На Ковельщині прибиральниця «взула» сільську раду

14 Квітня 2017, 11:22
6647

Після виборів у Поворській сільській об’єднаній громаді, які відбулися в грудні 2016 року, новообраний «старий» голова Сергій Семенюк вирішив звільнити прибиральницю сільради Катерину Самчук.

Причину позбавлення роботи Сергій Володимирович підвів під об’єднання громади. Катерина Сергіївна була звільнена 28 лютого 2017 р. у зв’язку з реорганізацією, за пунктом 1 статті 40 Кодексу законів про працю України. Обурена жінка не погодилась із звільненням і звернулась до суду. Просила ще стягнути моральну шкоду з органу місцевого самоврядування через дії самовпевненого сільського голови.

У суді позивач все таки зменшила позовні вимоги, попросивши тільки поновити її на посаді прибиральниці з дня звільнення та оплатити вимушений прогул.

Головуючий по справі суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк поновив Катерину Самчук на роботі та стягнув з Поворської сільської ради в її користь середній заробіток за час вимушеного прогулу в сумі 3240 гривень. Сільрада також має сплатити в дохід держави 640 гривень судових витрат.

Коментарі
14 Квітня 2017, 15:11
Ми на памідориху теж будемо подавати в суд за незаконні звільнення. Якщо її до того часу ще не посадять, то й нам буде відшкодовувати збитки.
14 Квітня 2017, 15:13
хто така памідориха?
14 Квітня 2017, 17:07
це мамка наша. чорт би її побрав
14 Квітня 2017, 17:41
Хахаха
14 Квітня 2017, 20:41
щось про ту "мамку вашу" дуже погані історії ходять. душок від неї якийсь кримінальний повзе.
14 Квітня 2017, 22:18
Гуртом візьміться і вставте!
14 Квітня 2017, 23:36
а її недовго залишилось на свободі гуляти. Скоро сяде, років так на 10
15 Квітня 2017, 11:26
Вибрали Дибіла. А прибиральниця МОЛОДЕЦЬ !!!
15 Квітня 2017, 11:32
Семенюку таку пораду дав "ну ду-у-уже крутий юрист" районної ради. Це ж які потрібно давати "цінні поради" щоб потім програвати в суді. Де районна рада взяла такого юриста. Ну їй-Богу цирк на дроті.
15 Квітня 2017, 12:55
так у районній раді юристом працює колишній прокурор - Анатолій Борка, у нього генетично "прописано" працюувати на підставу.
16 Квітня 2017, 12:31
Перед тим, як приймати якісь рішення голова повинен сам взяти в руки книжку, і подивитися, як буде правильним поступити. На теперішній час, коли в кабінеті є інтернет, це не складає великої проблеми. І кадри в сільську раду ( це не стосується вказаної прибиральниці) підбирати з відповідною освітою і досвідом, а не з вулиці всяхих прохіостів..
16 Квітня 2017, 18:55
"... Стягнув з Поворської сільської ради в її користь середній заробіток за час вимушеного прогулу в сумі 3240 гривень. Сільрада також має сплатити в дохід держави 640 гривень судових витрат. " Шановний суд - повинен заплатити той - хто звільнив , а не сільська рада ... В кожної проблеми є прізвище , ім'я і по батькові ...
17 Квітня 2017, 00:42
Не дуже правильна порада. Керівнику будь якого рівня за день інколи доводиться приймати не одне а багато рішень.то що йому тільки те й робити що до інтернету звертались? Звернувся до "компетентних" так порадили до хай і розділяють разом програш.
17 Квітня 2017, 13:08
Відповідати має Степан Івахів .<br/>Це його штаб і гроші прикупили <br/>Для селян Поворська &quot;безголову&quot;владу ...
17 Квітня 2017, 13:09
Там &quot; тисячі &quot;працівників, не говоріть дурниць ! Він робив все свідомо , а щоб навчився приймати державницькі рішення ,а не зводити особисті рахунки - нехай заплатить з власної кишені і здасть залік по порядку прийняття рішень на звільнення !!!
17 Квітня 2017, 17:31
З того часу коли до ВРУ почали обирати олігархи вони хочуть повністю контролювати місцеву владу то й проплачують вибори. Немає ніякої демократії на місцевих виборах і справа тут не в Івахіву.
18 Квітня 2017, 15:13
Це має бути тестом на державницьку позицію голови ОТГ .<br/>Винуватий - (рішення суду) - плати з власної кишені !