Ковельські волонтери вимагають «гуманітарку» для блокадників

03 Березня 2017, 16:44
3045

Направити гуманітарну допомогу учасникам блокади вимагають ковельські волонтери.

Заяву опублікував у себе на сторінці у Facebook Ігор Верчук.

«Ковельському міському голові
Депутатам Ковельської міської ради

ЗВЕРНЕННЯ
волонтерів міста Ковеля
до депутатів Ковельської міської ради

«Шановні депутати, 23 лютого 2017 року на двадцятій сесії міської ради було прийнято звернення до Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, Президента України щодо підтримки торговельної блокади, яку здійснюють ветерани-учасники бойових дій.

Ми, волонтери, високо оцінили текст звернення, який чітко відображає суть того, до яких наслідків призведе неконтрольована торгівля із окупантом. Переконані, що ви зробили великий крок до перемоги і відновлення територіальної цілісності нашої країни.

Разом з тим вважаємо, що вслід за зверненням депутатський корпус має зробити ще більш реальні кроки для підтримки учасників блокади та надати гуманітарну допомогу. Для учасників блокади необхідні продукти, засоби гігієни, теплі речі а також ваша особиста участь. В разі необхідності ми, волонтери, беремо на себе зобов’язання доправити гуманітарний вантаж за призначенням.

У випадку відмови надати блокувальникам гуманітарну допомогу, будемо вважати прийняту заяву нещирим актом політичної кон'юнктури та популізму», – йдеться в заяві.

Звернення підписали керівник волонтерського підрозділу «Вбережу» Ігор Верчук, від ГО «Альтаір 777» Юрій Кікавський, ГО «Храм Надії» Микола Канівець.

Коментарі
03 Березня 2017, 20:50
Вже зовсів охеріли... Нагадує рекет початку 90-тих.
03 Березня 2017, 23:17
ВЕРЧУК ДО ГУСЯ ВІН ВИДІЛИТЬ ЛАПІН ДОБАВИТЬ
03 Березня 2017, 23:51
шантаж
03 Березня 2017, 23:58
Щось забагато останнім часом промашок.Необхідно добряче задуматися та зробити вірні висновки.
04 Березня 2017, 00:56
волонтери вимагають...... не забагато берете на себе, волонтери?
04 Березня 2017, 09:54
На на цих хлопцях волонтерах тримаеться дух націі, і було дуже добре поіхати побачити як живуть хлопці і самим поміняти свідомість це тільки на користь було б усім депутатам бо саме вони зініціювали допомогу. Так що вперед. А такі як Верчук шкода що іх небагато!!!
04 Березня 2017, 10:02
А що кікаквський вже з боргами розрахувався? Вимагає він, на..р іди, волонтер херов!
04 Березня 2017, 10:07
ЩЕ ЖОРУ КОРНІЄВСЬКОГО з собою візміть, він має навики вимагати допомогу засудженим і тим що звільнились.
04 Березня 2017, 16:31
Перед тим як вимагати хай розкажуть на які доходи живуть. Чи не від зібраного для бійців на передовій собі віджимають. Верчук заповнити декларацію чи ти як Кіндер ховаєшшся від громади?
05 Березня 2017, 00:02
Знову замутки Саші Харьковського і Лапіна? Та х... їм в дупу.
05 Березня 2017, 13:47
Не соромно самим собі оди співати( під ніком "Атовець")?Не смішіть людей своєю схибленою риторикою: "...було дуже добре поіхати побачити як живуть хлопці і самим поміняти свідомість це тільки на користь було б усім депутатам бо саме вони зініціювали допомогу..."
06 Березня 2017, 06:13
Поділюся прибутками від грального бізнесу
06 Березня 2017, 10:49
Для тих у кого кредо чим гірше , тим краще хочу сказати словами Л . Костенко: " о так і йдемо до руіни , о. так і падаем в убозтво , є боротьба за долю Украіни , все інше то велике мискоборство. Впізнаєте себе!!!!
07 Березня 2017, 00:16
Ви,су..и, ще не нажерлись на крові? Хай з вами Петро поділиться статками, які тільки за рік виросли у вісім раз,а народ затой же час в стільки ж зубожів. Кого ви дурите, падлюки, верчуки-філони- лапіни та інші брехуни? Скоро за вас візьмуться вами ж обдурені!<br/>Ви ж ніби живете разом з усіма, ваші батьки з нашими - сусіди. Коли ж ви встигли стати бандерівською наволоччю, вам ще крові мало, мало тарифи піднімають ваші господарі?
07 Березня 2017, 00:36
Верчук, вимагай у своєї дівки, так,щоб жінка не знала. Ви так як на все життя прийшли керувати.Яниквважав,що назавжди, і де він? А ви ідіоти, набаго тупіші за нього, закінчиться бало у тих, хто вас проплачує, волонтери прозріють і будуть пи..ти вже вас,а не ригів.
21 Березня 2017, 00:47
З Кікавського Юри волонтер, як з мене балерина. Пів Ковеля кинув на бабки і далі кидає.