У міськраді просять ковельчан не завалювати місто сміттям

15 Березня 2017, 12:36
4988

Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради нагадує, що в місті Ковелі побутові відходи вивозяться за графіками.

Не зважаючи на те, що спеціальний транспорт збирає сміття у різних мікрорайонах двічі на тиждень, деякі мешканці нехтують цим, викидаючи непотріб на узбіччя проїжджих частин та на прибудинкових територіях, - повідомляють у Ковельській міській раді.

 «Прикро спостерігати, коли за півгодини після сміттєвоза з’являються мішки з відходами, картина не надто втішна: поодинокі пакети, невеличкі несанкціоновані сміттєзвалища. Найчастіше їх можна бачити в таких місцях: Привокзальна площа ( вхід до ринку та магазин «Карат»), вул. Володимирська, біля будинків №№ 79, 81, 97 (район ПТМ «Ковельтепло»), відповідно - вулиці 40 років Перемоги, 3, 7, 9а, Незалежності, 57, 60, 62, Кармелюка, 4, Театральна, 2, Грушевського, 5, 9, 11, Чубинського, 23, Шевченка-Незалежності,142, Косачів, 26, Незалежності (біля торговельного закладу «День-Ніч»), бульвар Лесі Українки, 3,5», – каже начальник управління Андрій Стернічук.

«Закликаємо ковельчан змінити ставлення до довкілля заради особистого здоров’я та комфортного самопочуття. В цій справі не повинно бути сторонніх і байдужих, оскільки збереження природного середовища – це питання життя і достатку не тільки нашого та підростаючого, а й прийдешніх поколінь», – просять у міській раді.

Коментарі
15 Березня 2017, 16:49
Скіоьки складено актів, протоколів про такеі правопорушення, в який конкретно час, на якій вулиці, чи не там де ВЕРЕС має вивозити сміття. <br/>Такими заявами можна виправдати бездіяльність тих, хто має прибрати та вивезти згідно графіку сміття, а вину покласти на не свідомих громадян.
15 Березня 2017, 17:32
Товстига продав Вересу комунальне господарство. От і вся проблема. Неодноразові звернення мешканців до мера не дали результатів. Депутати знайшли можливість проімітувати турботу про комунальні господарства міста. А чому депутати не завітали в будинки де управителем є Верес і не побачили тобо блядства, яке там рзвів Товстига. Скільки протоколів вже подано мешканцями про відмову від послуг Вереса? І всі вони безслідно пропали в кабінеті Товстиги. А мер робить вигляд, що він нічого не знає. БАНДУ ГЕТЬ!!!! ТОВСТИГУ НА ЗОНУ!!!
15 Березня 2017, 18:01
Товтизі шмеля в дупу
15 Березня 2017, 18:17
і кижаль в жопу
15 Березня 2017, 18:18
а наша памідориха салярку ікономить, трахтура не випускає а свого буса базарного заправляє.
15 Березня 2017, 19:50
Ковельчани міськраду просять покінчити зі стихійною забудовою міста... Покінчити з дерибаном землі. Хтось прислухався?????
16 Березня 2017, 00:06
а ще ковельчани просять, щоб мер написав заяву в прокуратуру про розслідування можливих корупційних дій Товстигою про проведенні конкурсу на управителя будинками, коли він нагло здав осподарство Вересу.
16 Березня 2017, 00:42
Поліцаїв на кілька вечорів в засаду під кожний підїзд навпроти стихійного звалища куди викидають сміття свинорилі &quot;інваліди&quot; і вся проблема вирішиться.
16 Березня 2017, 12:01
Де можна побачити графік вивезення сміття по вул. Володимирській.<br/>Останнім часом незрозумілі ротації. Головне гроші за вивіз приходять додому брати за цілий рік.<br/>Мабуть наступного разу вручу смття, і скільки понесуть, стільки заплачу.
16 Березня 2017, 13:31
Чому відмінили вивезення сміття ввечері? Тому і почали рости купи сміття, яких раніше не було. Мерія! Зробили &quot;покращення&quot;? Немає освітлення на Незалежності в районі кладовища вже місяць. Кіндере і К, не бачите? ,,,
16 Березня 2017, 13:31
Чому відмінили вивезення сміття ввечері? Тому і почали рости купи сміття, яких раніше не було. Мерія! Зробили &quot;покращення&quot;? Немає освітлення на Незалежності в районі кладовища вже місяць. Кіндере і К, не бачите? ,,,
16 Березня 2017, 14:31
Не винуйте нікого з питанням сміття. Самі ми це робимо жителі міста, - скоро кульки будуть валятися по підїздах. Позор і стид на носі паска мабуть дружненько в церкву ходимо посту дотримуємося а гадити місто не забуваємо. Побажання місцевій газеті зробити пару репортажів і фото що діється навкруги.
16 Березня 2017, 19:34
АБСОЛЮТНО БЕЗПІДСТАВНІ ЗВИНУВАЧЕННЯ В ТОМУ, ЩО ВЕРЕС ПОГАНО ПРАЦЮЄ ПО ПРИБИРАННЮ ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ, ПО ВИВЕЗЕННЮ СМІТТЯ. ВЕРЕС НАБАГАТО КРАЩЕ ПРАЦЮЄ НІЖ РЖКП І ТАРИФИ У НИХ У ДВА РАЗИ МЕНШІ НІЖ У ЖЕКІВСЬКИХ ХАЛТУРЩИКІВ.
16 Березня 2017, 21:16
А як ви утилізуєте своє сміття, чи його у вас немає? Можливо і моє заберете? Куди нести?<br/>Ще зараз одна проблема виникне - спалювання гілок, і т.п. на присадибних ділянках.<br/>Торік і позаторік &quot;палив&quot; з весни до осені. то вітер на одного сусіда, то на другого, то сильний, то дощ був і ще не висохло вкотре, то часу немає. Палити &quot;не рекомендують&quot; то може на вулицю винести, ви заберете?
17 Березня 2017, 00:25
Громада міста десяток років просить міську раду сміттєві баки в місті розставити. Ви б ще просили людям справляти нужду собі в штани, адже громадського туалета в Ковелі, як і сміттєвих баків - немає.
18 Березня 2017, 02:01
Стане ще гірше адже криворучки будуть кидати мішки з сміттям поза баками + справляти нужду за баками, так шо постав собі бак в квартирі чи біля хати і тішся...
18 Березня 2017, 16:14
Ну так нехай Верес сповістить кожного мешканця у якого бере гроші про графік вивозу сміття - де і о котрій годині? А то водійї сміттєвозів з РЖКП кажуть: &quot;чого ви несете сюди сміття? Вас Верес обслуговує&quot;.<br/>На номер довідки скільки не дзвонив - вічно зайнято
18 Березня 2017, 16:14
Ну так нехай Верес сповістить кожного мешканця у якого бере гроші про графік вивозу сміття - де і о котрій годині? А то водії сміттєвозів з РЖКП кажуть: &quot;чого ви несете сюди сміття? Вас Верес обслуговує&quot;.<br/>На номер довідки скільки не дзвонив - вічно зайнято
02 Квітня 2017, 17:31
Я не за свинство в нашому місті, але шановний Андрій Стернійчук, депутати міської ради, мер, зверніть увагу на нашу &quot; інфраструктуру&quot;!!!!<br/>Люди з сміттям стоять як в черзі за хлібом. Майте совість, поставте контейнери по місту! Не у всіх є можливість здати сміття за розкладом!<br/>Чому у сусідніх містах люди можуть викинути сміття у контейнер в будь-який момент, а ковельчани ні? Чим ми гірші???<br/>Поставте, вчасно вивозьте, а тоді висловлюйте притензії!