Ковельський ветсанзавод чекає ще одна перевірка

20 Березня 2017, 09:25
2546

На Волині працюватиме робоча група з вивчення проблемних питань, пов'язаних з діяльністю Ковельської філії державного підприємства «Укрветсанзавод».

Про це сказано у розпорядженні голови Волинської обласної державної адміністрації, – пише Конкурент.

Група обстежить територію підприємства до 21 березня та складе відповідний акт, який буде надано Державній екологічній інспекції у Волинській області. Очолить перевірку заступник голови ОДА Сергій Кошарук. Контролюватиме виконання особисто голова ОДА Володимир Гунчик.


Разом із тим, у Ковелі збирають підписи за закриття підприємства. Так, таку акцію учора, 19 березня, провів Національний корпус. «Прямо зараз у центрі Ковеля активісти Національного Корпусу проводять збір підписів в підтримку закриття Ковельського філіалу ДП «Укрветсанзавод». Також проводиться інформування ковельчан, про екологічну катастрофу, яка насувається на наше місто, – йдеться в їхньому повідомленні у Facebook.




Коментарі
20 Березня 2017, 13:32
А чому Товстига за зголдою? Та його там потрібно закрити на місяць в самий смердючий будинок. Нехай би посидів і подумав, що він наробив з комунальним господарством міста, шкура продажна. за згодою він. Під конвоєм і дручками по спиняці гада того.
20 Березня 2017, 16:47
чому відразу закриття???<br/>Може навпаки &quot;розморозити&quot; і запустити підприємство і будуть робочі місця для людей
20 Березня 2017, 17:12
А тому що у нас про людей не думають. Все закрити і здати ержави і громадян американцям за пару доларів.
20 Березня 2017, 20:48
Цікава тенденція останніх років: закрити підприємства, демонтувати технологічне обладнання, заборонити експлуатацію, не дозволити розмістити нові сміттєзвалища, не дозволити будувати нові промислові підприємства і таке інше. З таким підходом не те що в Європу, а в Африку не пустять! А куди дівати сміття? Куди дівати відходи тваринництва, птахівництва? Де люди мають працювати? Звідки будуть кошти в бюджеті? Може ці &quot;активісти&quot;, що в житті ще нічого не робили, скажуть? Замість того, щоб звертатись до держави про фінансування, шукати інвестора чи балансоутримувача майна (скажімо ту ж птахофабрику), думати про працевлаштування людей та надходження до бюджету від колись економічно потужного та процвітаючого підприємства певні особи місцевого депутатського корпусу (а може розливу) свідомо вводять людей в оману використовуючи слово екологія. Бачите їх екологія турбує!!! А чому не турбувала їх екологія, коли біля самої річки пороздавали земельні ділянки, каналізаційні стоки з яких течуть прямо в річку. Як наслідок - в Турії рівень забрудненя перевищує норму в 46 разів!!!!!! А в перспективі буде ще більше!! Чи це не екологічне лихо????? В ситуації з ветсанзаводом дійсно є величезна проблема. Але це проблема відсутності достойного фінансування для роботи цього державного підприємства загалом та на купівлю сучасного технологічного обладнання зокрема! А ті, хто так хоче &quot;закриття&quot; підприємства державної юрисдикції насправді хоче отримати право на роздачу земель в радіусі 1 км. (санітарно-захисна зона) навколо підприємства. І тоді ЕКОЛОГІЯ вже нікого турбувати не буде. Я так думаю.....
20 Березня 2017, 21:40
по новинах показують що на Волині залишилось 70млн гривень, які не знають куди розподілити!!!!
20 Березня 2017, 23:52
Реально після закриття заводу всі відходи тварин будуть в лісосмугах та лісах
21 Березня 2017, 00:31
вже є відходи в лісосмугах<br/>Жителі того села самотужки закопували
21 Березня 2017, 09:24
А чому не зібрати підписи з вимогою виділити кошти з резервного фонду на сучасне обладнання для переробки ,і робочі місця будуть і податки в бюджет. Чи краще закрити, а землю продати для забудови
21 Березня 2017, 12:45
А чому не включили до групи депутат Косцьов'ята, Стасюк, ?