На двох вулицях Ковеля – заражена вода, на місці працюватиме автоцистерна

23 Березня 2017, 11:46
6465

Лабораторний аналіз двох з п'яти проб води на вулицях Північній та Крилова показав перевищення гранично допустимої концентрації азот нітратів.

Про це йдеться в повідомленні спільноти Ковель Європейський у Facebook.

У мікрорайон організували доставку питної води. Автоцистерна з питною водою чекатиме на споживачів о 15:00 на розі вулиць Грабовського та Північної (місце розвороту автобусного маршруту №28).

1

Коментарі
23 Березня 2017, 14:10
Така ж сама біда чекає ще й мешканців машзаводу. Памідороих на пару з Вересом повлаштовували сміттєзвалища по всіх дворах і вулицях. Зараз потеплішає, підуть мухи і пішла епідемія повним ходом. Коли таке було, щоб тижнями сміття не вивозилось. Ту банду комунальну потрібно гнати з міської ради і чим швидше, тим краще для ковельчан.
23 Березня 2017, 17:53
На великдень як потепліє прийдеться тікати з міста
23 Березня 2017, 19:35
Та на водоканалі нема автоцистерн для питної води тільки осинизуючі машини , кіндер бреше
23 Березня 2017, 23:27
Це Рибачок нагадив! перевірте по всьому місту!!!
24 Березня 2017, 10:00
А ВОНИ ВРУЧНУ БУДУТЬ РОЗНОСИТИ
24 Березня 2017, 10:12
питання коли останній раз брали воду на перевірку по Ковелю ?
26 Березня 2017, 21:58
Відповідальний за це Товстига!!!! Гнати в шию!!!
27 Березня 2017, 11:41
ВИ ДЕБІЛИ.ЗНОВУ НА ЛЮДСЬКІЙ БІДІ РОБИТЕ ПОЛІТИКУ.ВИ НЕОДИН НА ДАНИЙ ЧАС НЕПОДБАЛИ ПРО НАС ЖИТЕЛІВ.А ВЛАДА ДОПОМАГАЄ.ЗАКРИЙТЕ СВОЄ ЄБ....! Це тебе гнати в три шиї.Жаба душить що людина робить конкретну роботу,а ви тільки можете що срати.Д е б і л и.
28 Березня 2017, 03:44
Вже згідно прогнозів має настати потепління. У мене пропозиція. Нашій міській владі необхідно бути ближче до народу( а саме до мешканців району Ковель-2). Продовжити бороттьбу з екологічною катастрофою в наметах поряд з ветсанзаводом. А заодне і відчути себе реальними патріотами а не губошльопами!