Ковельські волонтери відвідали з концертом прифронтове Щастя

18 Лютого 2017, 12:17
4661

15, 16 і 17 лютого 2017 року прифронтове місто Щастя відвідала волонтерська концертна бригада із міста Ковель під керівництвом Ігоря Верчука.

Про це пише в себе на сторінці у Facebook Віктор Ткаченко.

16 лютого артисти виїхали до підрозділу ЗСУ, де виступили перед бійцями з цікавою концертною програмою, а пізно увечері їх прийняв у Польовому штабі «Академії козацтва» Польовий Гетьман Південно-Східного особливого козацького округу з військово-економічних питань у зоні АТО, Генерал козацтва (Армії) Віктор Ткаченко.

У ході зустрічі були розглянуті питання надання у 2017 році волонтерських концертів на лінії розмежування вогню між Україною та окупованими бойовиками територіями. Віктор Ткаченко виразив подяку колективу волонтерської групи за високий рівень виконання українських патріотичних пісень.

По завершенні зустрічі Віктор Ткаченко запросив творчу групу скуштувати смачний отаманський козацький куліш. А 17 лютого зранку у Польовому штабі концертна група склала присягу на вірність Українському народові та козацтву. Віктор Ткаченко Верховний отаман «Академії козацтва» та волонтерська група сфотографувалися на пам'ять.

2

1


1

2

Коментарі
18 Лютого 2017, 16:36
Академия украинского казачества? Це як????
18 Лютого 2017, 16:39
Попиариться поехали, и статусы и пильги получить мрази
18 Лютого 2017, 22:02
Ти нікчема, невиховане мурло , а ти поіхати не хочеш, як не соромно писати таку нісенітницю. Ці люди саме ім завдячуючи , піднімають настрій хлопцям, сіють порозуміння , любов між Сходом і Заходом. Вони виконують велику місію. Дай Бог Вам здоровя. Побільше таких би людей, то не було би війни. Честь і хвала Вам! Г
18 Лютого 2017, 22:33
Божий суд для Кіндер бюто банди ніхто не відміняв
19 Лютого 2017, 02:38
А чому Ви не піднімаєте тему чому Ковельське водосховище забудовують . І ! *уй зна хто " забудовує? Біля колонії баня, чия це? Прокурора? Пушкіна? Що за "***я? Скоро *уй підійдеш до водосховища, будим їздити в гості, щоб скупатися. Ох**ли місцеві чиновники. Де 50м згідно Водного кодексу? Чому *бана місцева влада не виправляє колишні порушення Закону?
19 Лютого 2017, 13:47
а де був пан Верчук 2014 року коли Айдар визволяв Щастся??? То зараз, бл...дь, волонтер херов. Пі@д@рас і піарщик
19 Лютого 2017, 23:15
бачу, Котік знову всплив на горизонті... і знову мусолить за своє водосховище
19 Лютого 2017, 23:27
Якби ви не старалися б очорнити Волонтерський рух Вам це не вдасться, бо саме вони несуть світло в цей тяжкий часі зокрема Верчук І .В . Це люди з великоі букви це сіль землі. На таких потрібно усім рівнятися,!
19 Лютого 2017, 23:46
Придивилась і побачила нашу талановиту землячку народну артистку Украіни Світлану Мирводу, дякуемо Вам Світланочко за Вашу небайдужість за безмежну любов до Украіни. Ми вами пишаемося. Хай вас Бог береже , тому що там ой як небезпечно.
19 Лютого 2017, 23:57
А ти прийди сам і запитай у пана Верчука про все, що тебе цікавить піда@раса