Кіндера судитимуть за «несвоєчасну» декларацію

13 Березня 2017, 17:49
3080

Ковельського міського голову Олега Кіндера судитимуть за несвоєчасне подання декларації.

Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Волині.

Сьогодні поліцейськими Управління захисту економіки у Волинській області департаменту захисту економіки Національної поліції України, за погодження прокуратури Волинської області, складено протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане із корупцією, передбачене ч.1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю) стосовно Ковельського міського голови.

Посадовець, маючи реальну можливість своєчасно подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, подав таку декларацію несвоєчасно без поважних причин.

Остаточне рішення у справі ухвалить суд.

Коментарі
13 Березня 2017, 20:36
і товстигу тоже
13 Березня 2017, 22:58
упс?Я думав тут уже мільйон коментів.
13 Березня 2017, 23:07
Олежик дуже тупорилий і не вміє писати. Тому йому декларацію складала секретарка. Ось вона й підложила йому свиню під дупу. А секретарка знаєте чия то тьолка? Правильно, того хто риє під Олежика яму.
13 Березня 2017, 23:26
Та невже є правда на світі і міського царя засудять.Він вже не знає, що творить гад,бреше як собака.Атовців дурить,а хто їх захищає,то каже,що вони піаряться.Я так бачу,що для нього все життя піар.Але все таки є чесні депутати в нашій раді,які борються за справедливість,про яку колись обіцяла своїм виборцям леді Ю.
14 Березня 2017, 01:15
Леді Ю САМА КОЧЕНА Сука
14 Березня 2017, 01:17
А таки прийдеться відповісти Олежику
14 Березня 2017, 01:28
Дехто собі розраховує що правопорушення не таке вже й велике, ну відбудеться кіндер штрафом та й усе, а ні!!! Не так все просто! Е-декларація - це свого роду звіт перед громадою: скільки заробив, скільки вкрав, скільки приховав. І тут все на лице! То чи потрібний громаді такий міський голова, який в кабінетах понаставляв відеокамер, а сам ганьбить не тільки міську раду, а все місто! Та нема донього довіри вже давно і одне за дрругим правопорушення, які будуть доведені в судах ьудуть підставою для його зміщення з посади! Тк що просимо шановне панство, позови щодо Кіндера - до суду!
14 Березня 2017, 10:48
Зате в Олежика модна стрижка
14 Березня 2017, 14:13
Перший позов- прикриває кримінально - корупційні дії Товстиги. Чому не прибирає парки вигоравший тендер Вероес? За що звільнили працівників Добробуту. за те щоб Товстига з"їздив на дурняк на курорт за кордон?
14 Березня 2017, 14:49
Даремно надієшся, громадо ! Максимум ,який загрожує при адмінпорушенні ,якщо звичайно винесе рішення суд --це 800 грн., штрафу за невчасно подану декларацію і все. А при статках "сюрприза" та крутійства із землицею це взагалі нічого, і буцигарня навряд чи йому світить. Просто трошки " дрисне" з переляку й на тім усе скінчиться. Відкупиться...
14 Березня 2017, 15:00
Шмеля йому в дупу і у космос
14 Березня 2017, 17:09
У Ковельському суді 17.03.2017 в 14:00 суддя Логвинюк І.М. розгляне адміністративну справу № 159/731/17 Позивач: Стасюк Галина Миколаївна, відповідач: Ковельський міський голова Кіндер Олег Олексійович про визнання дій протиправними щодо голосування за секретаря.
15 Березня 2017, 11:28
То що Кіндер у вас украв чи що.Це все громади ,державне -просто погано лежить і геть безхозне.Тепер розпорошені міліони будуть в одній кишені...