Кіндер хоче більш жорсткого звернення Ковельради щодо підтримки блокади на Сході

22 Лютого 2017, 17:28
3136

Голова депутатської фракції «УКРОП» у Ковельській міській раді Ігор Пініс подав на розгляд пленарного сесійного засідання проект рішення про звернення до Верховної Ради, Президента України та Кабміну щодо підтримки торговельної блокади на Сходу нашої держави.

На колегії міської ради мер Олег Кіндер покритикував поданий Ігорем Пінісом документ за м’якість.

«Там, я думаю, що вона, заява, дуже така м’яка. Це за поданням партії «УКРОП». Дуже м’яка. Треба добавити, я думаю, попрацювати. І у мене просто звернення до членів колегії: будь ласка, з усіма політичними силами попрацюйте. Дуже м’яке. Це звернення повинно бути… Бо за цим зверненням стоять, повірте мені, життя людей, наших хлопців, які воюють на Сході», – наголосив Олег Кіндер.

1

Коментарі
22 Лютого 2017, 20:17
ДАаааааааааааааа Очень ценное дополнение к обращению у киндера.Один в один речь Голохвастова из произведения За двумя зайцами.Ха ха ха ....Какой позорище этот мэр.Депутаты неужели вы такие же если слушаете и подчиняетесь и терпите этого дебилоида.............
22 Лютого 2017, 20:25
якщо не буде цигарок донецьких, що ми будемо в Польщу возити?
22 Лютого 2017, 21:24
пікінес є пікінес, о це получив порох від кіндера, а де ж ти був раніше!
22 Лютого 2017, 21:35
Так це ініціатива депутатів Укропу (ПІНІС) чи доручення Кіндера подати такий проект на сесію ?<br/>Враховуючи &quot;Треба добавити, я думаю, попрацювати&quot; - наголосив Олег Кіндер, то проект повинен бути складений, керуючись ч. 11 ст. 49 ЗУ &quot;Про місцеве самоврядування&quot;, п. 3) ст. 18 ЗУ &quot;Про статус депутата&quot;, з посиланням на доручення міського голови, і обов'язково виконаний ?
22 Лютого 2017, 22:01
Молдаванка з мусорами буде без роботи
22 Лютого 2017, 22:10
Без донецьких цигарок не можна спиртові морди будуть без роботи
22 Лютого 2017, 22:11
Коли приберете циган з вулиць та ринків міста
22 Лютого 2017, 22:12
Вони ж комусь платять
22 Лютого 2017, 22:24
Не ведіться на кіндерові маневри!!! Кіндер отримав доручення від Юлі і думає перехватити ініціативу! А воно вам треба???
22 Лютого 2017, 22:28
То що бютівці возять цигарки з Донецька
22 Лютого 2017, 22:32
Я в магазинах бютівки ДУБІЙ купувала чоловікові донецькі цигарки
22 Лютого 2017, 22:37
Дитяча гра і імітація бурхливої політичної діяльності. Абсурд - звертатися про підтримку блокадників до тих, хто ж і переслідує блокадників.
22 Лютого 2017, 23:14
Не варто зупинятися на блокаді. Якщо &quot;війна, розв'язана Російською Федерацією проти України, продовжується&quot; то до звернення треба включити вимогу закрити з цією країною кордон. Припинити усі перевезення. Вантажні і пасажирські. Автомобільні, авіаційні та водні. І ще залізничні. Поїзди на маршрутах до агресора і кураторів терористів розформувати. Залізничні бригади розпустити по хатах.
22 Лютого 2017, 23:19
А ЩЕ ЗАПРОВАДИТИ НОВИЙ МОВНИЙ ЗАКОН БЮТІВЦЯ КИРИЛЕНКА
22 Лютого 2017, 23:24
Додайте:<br/>1) Вилучити з продажу червону рибу, креветки та червону ікру;<br/>2) протягом 24 годин забрати всіх українців-заробітчан з Росії та визнати їх зрадниками;<br/>3) виселити всіх українців з Тюмені в Старовижівський район:<br/>4) спалити весь бензин та солярку, що виготовлені з російської нафти...<br/>5) І ТД І ТП,,,,,
22 Лютого 2017, 23:32
Ще не всіх патріотів знищили...
22 Лютого 2017, 23:40
З метою недопущення отруєння українців духом Москви на усіх контрольних пунктах шляхів сполучення та трубопровідного транспорту держави встановити сертифіковані згідно стандартів ЄС та США аналізатори виявлення газу, нафти та аміаку, що мають походження з РФ. Жодна москальська молекула не повинна попасти в легені патріота навіть під виглядом &quot;європейського&quot; газу!
22 Лютого 2017, 23:50
&quot;аби якомога швидше припинити торговельно-економічні відносини з ворогом&quot; доповнити рішення міської ради:<br/>1.Закрити з цією країною кордон. Припинити усі перевезення. Вантажні і пасажирські. Автомобільні, авіаційні та водні. І ще залізничні. Поїзди на маршрутах до агресора і кураторів терористів розформувати. Залізничні бригади розпустити по хатах.<br/>2.ЗАПРОВАДИТИ НОВИЙ МОВНИЙ ЗАКОН БЮТІВЦЯ КИРИЛЕНКА.<br/>3.Вилучити з продажу червону рибу, креветки та червону ікру;<br/>4.Протягом 24 годин забрати всіх українців-заробітчан з Росії та визнати їх зрадниками;<br/>5.Виселити всіх українців з Тюмені в Старовижівський район:<br/>6.Спалити весь бензин та солярку, що виготовлені з російської нафти...<br/>7. І ТД І ТП<br/>8.На усіх контрольних пунктах шляхів сполучення та трубопровідного транспорту держави встановити сертифіковані згідно стандартів ЄС та США аналізатори виявлення газу, нафти та аміаку, що мають походження з РФ.
22 Лютого 2017, 23:53
Тепер хоч знатемо, що наші місцеві виродки теж будуть причетні до відключень електроенергії. Давно в Кіндера хата горіла.
23 Лютого 2017, 00:14
Молдаванку та кришуючих мусоров виселити в московію
23 Лютого 2017, 00:16
Як сьогодні повідомила pr-служба Держдуми Мордору в першому читанні її депутати заборонили грошові перекази в Україну. &quot;Лиц, нарушивших запрет, предложено облагать штрафом по предписанию Центробанка на полную сумму осуществлённых переводов&quot;, - вимагають агресори.
23 Лютого 2017, 00:26
Поки будуть гидотні Кириленки від бют всім буде погано
23 Лютого 2017, 01:24
Текст звернення погоджений на зборах громради, які можуть бути доповнення? Хай би йшов Кіндер на збори громради, або послав туди Вєрку і там вносив свої пропозиції з погодження Пініса і громради, а так, в котрий раз хоче проігнорувати громраду, вставити своїх 5 капєйок і сказати - дивіться який я крутий, як скажу так і буде. Пізно вкакався! Автор проекту Пініс. Хай Кіндер пише свій проект і подає на сесію, на наступну сесію. А зараз - усе пропало!
23 Лютого 2017, 12:13
Політичні інтереси людей перш за все детерміновані їхніми економічними інтересами. Економічна нестабільність і кризи народжують кризи довір'я до існуючої влади, а причинами її зміни, росту не конвенціональних форм активності і навіть революцій.Зовнішня політика держави будується з урахуванням інтересів національної економіки. Питання про те, наскільки політичний фактор (яким, у першу чергу, виступає держава) може бути присутнім у економіці, є спірним. Цей вплив може бути як позитивним, так і негативним.Відповідно існує необхідність підтримувати порядок і відрегульованість економічних відносин, стримувати негативні прояви ринку засобами політики.
23 Лютого 2017, 12:14
Політичні інтереси людей перш за все детерміновані їхніми економічними інтересами. Економічна нестабільність і кризи народжують кризи довір'я до існуючої влади, а причинами її зміни, росту не конвенціональних форм активності і навіть революцій.Зовнішня політика держави будується з урахуванням інтересів національної економіки. Питання про те, наскільки політичний фактор (яким, у першу чергу, виступає держава) може бути присутнім у економіці, є спірним. Цей вплив може бути як позитивним, так і негативним.Відповідно існує необхідність підтримувати порядок і відрегульованість економічних відносин, стримувати негативні прояви ринку засобами політики.
23 Лютого 2017, 18:24
Про що ви виродки спорите?За те хто з вас перший.Гівнюки,основне це те що всі підтримують дане звернення.Якщо є якісь ще нормальні пропозиції допишіть,якщо ні залиште те саме.Пі.....ц коли уже закінчиться цей піар і ви станете нормальними людьми.Не гадитиме один одного.
23 Лютого 2017, 21:31
Головне щоб цей Кіндер був останнім