У Ковелі з’явилися полички для безплатного хліба пенсіонерам

25 Лютого 2017, 13:24
5008

Залишити хліб тим, хто не може собі його купити, з’явилася можливість у ковельських супермаркетах.

Про це йдеться в дописі в спільноті Ковель Life.

«Ура!!! Ми таки зробили це!!! Ковельчани,тепер ви можете проявити краплинку доброти і поділитися з ближніми...відсьогодні у Вопаці,що в центрі та у Вопаці,що на Володимирській, є «точки допомоги пенсіонерам»... Радість від допомоги – це щось неймовірне!!! Ходжу цілий день неймовірно щаслива!!! СЕРДЕЧНО ДЯКУЮ УСІМ,ХТО ДОПОМІГ У РЕАЛІЗАЦІІ ЦЬОГО ЗАДУМУ!!!», – пише Людмила Пілішко.

1

4

Коментарі
25 Лютого 2017, 16:22
А ще хаяли тоталітарний режим. При тоталітарному режимі хліб коштував 16 копійок. Так і до голодомору 30- х років недалеко. Що ж то за покращення таке?
25 Лютого 2017, 21:18
При Хрущові в ідальнях був безкоштовним хліб
25 Лютого 2017, 22:38
безкоштовний для всіх а не для жебраків -це раз. І хліб був в місцях громадського харчування де був санітарний контроль. А зараз хдіб буде лежати десь під деревом в чкоїсь скринці. жах
25 Лютого 2017, 23:53
позорище!!!
26 Лютого 2017, 11:10
То Генику Кіндеру добре-пє без закусі
26 Лютого 2017, 12:49
О діваха з алло
26 Лютого 2017, 14:49
Щоб ті, хто довів країну до білої гарячки, все життя харчувались з подачки в наметі серед бродячих собак.
26 Лютого 2017, 19:24
Жаль і сором .Немає слів ...оце перемога .
26 Лютого 2017, 20:33
Вперше про такий проект почула що зробили у Києві.Плакала. А зараз у моєму місті.Мені дуже шкода людей,які навіть на хліб немають грошей.Повірте,їх багато.Не можу засудити людей,що поставили таку полицю.Одним,навчаться доброти і щирості,а другим,виживуть.Дякую.
26 Лютого 2017, 22:04
А я схвалюю це рішення воно навчитьлюдей доброти. І нічого тут принизливого не мае. Склалося так життя / можуть бути обективні. , чи субективні на те причини/ що не мають можливості себе забезпечити а може це тимчасово, і ось тобі допомога.
26 Лютого 2017, 23:35
Кіндер та бютівська компанія краде міліонами