Люблинець: священик просить не нести штучні квіти на кладовище

20 Квітня 2017, 18:00
5504

Настоятель парафії Великомученика й цілителя Пантелеймона в Люблинці Ковельського районного деканату протоієрей Матвій Олійник закликав вірян не приносити «гори мертвих букетів» на кладовище.

Про це повідомляють у прес-службі Волинської єпархії УПЦ КП.

«Красивий і недешевий вінок» потрапить до купи сміття. І нікому немає діла, де ці купи пластику мають подітися. Подаруйте своїм рідним на могилки живу квітку. Адже головними у цей день є не квіти, а наша пам’ять про близьких, які покинули цей тимчасовий світ», – зазначає священик.

«Важливіше молитовно «піднести заупокійні щирі свої прохання до Бога за покійну близьку людину, а це краще за мільйони квітів», – наголосив люблинецький настоятель.

Коментарі
20 Квітня 2017, 22:15
Люди несуть на свій розсуд і ніхто не вправі навязувати свою думку. Як бути тим хто не може часто приїжджати із іншої країни чи області для догляду за живими квітами адже все диве потребує поливу догляду
20 Квітня 2017, 22:19
йде конкуренція між виробниками штучних квітів і господарями оранжерей. Хто кого перетягне
21 Квітня 2017, 00:35
Я давно приношу виключно живі квіти бо пластикові - для циган, вони їх реставрують і перепродають. А ще краще посадити квіти на могилі рідних, ну і звичайно ж доглядати за ними. <br/> А що до Ікон то 2-га Божа заповідь чітко забороняє поклонятись всьому рукотворному. Тут, як кажуть, No comments
21 Квітня 2017, 02:12
Ви дибіли ви хоч знаєте хто такі штунди?
21 Квітня 2017, 11:37
&quot;Красиві і дорогі&quot;- пише священик. А живі недорогі?????
21 Квітня 2017, 12:21
Як би люди мали гроші, то і без вашої поради купували б живі квіти! <br/>Людина немає що їсти...а на квіти збирає копійки, щоб хоч трохи виділити зі свого кошельочка на прикраси пам'ятників ( у декого їх багато, тато, мама, 2 бабусі, 2 дідуся....). ДЕ взяти гроші на живі!!!! тим більше що гтучні пррстоять 1 рік а живі 1 тиждень!
21 Квітня 2017, 16:06
Так у кожного є своя думка по поводу квіт. Але батюшка правий це на руку спекулянтам і злодіям що шастають і крадуть квіти.
21 Квітня 2017, 17:12
кожен вирішує сам скільки квітів принести і яких
24 Квітня 2017, 14:52
Про що ви? Невже не зрозуміли, що саме хоче донести до вас людина? Пластикові вінки і квіти екологічна катастрофа. Та краще хай буде чиста, прибрана могила, без нічого, ніж гори сміття, яке не перегниває десятиліттями.