Ковельчан кличуть прибирати місто

11 Квітня 2017, 18:00
1856

Толока «Чисте серце – чисте місто» відбудеться в Ковелі.

Захід стартує 12 квітня о 15:00.

Усіх охочих долучитися до спільного прибирання міста просять приносити свій інвентар – граблі, лопати, сокири, вила, ножиці для кущів.

Збір – біля торгово-розважального центру «Брістоль».

«Ковельчани не будьмо байдужими! Давайте разом попрацюємо для спільної мети! Запрошуємо всіх бажаючих!» – запрошують оранізатори.

Коментарі
11 Квітня 2017, 21:10
Простіше кликати ковельчан.... Комунальні служби повинні прибирати.... В садок на ремонт скидайся, в школу грошей на ремонт дай, місто вийди поприбирай.... Ще давайте якісь ініціативи..........
12 Квітня 2017, 00:51
це Товстигини ПРО ТЕ ЖЕ з Вересу дерева валять. Де екологи? Чому таке знущання над природою? Що за дебілізм?
12 Квітня 2017, 11:20
Ти,вилупок!Ти прибув з Марса чи з дупи.Думаєш якщо в гостях то тільки срати можна.Є час каміння розкидати,а приходить час їх збирати.Якщо накакали кожен біля себе,так буть добрий і прибери.Попривикали тільки розкидати.За рубежем боїтесь викинути цигарку через вікно,а тут, де хто захотів там і викинув. Починай з себе і все буде добре!!!!!!!!!
12 Квітня 2017, 13:00
До Гостю. З твоєю манери спілкуватись видно з якої ти "дупи"....... І дійсно починати потрібно з себе.... Бо так в тій "дупі" і сидітимеш.... І за кордоном.... А не рубежем ...
12 Квітня 2017, 13:36
А мені одинаково чи за рубежем чи за кордоном.Основне щоб ти був людиною а не г о с т е м!!!!!!!
12 Квітня 2017, 13:37
Дятли!Це Балак робива собі місце.Невже незрозуміло.
12 Квітня 2017, 14:37
Балак це великий майстер вішати локшину на вуха. Це великий фальсифікатор кипуцої діяльності. Якщо потрібно, то він і бурштин буде шукати в Ковелі, знаючи що його тут немає. Головне щоб гуділи трактори, люди копали, закопували, викопували. А в решті решт від його діяльності нульвий результат.