зафіксували, що протягом майже 3 років він нібито займався підприємницькою діяльністю.

Як виявилось, міський голова був єдиним засновником та власником виробничо-торгового підприємства роздрібно-оптової торгівлі «Ковель-ПРОМОПТТОРГ».

Кіндер своєї вини не визнав. А в суді заявив, що з переходом на роботу в мерію припинив здійснення підприємницької діяльності у виді фізичної особи-підприємця, що підтверджують дані з податкової інспекції.




Автомобілі

У декларації мера Ковеля за 2015 рік не вказано право власності чи користування на жоден автомобіль. Але вже влітку 2016-го міський голова обзавівся власним транспортом – новеньким мікроавтобусом Mercedes Vito 116 CDI 2016 року випуску. Варто додати, що ціни на такі авто коливаються від 38 до 50 тисяч доларів.


Два автомобілі має і син міського голови, якого Олег Кіндер в декларації не вказав. Це седан MercedesBenz E220 2013 року випуску та Citroen Berlingo 2008 року випуску. Ціни на такі авто в Україні становлять близько 25 та 6 тисяч доларів, відповідно.


Гроші

Що ж стосується грошових коштів, то за 2015 рік на посаді міського голови Олег Кіндер заробив 117 тисяч гривень. Його дружина отримала 33 тисячі гривень зарплати та 321 тисячу гривень доходу від надання майна в оренду.

Окрім того, міський голова Ковеля зберігає 189 тисяч гривень та 10 тисяч доларів готівкою. В гривневому еквіваленті це становить близько 465 тисяч. Не довіряє банкам і дружина міського голови – готівкою вона зберігає 350 тисяч гривень та 15 тисяч євро, що загалом становить близько 791 тисячу гривень.

Коментарі
12 Лютого 2017, 19:18
Як для мера, то це мізер. Я на цигарках таке бабло за місяць звробляю
12 Лютого 2017, 20:24
А от я за своє життя разом з дружиною.сином.донькою.покійними батьком.матірю і тестем.а також нині живою та здоовою мамою тещою (дай їй Боже здоровя міцного та довгих років життя) не нажили за довгі роки тяжкої праці і десятої долі статків мера Кіндера.А сталося так лише тому.що мер Кіндер злочинець.а члени нашої сімї.як і тисячі інших порядних сімей ковельчан являються законослухняними громадянами країни Україна.Злодія Кіндера до буцигарні негайно!!!
12 Лютого 2017, 20:54
Декларація Кіндера є відповіддю депутату Стасюк Галині про його статки. Памятаєте як на першій сесії Кіндер принижував новообраного депутата Галину Стасюк і бив себе в груди що в нього зарплата 2 тисячі гривень в місяць! А за що купив нового мерса 2016 року, де взяв гроші на нову хату? Де, коли отримав земельні ділянки і нащо йому їх аж 4? А скільки ще приховано? АТОвці мають знати в болоті ці ділянки, в повітрі, як зоо шт. для АТОвців чи в хороших місцях? В декларацію не внесені всі статки, то за невнесення повних відомостей існує відповідальність, як і за брехню, що подав е-декларацію 30 жовтня. Ціла низка адміністративних та кримінальних правопорушень за які треба не тільки виганяти з мерського крісла, а і садити в буцигарню на нари! Кіндер не має ні стида, ні совісті, ні морального права бути мером!
12 Лютого 2017, 20:56
Йому ті АТОшники поперек горла....Думав ще одного мерсіка прикупити....Але депутати як подуріли,простим бійцям безкоштовно святу Ковельську земельку видають.Ще й по судах за них клопочуть.Кінець світу....
12 Лютого 2017, 21:34
У справжнього мера має бути декілька нових мерседесів
12 Лютого 2017, 21:49
Чому проти Атовців виступив депутат від Укропу Климук Олександр який захищає Васіна в судді чи це позиція Укропу про яку не говорять?
12 Лютого 2017, 21:57
Все ви правильно говорите.Повністю згідний з ключовими словами коментаря :треба не тільки виганяти з мерського крісла, а і садити в буцигарню на нари! Кіндер не має ні стида, ні совісті, ні морального права бути мером! Маю пропозицію :пропоную сільними зусиллями зробити все від нас залежне щоб стали реальністю ваші слова щодо буцигарні для злодія Кіндера.Чекаю на зустрічні пропозиції.
12 Лютого 2017, 22:08
Попоную масово звертатися до членів Громради з вимогами негайного проведення загальноміських зборів для ухвалення рішення провення безстрокової акції Ковель без Кіндера".
12 Лютого 2017, 22:36
Справжній мер не повинен мати декілька мерседесів , а сумлінно і чесно працювати на благо міста і держави..а таким злодіям як кіндер треба відрубувати руки..привселюдно причому...
12 Лютого 2017, 22:58
Пропоную негайно писати листа Тимошенко.Може вона оцінить належним чином вагомий внесок очільника обласної організації за антирекламу партії "Батьківщина" .
12 Лютого 2017, 23:34
Олег Олексійович, не тримайте гроші в гривнях. Інфляція все з"їсть. Приходьте на привокзалку, я вам по вигідному курсу поміняю на доляри, чи злоті, чи евро чи на зайчики чи на російські рублі. Але гривні не тримайте. А то проснетель в один ранок а буханка хліба коштує 1 500 000 грн. Негайно все в бакси, негайно
12 Лютого 2017, 23:37
Підтримую пропозиції "Рішучого" та "Листоноші".Гнати негідника з посади не чекаючи на реакцію правоохоронців.
12 Лютого 2017, 23:44
Яку то совість треба мати щоб у 300 атошників вкрасти землю для себе коханого та для своїх прихвостнів?
12 Лютого 2017, 23:58
&quot;...Ціла низка адміністративних та кримінальних правопорушень за які треба не тільки виганяти з мерського крісла, а і садити в буцигарню на нари! Кіндер не має ні стида, ні совісті, ні морального права бути мером!...&quot;<br/> Повністю згідний. Кіндер дійсно накоїв стільки,що має негайно відмовитися від посади мера .Не зробить цього добровільно - треба буде виганяти в примусовому поряку.
13 Лютого 2017, 00:04
А ви шо думали коли вибирали ці руки нічого некрали, УСЬОМУ СВІЙ ЧАС.За все прийдеться відповідати.
13 Лютого 2017, 00:16
В понеділок на ранковій нараді чекайте на нові ,,перли'' від Олексійовича...Хай Бог простить...
13 Лютого 2017, 09:48
тА ОН ПОХЛЕЩЕ НАС С ДУШМАНОМ
13 Лютого 2017, 09:50
Я таке бобло на базарі піднімаю-бреше в декларації
13 Лютого 2017, 11:02
Якщо мер обкрадає учасників війни то зрозуміло,що він совісті немає.Дивує і обурює поведінка всіх нас ковельчан.Найнятий нами тимчасовий працівник(міський голова) на кожному кроці бреше нам,обкрадає нас в особливо великих розмірах,а ми з олімпійським спокоєм мовчки спостерігаємо за такою ганебною поведінкою найнятого працівника.Поясніть ,будь ласка,до якого часу таке буде продовжуватися?
13 Лютого 2017, 11:15
До того часу поки буде поняття кум та сват та ще із свого села.
13 Лютого 2017, 11:28
Як ми,роботодавці,дозволяємо поводитися найнятому нами працівнику - так він і поводиться.
13 Лютого 2017, 11:29
Із за кумів маємо Донбас
13 Лютого 2017, 11:39
У бютовки Дубій свояк працює в земельному відділі
13 Лютого 2017, 11:40
Свавілля міського голови буде продовжуватися до тих пір доки ми,як члени громади, будемо дотримуватися совкового принципу: &quot;Моя хата скраю - я нічого не знаю&quot;.
13 Лютого 2017, 11:52
Свавілля міського голови буде продовжуватися до тих пір, поки громодські організації,які виникли на хвилі Майдану будуть очолювати байдужі, самозакохані популісти.
13 Лютого 2017, 12:36
Відразу після візиту київських та луцьких активістів в Ковель для звільнення із посади одіозного чиновка в мережі Фейсбук зявилися коментарі, які не найкращим чином характеризують ковельчан : &quot;... Марія Доманська: відстояли честь і гідність. Хто б подумав, що в якомусь Ковелі треба цілий десант київських активістів, щоб переламати гомосовєтікус. Революція Гідності? Ні, не чули про таке в Ковелі..... Roman Lysyuk: Громадянське суспільство міцно спить в Ковелі... Я родом з тих країв, виріс там і розумію місцеву специфіку, в Ковелі буваю проїздом кілька разів на рік, .... Люди нічого, абсолютно нічого не роблять, щоб хоч якось контролювати чиновників. .... на вибори ніхто не ходить - а чого туди ходити, хапуга як сидів так і сидітиме... Торгують чим хто може, купують авто, яке хто зможе, будують хати, роблять автономне опалення, збирають гроші і відправляють дітей вчитися ...кожен собі старається, і я нікого ні в чому не засуджую. Це право людини жити як вона вибирає. Але люди живуть за принципом моя хата скраю. ..... Менталітет - заробити, домовитися, зберегти гроші і каналізацію в річку пустити... Наступним етапом років через 20 буде усвідомлення, що не хазяйством і збиранням грошей єдиними можна жити....&quot;(кінець цитат) Хочу запитати місцевих депутатів, очільників громадських організацій про таке: Чи не виникала у Вас думка, що саме ви винні в тому, що наше славне місто має таку лиху славу?Може вже варто перейти від набридлого багатьом дешевого піару до реальних кроків по створенню в місті свідомого громадянського суспільства ?Примітка.В моєму розумінні, найдієвішим механізмом свідомого громадянського суспільства являються організовані люди на вулиці,які в присутності ЗМІ ефективно контролюють владу,аж до звільнення із посад найбільш одіозних персон.
13 Лютого 2017, 14:29
вам в мери треба голодранця і німого. може тоді заспокоїтесь.
13 Лютого 2017, 14:40
Нам в мери треба порядну людину,а не злодія, який ради власної наживи не гребує навіть тим щоб обкрадати учасників бойових дій.
13 Лютого 2017, 16:55
Чого з таким запізненням подавав декларацію ??? Приховував свої статки і тепер подав десяту частину того , що має ...Це вже не ховалося ...
13 Лютого 2017, 19:40
Навчіть мера користуватися портативним касовим апаратом,нехай на всі свої оборутки вибиває касові чеки
13 Лютого 2017, 20:28
Падлюка на фото тримається за серце буцімто у скотини є душа
13 Лютого 2017, 20:34
Приємно коли мер міліонер або міліардер...
13 Лютого 2017, 22:50
Кіндера Юля послала,це початок кінця.
13 Лютого 2017, 23:07
Дуже приємна новина: Юля прийняла рішення зняти Кіндера з Волинської &quot;Батьківщини&quot;. Це правильне рішення! Подивимось хто його замінить. Громада прийме рішення зняти Кіндера з міського голови. Він це заслужив.
13 Лютого 2017, 23:09
Послала.Коли?Куди?Чого?
14 Лютого 2017, 00:50
Мабуть мало відстьогував патронші як Коля Хамса в общу касу ринку-все коханому в кішеню
14 Лютого 2017, 00:59
И шо вы такое говорите этот петушок несет золотые яйца для этой Тимошенко с газом гешефта нет
14 Лютого 2017, 01:05
Підтвердження в студію!
14 Лютого 2017, 01:11
Эти бютовские хари будут делать гешефт на дровах
14 Лютого 2017, 18:37
УЧIТЕСЬ ледацюги як потрибно жити нема не кола ни двора заводiв та параходiв а милионами ворочую це ганьба громади КОВЕЛЯ тильки майдан всього мiста скаже КИНДЕРА ГЕТЬ
14 Лютого 2017, 20:54
&quot;Батьком-засновником новітньої української держави ми вважаємо Михайла Грушевського. Батьками корупції, популізму, неефективності, економічних криз є теж люди. Я вважаю, що мамою української економічної слабкості, знищення незалежності, корупції, популізму і неефективності є Юлія Тимошенко&quot;, - сказав він.
15 Лютого 2017, 22:53
У разі невиконання обов'язків повноваження мера можуть бути припинені достроково. Ст. 79 закону &quot;Про місцеве самоврядування&quot; передбачає аж 8 підстав для дострокового припинення повноважень мера. Так, підставами для відкликання є, в тому числі: 6) відкликання з посади за народною ініціативою.<br/>За 5-ю ч. 79-ї ст. закону міський голова може бути відкликаний з посади за народною ініціативою в порядку, визначеному законом &quot;Про статус депутатів місцевих рад&quot; з особливостями, передбаченими законом &quot;Про місцеве самоврядування&quot; – не раніше як через рік з моменту набуття ним повноважень, зокрема, за чіткою та детальною процедурою відкликання.<br/>Для відкликання міського голови закон встановлює наступні особливості. За 6-ю ч. 79-ї ст. закону &quot;Про місцеве самоврядування&quot;, рішення про внесення пропозицій щодо відкликання міського голови за народною ініціативою приймається на зборах виборців у кількості, не менше: 3) 50 осіб для відкликання міського голови міст районного значення. Кількість членів ініціативної групи становить у разі відкликання:2) міського голови міста районного значення – не менше 20 осіб. Кількість голосів, яку має зібрати ініціативна група, має перевищувати кількість голосів, яка принесла голові ради перемогу на виборах. Строки для збору підписів закон встановив такі:2) міського голови міста районного значення – протягом двадцяти днів. якщо достатню кількістю підписів було зібрано, – ТВК ще має перевірити, чи правильно оформлені підписні листи. Для цього у неї є:2) міського голови міст районного значення – протягом двадцяти днів з дня їх отримання.Рішення про відкликання міського голови за народною ініціативою, як і у випадку із депутатами, приймає партія, що висувала кандидата.Окрім громади, відкликати мера може також депутатська більшість в раді. Так, за 3 ч. 79-ї ст. закону &quot;Про місцеве самоврядування&quot;, у разі, коли міський голова порушує закони України або не виконує своїх обов'язків, його повноваження можуть бути припинені за рішенням відповідної ради, прийнятим шляхом таємного голосування не менш як двома третинами голосів депутатів від загального складу ради. Отже, найбільш зацікавленою у відкликанні міського голови традиційно є депутатська більшість у раді.