Олег Кіндер тепер буде радником Юлії Тимошенко

14 Лютого 2017, 20:44
3362

Олег Кіндер пояснює своє рішення тим, що складно поєднувати роботу ковельського міського голови та очільника обласного партійного осередку.

Речниця волинської «Батьківщини» Валентина Блінова підтвердила інформацію, що 14 лютого Олег Кіндер залишив пост керівника обласної партійної організації. Водночас він став радником Юлії Тимошенко з питань місцевого самоврядування, проконметнувала Валентина Блінова для видання «Волинь24».

При цьому Олег Кіндер залишається членом партійного бюро.

Наразі виконує обов'язки керівника волинської «Батьківщини» Валерій Бондарук, депутат Луцької міської ради.

Передрук заборонений.

Коментарі
14 Лютого 2017, 22:56
Отак от. Не встигли порадіти. Бо ж ПЕРЕМОГА! А тут бабах! На тобі. Повна ЗРАДА!
14 Лютого 2017, 23:02
Як основна посада із складанням повноважень мера.
14 Лютого 2017, 23:22
Всеодно розстріляють як ворогів народу
14 Лютого 2017, 23:24
НЕ ЗВОЛІКАЙ! КОВЕЛЬ БЕЗ КІНДЕРА !!!!!!
15 Лютого 2017, 00:04
Яким радником він може бути,коли він засрав весь БЮТ,це буде найбільша ганьба для її партії.Та він розвалив партію своїми руками,вже всіх нормальних пацанов забрав УКРОП до себе,і буде брати і далі
15 Лютого 2017, 00:08
Вже ваша Блінова незнає як того Кіндера прославляти,та ганьба вам всім запроданцям,ви продаєте УКРАЇНУ,вам народ ніколи цього не пробачить.
15 Лютого 2017, 00:27
Те що Юля розплела косу не говорить про те що в неї зірвало кришу. Він так підмочив репутацію партіїю, який з його радник? ЗРАДНИК!!! Валентина Блінова що буде казати, розвалювати далі? От і пише - радник.
15 Лютого 2017, 00:31
Вже таке,як бют віджило і відбуло,дурили нарід,грабували,от і прийдеться відповідати.
15 Лютого 2017, 00:57
З Кіндера вийшов зрадник,а не радник.А я колись казав,що це гад , і всі у тому переконалися,це тільки початок.
15 Лютого 2017, 01:37
Будьте мужиками! Не пишіть тут, а прийдіть і скажіть йому в очі! Я так зробив, і тепер почуваю себе гідною і вльною людиною. А так кидаєте гівно з-за рогу і вважаєте себе героями, а насправді - СЦИКУНИ !!!!!
15 Лютого 2017, 03:55
То вони тепер будуть в одній камері
15 Лютого 2017, 09:23
Та ні то Юлька збирається дерибанити землю коли стане примєром,а Кіндер буде консультувати як краще продати щоби нагріти лапи,досвід з бійцями АТО вже має
15 Лютого 2017, 10:01
НА ЦЕ ВИ ТІЛЬКИ ЗДАТНІ.СОРОМ.ГАНЬБА ЗА ВАШІ ДОПИСИ І ВАШУ УБОГІСТЬ РОЗУМОВУ І ДУХОВНУ.
15 Лютого 2017, 10:23
Який сором та ганьба- Мавпа біля ЮЛІ
15 Лютого 2017, 10:25
Мабуть тобі теж скотино земельки від Кіндера перепало
15 Лютого 2017, 10:53
Хай падлюка бютівська віддасть і мого города
15 Лютого 2017, 11:15
Радник зрадника - Ворога України, подільниці самого путіна - це круто! Так тримати!
15 Лютого 2017, 11:27
Радитиме Юлі , як показувити себе в Е-декларації : - народною , бідною , нещасною і "переживаючою" за народ ...
15 Лютого 2017, 11:48
Хай падлюка повіситься на косі
15 Лютого 2017, 11:49
Кіндер радник Юлі - ширма, треба ж чимось прикрити срамоту, вигнання з голови партії! Зазвичай Юля радиться з тими хто при посадах, а не з підмітайлами. Дурневі понятно, що радник-зрадник - не голова! Які уже з ним можуть бути поради!
15 Лютого 2017, 12:05
Я БИ ПОРАДИВ ТВАРИНЦІ ПРИБРАТИ КНОПИНО-КОНАЩУКОВИЙ МАГАЗИН З ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКУ СОБІ НА ПОДВІРЯ
15 Лютого 2017, 20:27
У разі невиконання обов'язків повноваження мера можуть бути припинені достроково. Ст. 79 закону &quot;Про місцеве самоврядування&quot; передбачає аж 8 підстав для дострокового припинення повноважень мера. Так, підставами для відкликання є, в тому числі: 6) відкликання з посади за народною ініціативою.<br/>За 5-ю ч. 79-ї ст. закону міський голова може бути відкликаний з посади за народною ініціативою в порядку, визначеному законом &quot;Про статус депутатів місцевих рад&quot; з особливостями, передбаченими законом &quot;Про місцеве самоврядування&quot; – не раніше як через рік з моменту набуття ним повноважень, зокрема, за чіткою та детальною процедурою відкликання.<br/>Для відкликання міського голови закон встановлює наступні особливості. За 6-ю ч. 79-ї ст. закону &quot;Про місцеве самоврядування&quot;, рішення про внесення пропозицій щодо відкликання міського голови за народною ініціативою приймається на зборах виборців у кількості, не менше: 3) 50 осіб для відкликання міського голови міст районного значення. Кількість членів ініціативної групи становить у разі відкликання:2) міського голови міста районного значення – не менше 20 осіб. Кількість голосів, яку має зібрати ініціативна група, має перевищувати кількість голосів, яка принесла голові ради перемогу на виборах. Строки для збору підписів закон встановив такі:2) міського голови міста районного значення – протягом двадцяти днів. якщо достатню кількістю підписів було зібрано, – ТВК ще має перевірити, чи правильно оформлені підписні листи. Для цього у неї є:2) міського голови міст районного значення – протягом двадцяти днів з дня їх отримання.Рішення про відкликання міського голови за народною ініціативою, як і у випадку із депутатами, приймає партія, що висувала кандидата.Окрім громади, відкликати мера може також депутатська більшість в раді. Так, за 3 ч. 79-ї ст. закону &quot;Про місцеве самоврядування&quot;, у разі, коли міський голова порушує закони України або не виконує своїх обов'язків, його повноваження можуть бути припинені за рішенням відповідної ради, прийнятим шляхом таємного голосування не менш як двома третинами голосів депутатів від загального складу ради. Отже, найбільш зацікавленою у відкликанні міського голови традиційно є депутатська більшість у раді.
15 Лютого 2017, 23:19
Знаючи скільки біди в краіні ви оце і далі продовжуете обманювати один одного маніпулювати свідомістю інших . Та давайте жити по совісті і по божих законах. Як це буде усім добре. Чиновники зупініться бо горе вам буде.
15 Лютого 2017, 23:24
Коли вже не буде головної корупціонерки та злодійки