«Міжнародну амністію» у Ковелі очолив депутат від «УКРОПу»

22 Березня 2017, 15:51
3608

Волинська правозахисна група «Україна-6» «Міжнародної амністії» віднедавна має свого представника у Ковелі.

Ним став депутат Ковельської міської ради з фракції «УКРОП», член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та екології Володимир Косцьов’ят, якому вже видано жовте посвідчення організації.

Керує волинською групою лучанин Мирослав Різванюк.







Коментарі
22 Березня 2017, 21:40
жовта карточка знайшла свого хероя!
22 Березня 2017, 21:52
свят, свят, свят
22 Березня 2017, 21:59
В этом «партизанском паспорте» значится, что ДАНА ОСОБА по кличке Чапаевец, трижды Герой Мира, штаб дивизий Тяжелых пулеметов, имеет право носить на обеих сторонах груди все ордена, медали, и прочие блестящие предметы, какие только есть в мире. Такое ощущение, что сейчас все ГлебЯковлевичи не в стенах психиатрических клиник обитают, а в казаки подались…
22 Березня 2017, 22:58
Де в посвідченні написано, що той дядько є представником Amnesty International? Посвідчення видала якась луцька Група-6 і завірила своєю печаткою. Ця група присвоїла на посвідченні логотипи Amnesty International. Справжня Amnesty International в Україні має лише такі види персональної мережі прихильник, активіст, волонтер. Статус прихильника/прихильниці не дає повноважень виступати від імені Amnesty International, а також самостійно виготовляти посвідчення чи членські квитки.Наразі група активістів активно функціонує лише в Києві, але ми в процесі створення груп активістів в інших містах України. Волонтери залучаються офісом для роботи над конкретними. Усі очікування сторін та графік волонтерства прописуються у договорі. Немає тої Палати №6 і в структурі AI на її офіційному сайті http://amnesty.org.ua/who_we_are/structure/
23 Березня 2017, 00:11
одне слово - дурдом
23 Березня 2017, 01:08
Терміново хворо Костьовьята доправити до лікарні.
23 Березня 2017, 01:28
Один з тих хто сьогодні всі свої знання і сили віддає захисту законних прав та свобод людини однозначно є мешканець міста Ковеля депутат міської ради КОСЦЬОВЯТ ВОЛОДИМИР КИРИЛОВИЧ. В його особі знаходять допомогу по захисту прав та свобод мешканці Ковельщини. Його активна праця схвалюється та підтримується міжнародною спільнотою. Підлабузники корумпованої української влади намагається цього справедливого чесного чоловіка морально принизити перед суспільством, встановити для нього складні умови для проживання.
23 Березня 2017, 01:47
Тихий час. В шостій палаті<br/>Засідають не на жарт...<br/>Ришелье і Бонапарт,<br/>Ленін, Сталін, Троцький<br/>І Володя Косцьовят -<br/>Кропів'яний Депутат! <br/>В кобурах Володя носить,<br/>Доміно, колоду карт -<br/>Люблять шизіки азарт...<br/>Всіх в палаті номер шість<br/>Величають: - Ваша честь!,<br/>Косцьовята лиш за хилість<br/>Обзивают: - Ваша милість,<br/>У задумливого Вови<br/>Амнезія з паранойю...<br/>В голові пів-літра ж гною -<br/>Алкоголь тому виною....<br/>Сутками не закриває рота...,<br/>Згадує в ДОЦІ роботу,<br/>Німця, Нінку і розтрату,<br/>Кримінал який, завдав клопоту...<br/>Що ж поробиш? - Хворий Вова...<br/>Жовта картка - спасла його!<br/>Вова пише всяку ахінею,<br/>Що уже й не червоніє...<br/>Правду він шука в піарі,<br/>Бо для сексу нема пари...<br/>Мабуть клей і политуру<br/>П'ють в палаті мов мікстуру...<br/>Ще хероїв у палаті <br/>Зв'язує якийсь фатум:<br/>Бо володарів халатів<br/>Трьохетажним криють матом...<br/>Буть при владі хоче скрізь<br/>Люд палати №6...
23 Березня 2017, 09:06
Як я цього чекаю ,щоби сама
23 Березня 2017, 09:55
В КИЄВІ ТРУСЯТЬ АВТОДОР,ДЕ ПРИВЛАСНИЛИ СОТНІ МІЛІОНІВ,В Ковелі рахунок іде на десятки міліонів-черга сімї
23 Березня 2017, 09:57
Ві думаєте что всех Кіндеров посадят в одну камеру
23 Березня 2017, 10:40
НЕТ, НАВЕРНОЕ КИНДЕРА ПОСАДЯТ в ЛЮКС-КАМЕРУ
23 Березня 2017, 13:24
і памідориху йому для розваг туди на років 15
23 Березня 2017, 22:57
Як хочеться щоб висловлювали правду, щоб не було лицемірів , а то верзуть всяку нісенітницю що читати зовсім не хочетьсяі не цікаво. Образити людину зовсім легко, але яке ви маєте на те право. Палата ₴ 6 зовсім більше світлого і розумного пишіть , а то казна що верзете . А Косцов,ят В К молодець що не реагує на Ваші дурні коменти!
23 Березня 2017, 22:58
Як хочеться щоб висловлювали правду, щоб не було лицемірів , а то верзуть всяку нісенітницю що читати зовсім не хочетьсяі не цікаво. Образити людину зовсім легко, але яке ви маєте на те право. Палата ₴ 6 зовсім більше світлого і розумного пишіть , а то казна що верзете . А Косцов,ят В К молодець що не реагує на Ваші дурні коменти!
23 Березня 2017, 22:58
Як хочеться щоб висловлювали правду, щоб не було лицемірів , а то верзуть всяку нісенітницю що читати зовсім не хочетьсяі не цікаво. Образити людину зовсім легко, але яке ви маєте на те право. Палата ₴ 6 зовсім більше світлого і розумного пишіть , а то казна що верзете . А Косцов,ят В К молодець що не реагує на Ваші дурні коменти!
25 Березня 2017, 00:30
Люди, що Ви робите, воно ж хворе на всю голову!!!!!!!!!!! Чому ми мовчимо, невже зовсім розум втратили, що мовчки ковтаємо це і спркійно дивимося!!!!!!!!!!!! Куди ж ми котимося!!!!!!!????????????????
25 Березня 2017, 08:30
Кіндер є консультантом Юльки по місцевому самоврядуваню.Розказує як краще українську землю продати