На околиці Ковеля масово розкрадають пісок

15 Квітня 2017, 12:03
7687

Приватна територія на вулиці Володимира Кияна (колишня Ватутіна), де знаходився льонозавод, стала об’єктом так званого земляного «паломництва». Масштаби «діяльності» копачів піску вражають.

Згідно чинного законодавства, власник земельної ділянки може використовувати надра для власних потреб, а не торгувати ними. За крадіжки корисних копалин місцевого значення передбачена відповідальність, в залежності від заподіяної шкоди.

Екологічній службі у Ковелі варто було би вийти з «підпілля» і серйозно зайнятися цією справою. 














 

Коментарі
15 Квітня 2017, 16:01
Що ви з ковельчан лохів робите!!! Хіба ж не ясно, хто краде пісок? Браття - сестри з Ковель 2 за годину загружають ЗИЛ -самоскид з вершком. Знайшли новину.
15 Квітня 2017, 19:41
а хіба у нас є екологічна служба? у нас є тільки ті кому платять за це. В міській раді цілий відділ є але не відомо чим вони займаються а стосовно еколога аврилюка то він на цьому тільки заробляє і отримує по 200 грн з машини ю тепер порахуйте
15 Квітня 2017, 22:56
Роками возять пісок. А поліція робить вигляд наче в перше бачать... Цирк... Була міліція толку було нуль стала поліція толку нуль... Стабільність.....
15 Квітня 2017, 23:00
Вулиця Ватутіна була і є вулицею Ватутіна. Киян - герой, але так робити не можна.
15 Квітня 2017, 23:29
Навіщо в дужках писати "колишня Ватутіна" -????а де ДЕКОМУНІЗАЦІЯ?????
16 Квітня 2017, 01:36
Цю землю взяв Озимук, відгородився частково, і робить що хоче. Колись його машини ставили на штрафстоянку але по закону там штрафи мізерні...
16 Квітня 2017, 02:13
юля прийде порядок наведе:)
16 Квітня 2017, 07:01
а нам и войны не надо все и так розрушим .что осталось
16 Квітня 2017, 14:47
вже розвалили.
16 Квітня 2017, 15:53
Я вам так усім скажу,ви ж самі усе розвалили тепер скиглите,ви як дармоїди з постянотою рукою ходите,що ви до людей пристали,дубову з баховим як роздерибанив безека,щей укроп тепер слюні пускає на халяву,вас усім хто непрацює податок 100$ місяць і перестанете херньою страдати!
16 Квітня 2017, 18:49
Шановний мер, працівники СБУ,прокуратури і поліцій - вам повинно бути стидно за те, що люди бачать як нищать нашу рідну землю і безкоштовно вам про це повідомляють ! А ви за наші гроші які вам нараховують на зарплату нічого не хочете робити і "бачити". Роблю висновок, що ви це кришуєте для власної наживи .НЕ списуйте на Путіна і війну ,краще на свою совість і порядність...
17 Квітня 2017, 15:13
побачили......стільки років вже крали....
17 Квітня 2017, 18:23
Як дістали оті скиглячі заздрісні задроти!!! Земля ця в приватній власності! Власник має право на ній видобувати місцеві корисні копалини. Це його повне приватне право.
17 Квітня 2017, 22:03
Ти лошара конкретний, закон прочитай, а потім давай свої "вумні" коментарі ...
17 Квітня 2017, 22:10
На землі яка в приватній власності побудувати курника і т.д. потрібен дозвіл ... А тут кримінал у великих маштабах !!!
17 Квітня 2017, 22:16
Який нах для курника дозвіл? Ти шо куриш? Тепер даже для стройки готеля дозвола не треба. Який кримінал в копанні піска на своїй приватній власності?