Поблизу ковельського дитсадка – купи сміття

31 Березня 2017, 11:26
3357

Навколо дитячого садка №6 у Ковелі територія всіяна сміттям.

Фото в спільноті Ковель Life опублікував Богдан Мініч.

«Прогулянка кругом садочка №6. По проїжджій частині, без залазяння в хащі. «Сміттєві баки зло"» говорили вони, «ваняє з баків» говорили вони, «сабакі альпіністи» говорили вони?» – коментує він у дописі.







Коментарі
31 Березня 2017, 14:52
Скажи дякую кіндеру які вивіз сміття віддали вересу. Там де вивозить верес скрізь такі склади сміття, бо машини дуже часто не приіжджають.
31 Березня 2017, 15:02
У нас по Ковелю всюди купи сміття. Не знаю на що дивитись міська влада. Потрібно взяти привести того сміття під хату Кіндерові, Товстизі та іншим. Зробити біля їх смітник і тоді може вони задумаються.
31 Березня 2017, 15:17
коли буде епідеміологічна катастрофа - виділять гроші з резервного фонду бюджету і приберуть, як на костомельному.
31 Березня 2017, 19:09
Пишемо звернення https://ecomapa.gov.ua/ Інтерактивна мапа надає можливість громадянам надіслати звернення з геоприв’язкою та фотоматеріалами щодо виявлених місць стихійних сміттєзвалищ. Мінприроди забезпечить оперативне надходження такої інформації до місцевих органів влади, які відповідають за їх своєчасну ліквідацію. Інформація щодо статусу опрацювання звернення та відповідних заходів місцевих органів влади відображатиметься у персональному кабінеті.
31 Березня 2017, 23:14
А це все сміття Кіндер чи Товстига викидає????Потрібно починати з себе.Одні можуть і машину від вереса дочекатися,а інші як свині де живуть там і сруть
01 Квітня 2017, 03:09
Це то так але й можна оснастити місто баками для сміття, щоб кожна людина в будь який зручний для її час могла викинути його<br/>Хоча і люди паскудно чинять
01 Квітня 2017, 10:36
В нас завши хтось винуватий тільки не я Починати треба з себе Заідьде за межі міста сміття скрізь хто в цьому винен? Ми самі
02 Квітня 2017, 03:17
Більшість мешканців міста не знають графіків збирання сміття комунальними підприємствами, а саме коли і де зупиняються машини для збирання сміття. Це одна із причин, що викидають сміття на вулиці мешканці коли їм заманеться. Злісних правопорушників слід притягувати до адміністративної відповідальності за ст. 152 КпАП УКРАЇНИ, але цим питанням ніхто не займається.
03 Квітня 2017, 07:01
Машина приїздить два рази в тиждень,я наприклад на роботі,куди його виносити?Добре що ще трактор їздить з жеку і нормальні люди за рульом,попросиш і заберуть сміття.В інших містах давно побудували сміттєзбірники і люди можуть позбавлятись сміття в зручний для себе час.Пишите з себе треба починати,а як,якщо ви ідете по вулиці і стоїть урна ви в неї викините сміття,тому люди треба владі копняка дати аби облаштували все по людськи,а не сраку свою відсижували.
03 Квітня 2017, 14:53
Чисто не там де прибирають, а там де не серуть
03 Квітня 2017, 15:23
Якби фото тих хто викидає сміття в інтернет , а потім штраф 10-15 тисяч гривень в бюджет міста, тоді б може навчилися не викидати сміття через вікна та балкони, ставити на бруківку. Раніше сміттєвозка по вул.40р.Перемоги приїздила о 18-15 год., а тепер о 20 год. і до 20 год. накидають купи сміття яке не прибирається.