Ковельчани зможуть поспілкуватися з мером міста

21 Квітня 2017, 11:46
2010

Міський голова Ковеля Олег Кіндер візьме участь у чат-конференції на ВолиньPost.

Чат відбудеться сьогодні, 21 квітня, – пише видання.

Початок спілкування з мером міста залізничників – о 16:00. Теми чату – актуальні події в Ковелі та на Волині.

Ставити питання можуть тільки зареєстровані користувачі. Якщо у вас виникають проблеми під час реєстрації на сайті, пишіть на електронну пошту [email protected].

Поставити питання меру міста можна за посиланням: http://www.volynpost.com/conference/72-na-volynpost-chat-z-olegom-kinderom.

Коментарі
21 Квітня 2017, 15:23
Хто розбив машину міської ради. Вона ж куплена за бюджетні гроші.
21 Квітня 2017, 16:32
той хто вишиває по міській раді з побитим лобом
21 Квітня 2017, 23:17
А про що з ним спілкуватись?
22 Квітня 2017, 12:47
нехай мер скаже, чому так пагано прибирають місто. Двори захаращені. Нас очікує Ветсанзавод -1
22 Квітня 2017, 13:26
До людей,які пікетували, не приїхав, а буде спілкуватися в онлайн- режимі<br/>Жесть
22 Квітня 2017, 15:39
Всі пенсіонери та інваліди І-ІІ груп повинні безкоштовно перевозитись на місцевому транспорті загального користування, без будь-яких обмежень!!!
22 Квітня 2017, 17:57
ВАМ НІЯКИЙ МЕР І НІ ХТО НЕ ВГОДИТЬ!!!! САМІ СВОЇ ДВОРИ ЗАСИРАЄТЕ А ХТОСЬ МАЄ ВАМ ПРИБИРАТИ?!!! ЧОМУ В ЧАСНИХ БУДИНКАХ ВЛАСНИКИ СВОЇ ДВОРИ САМІ ПРИБИРАЮТЬ І ПІДТРИМУЮТЬ ЧИСТОТУ І НІКОГО НЕ ВИНУЮТЬ ЩО ЇМ НЕ ПРИБРАЛИ? А ВИ ПІД СВОЇМИ БУДИНКАМИ СРЕТЕ І ВАМ ВСЕ ХТОСЬ МАЄ ПРИБИРАТИ? ЛЮДИ ПОЧНІТЬ КОЖЕН З СЕБЕ....
22 Квітня 2017, 18:51
Шановна пані Алла!<br/>Ви напевно не знаєте що усі власники квартир, які розміщені у багатоквартирних будинках щомісячно сплачують гроші за прибудинкову територію, куди входить прибирання території, скошування трави чи бур’янів, тощо. Але ці прибудинкові території не прибираються або ж прибираються вкрай погано, однак відмовитися від оплати за не надані послуги не може ніхто. Не будете платити, стягнуть через суд. Якщо Ви така грамотна, то розясніть власникам квартир: чому вони зобовязані сплачувати гроші за прибирання і самі прибирати? Як Ви пишете у &quot;часних&quot; будинках люди нікому не платять за прибирання двору, бо самі прибирають. <br/>Права наші з Вами обмежені, ми не можемо самі розпоряджатися своєю власністю, яка розміщена в багатоквартирних будинках, бо там живуть ще й ось такі власники як приміром Ви, через яких не можна створити ОСББ, або змусити надавачів послуг надавати їх якісно.
22 Квітня 2017, 22:21
ШАНОВНИЙ!! А Я ПРО ТЕ, ЩО ВИ ДУМАЄТЕ, ЩО ВИ ПЛАТИТЕ ТО МОЖНА ГАДИТИ ВАШИМ ДІТЯМ ОНУКАМ ДЕ ПОПАЛО ,А ЗА ВАМИ БУДЕ ХОДИТИ НЯНЬКА І ПРИБИРАТИ. ПОПРОБУЙТЕ НЕ КИДАТИ СМІТТЯ ДЕ ПОПАЛО. А СКОСИТИ І ПРИБРАТИ ДАЛІ Я ДУМАЮ ПРИБИРУТЬ!
22 Квітня 2017, 22:27
ШАНОВНИЙ! ТАКІ ЯК МИ ЗА ТАКИМИ ЯК ВИ І ПРИБИРАЮТЬ. БО ВИ ПОКАЗУЄТЕ СЕБЕ ТАКИМИ КУЛЬТУРНИМИ ПОКИ НЕ НАВАЛИТЕСЬ В БАРАХ ЧИ В САУНАХ А ТОДІ ВИЛАЗИТЬ КУЛЬТУРА БОКОМ!!!!КУЛЬТУРНИЙ ВИ НАШ!!! ВИСУНЬТЕ ЖОПУ З ПОВЕРХУ І ПОПРИБИРАЙТЕ ТЕ ЩО НАГАДИЛИ!!!