«Ветсанзавод» забруднює територію: висновок екоінспекції

16 Березня 2017, 20:22
5482

Державна екологічна інспекція у Волинській області під час проведення планової перевірки Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод» виявила факт забруднення прилеглої до підприємства території, внаслідок скиду неочищених стічних вод з площадки для прийому відходів забою тварин на прилеглу територію.

Про це повідомляють у прес-службі Держекоінспекції Волині.

Згідно з протоколом вимірювань показників складу та властивостей ґрунтів відібраних проб ґрунту встановлено перевищення гранично-допустимих (ГДК) концентрацій по нітратах, сульфатах та забруднення хлоридами двох земельних ділянок.

Перевищення по нітратах ГДК – в 2,1 рази по сульфатах – 1,7 раз. Існує ризик потрапляння зазначених забруднюючих речовин у підземні водоносні горизонти. Перевищення по нітратах у питній воді веде до порушень у серцево-судинній системі, а сульфатів та хлоридів – до захворювань органів травлення.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО СПРАВУ КОВЕЛЬСЬКОЇ ФІЛІЇ ДП «УКРВЕТСАНЗАВОД»

Проведено розрахунок розміру шкоди зумовленої забрудненням земельних ділянок по вищезазначених показниках. В результаті проведених розрахунків сума збитків завданих державі складає 829 651,89 грн.

Для відшкодування завданої державі шкоди ДП «Укрветсанзавод» направлено претензію.

Крім того, матеріали даної перевірки та розрахунки завданої шкоди направлені до правоохоронних органів.

Коментарі
16 Березня 2017, 22:34
Сепера з його костомольним заводом нафіг
16 Березня 2017, 23:53
сума збитків завданих державі державним підприємством, що є власністю держави складає 829 651,89 грн. держава нанесла сама собі збитки. а сморід нюхає ковельський народ
17 Березня 2017, 00:21
та шо ви народ ше не поняли в чом дело? нафіг їм ваше здоровя! земля там лежить для застройки! легше закрити завод розорити його ніж привести в належний стан кароче і людям роботу дати! легше уже добомбити ту бомжатню чім шось для жизни і развітія країни зделать
17 Березня 2017, 00:33
Негайно потрібно закрити завод.Зволікання може наробити великої біди.
17 Березня 2017, 00:34
вот і перший обозвався!
17 Березня 2017, 01:28
В ту купу відходів Кіндера з його свинями
17 Березня 2017, 01:34
Пусти сепера під стіл...
17 Березня 2017, 02:00
Люди приходьте на мітинг, передавайте всім знайомим. Не будьте байдужими, тому що потрібно закрити цей завод як омога швидше.
17 Березня 2017, 11:21
То це ветсанзавод чи звичайне звалище непотрібу та відмивання грошей
17 Березня 2017, 17:31
там потрібно відкрити ковбасний цех. Робити з того непотрібу ковбасу і декого коримти нею, поки не здохне.
18 Березня 2017, 02:23
А Кіндер казав що там усе нормально
18 Березня 2017, 09:27
За державний кошт, та ще зі збитками для держави, олігархи типу "пан Купчак", утилізують відходи. А директором поставили "сепара", якому начхать на Ковельчан!...Що він не знає технологічної потужності заводу з застарілим обладнанням?!!! І Кіндер - мавпа мовчить, бо "в карман" чергову десятку тисяч баксів поклала...
18 Березня 2017, 09:39
Як прикро читати одні проблеми і вони крім простих смертних людей ніби нікого не стосуються!!! А де ж наша влада яку вона позицію займає? Чому допустило місто до такоі критичноі ситуаціі? Чому газета не висвітлює наші проблеми???
19 Березня 2017, 03:06
Ще 6 вантажівок з свинями та дохлиною всякою в лісах області стоять так як не доїхали на костомельню. Думають куди б скинути здохлину