«Розстрільне поле», – науковці про знайдені в Ковелі людські рештки

13 Квітня 2017, 09:21
3803

На Волині знайшли масове поховання часів Другої світової війни. Тут – рештки десятків тисяч розстріляних жертв війни.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу 2+2, – пише ВолиньPost.

Масове поховання знайшли на Волині поблизу Ковеля. Тут, за свідченням істориків, у величезних братських могилах можуть бути поховані 11 тисяч радянських військовополонених та понад 10 тисяч мирного, переважно єврейського, населення.

Людські рештки виявили під час розробки піщаного кар’єру на околиці Ковеля. Науковці припускають, що це – найбільше так зване розстрільне поле.

Коментарі
13 Квітня 2017, 12:29
то возять землю для будівництва АЗС для нашого одновірця Корець Анатолій, вже писали про нього http://kowel.rayon.in.ua/news/17656-u-koveli-dvi-avtozapravki-zbuduiut-u-zaplavi-turiyi
13 Квітня 2017, 13:46
Хто уважно дивився цей сюжет. мабуть звернув увагу на фразу - екскаваторщик копнув і посипались людські кістки. А в попередньому нарис було сказано, що невідомі риють і крадуть пісок. так що, екскаватор був без номерів і впав з неба?
13 Квітня 2017, 14:05
Попередній нарис писав ковельчанин Віталій Пясецький, який і власне й повідомив на Фейсбуці про те, що невідомі риють і крадуть пісок. А далі підключилися журналісти. Екскаватор і вантажівки звичайно ж мають номерні знаки і їх хтось за якісь гроші туди відправив, а якийсь "високий" чиновник від влади дав на це дозвіл.
13 Квітня 2017, 14:13
в тому причастен еколог Гаврилюк якому платимо щоби нас не чипав
13 Квітня 2017, 20:50
а поліція в першу чергу дивиться на гроші, на жаль...
14 Квітня 2017, 12:50
Поліція це хто Аваков? Ха ХААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА)))))))))))))))))!!!!!!
14 Квітня 2017, 12:51
А звідкіль зразу такі цифри від Ванги?