Євросоюз відновить у Ковелі стадіон «Локомотив»

20 Квітня 2017, 13:00
4873

Колишній депутат Волинської обласної ради Василь Байцим, який був обраний від міста Ковеля, розповів у ковельській мерії про грандіозні плани щодо реконструкції стадіону «Локомотив». За його словами, саме міський голова Олег Кіндер ініціював залучення коштів Євросоюзу.

«Олег Олексійович настоював, щоб ми включилися по Ковелю. У вашому місті була створена і зареєстрована агенція по залученню інвестицій. Ну і він каже: «Давайте щось зробіть для Ковеля», – говорить Василь Байцим, який є директором інституту урбаністики.

Василь Федорович повідомив, що попередня заявка ковельчан задоволена. Робота чекає досить масштабна.

«Нам треба до червня підготувати проектну кошторисну документацію на реконструкцію стадіону «Локомотив» у Ковелі. Там передбачено 900 тисяч євро. Умови програми такі, що не менше ніж 10 процентів має профінансувати міська рада. Але на базі стадіонів у Ковелі, Польщі та Білорусі будемо створювати «центри зустрічі культур», щоб збирати велику кількість людей і проводити заходи», – сказав Василь Байцим. 






Коментарі
20 Квітня 2017, 16:57
тільки нехай його конструюють німці. Балак його розрушив і всі плити повозив на свої гаражі. Тож не дайте, щоб сучасні матеріали осіли у когось на сімейномубудівельному майданчику.
20 Квітня 2017, 18:17
щоб ми не робили .а вони вкрадуть гроші
20 Квітня 2017, 22:32
Афера кіндера і бородача в 2017році
20 Квітня 2017, 23:33
Звертаюсь з проханням до Василя Байцима з проханням провести круглий стіл за участі представників федерацій області та тренерів Ковельщини всіх видів спорту які плануються культивувати на стадіоні "Локомотив" спільно з представниками влади та фахівцями в сфері будівництва стадіонів! Для того щоб прописати стратегію розвитку діяльності стадіону, а тоді обговорювати проектно-кошторисну документацію, щоб не вийшло так, що з стадіону зроблять Футболний майданчики без синтетичного покриття бігових доріжок, майданчиків для спортивних ігор! Адже в Ковелі спостерігається така практика-4 шкільних стадіона зробили без синтетичних бігових доріжок, а тим паче прибережну зону водосховища заклали бруківкою, щоб там не бігали, не їздили на роликах, скейтах, лижеролерах,а щоб романтично ходили, тряслись на велосипедах, засмагали, смажили шашлики та пили пиво,інші напої, але щоб не пропагували десятки спортсменів здоровий спосіб життя для інших, мотивуючи всіх власним прикладом доступність зайнятись активним відпочинком вздовж берега водосховища! Буду вдячний за дипломатичний та професійний підхід до будівництва мегаосередку спорту в Ковелі!
21 Квітня 2017, 01:03
Я вибачаюсь? але Сергію ти реальний м..дак!<br/>То тобі те не так, то те. Реально сам катаюсь на велосипеді, що правда, не бігаю скажу що набережна зроблена чудово! Не знаю романтичне місце чи як, те що мами з колясками катаються це факт і бидла стало менше, правда можна було б камери відеонагляду поставити і було б толку ще більше тим бильше що на сьогоднішній день це не дорого! <br/>А Сергію скажу так, менше &quot;обкакуй&quot; всіх легше буде. Ніхто не любить піар, а конкретно Ви ничого путнього не пропонуєте!
21 Квітня 2017, 11:06
Хороша траса
21 Квітня 2017, 13:54
Підтримую Василя Федоровича, хороша він людина, робить розумні речі для процвітання нашої країни!!!
21 Квітня 2017, 13:56
«Міський голова Олег Кіндер років два тому звернувся до Волинської агенції із залучення інвестицій (http://www.investinvolyn.com) з проханням допомогти у пошуку інвесторів для реконструкції стадіону «Локомотив». Ми і подали з нашими перевіреними партнерами Концептуальну записку на Перший конкурс заявок в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020», що був оголошений 11 жовтня 2016, яка й була схвалена Моніторинговим комітетом Програми у квітні цього року - попереду у нас ще дуже багато, багато, багато, багато роботи».... відео зустрічі двохрічної давності тут: https://www.facebook.com/investlutsk/posts/1504069112957515?ref=notif&amp;notif_t=like&amp;notif_id=1492748619142058
09 Листопада 2017, 00:26
Як завжди красива обгортка у вигляді сцени чи статуї а смітники лише на двох вулицях в цілому місті: бульвар Л. Укпаїнки та вул. Незалежності. Нам би культуру підняти не черговим блискучим велетнем, а парою сміттявих контейнерів у дворах. Скільки ще десятиліть ми будемо сміття на сміттевози виносити?