У Ковелі хочуть заборонити виступи артистів, які гастролюють в Росії та на окупованих територіях України

24 Квітня 2017, 11:02
4192

Ініціатором такого рішення Ковельської міської ради, сесія якої має відбутися у четвер, 27 квітня, є голова депутатської фракції «УКРОП» Ігор Пініс. Даний проект уже одноголосно підтримала профільна постійна комісія ради.

Робиться це з метою зменшення впливу представників шоу-бізнесу, котрі здійснюють популяризацію сепаратистських та окупаційних сил.

Ігор Пініс пропонує заборонити у Ковелі проведення концертів та інших розважальних заходів артистів, які виступають як на території Російської Федерації, так і на тимчасово окупованих територіях України.

Якщо цей проект рішення буде прийнято і підписано міським головою Олегом Кіндером, то секретар міськради Віра Федосюк має звернутися до Міністерства культури України та СБУ з проханням надати перелік артистів, котрі здійснюють таку діяльність.

Коментарі
24 Квітня 2017, 14:21
ну пініс і розсмішив
24 Квітня 2017, 14:30
Пініс і Кукукнутий тепер будуть розважати громаду
24 Квітня 2017, 14:49
Пенісу реально немає чим займатися.
24 Квітня 2017, 15:07
у нас і так пів Ковеля артистів і циркачів.
24 Квітня 2017, 15:31
а я балдєю від Гринджол і Скрипки. У них що не пісня, то шедевр світового митсецтва. Особливо у Скриипки де люди зумурились прицювати.і будуть танці. От дебіли.
24 Квітня 2017, 16:03
Правильне рішення. Країна в стані війни і не можна бути такими неперебірливими."Руський мир" -за межі наших територій! З поваги до воїнів ,що захищають країну ціною свого життя та власної самоповаги.
24 Квітня 2017, 16:20
Впершу чую, що в нас війна. А хто оголошував війну?
24 Квітня 2017, 16:54
А Скрипка ще той українець! От де для декомунізації поле для діяльност бо народився у місті Совєтабад Ленінабадської області Таджицької РСР Виріс у Мурманській області Росії. ду ду ду дуду
24 Квітня 2017, 19:16
Яким цікаво артистам хочуть заборонити виступати???? Тим не багатьом, які наважуться сюди їхати......А на рахунок висловлення "Країна в стані війни і не можна бути такими неперебірливими", хочу запитати чому ж наші ковельчани їдуть на заробітки до тих самих москалів і ніхто їх не осуджує???? Як всім забороняти заробляти гроші в Росії, то всім, а не тільки артистам.
24 Квітня 2017, 19:21
Правильно в нас і своїх "сеперів" вистачає.
24 Квітня 2017, 19:21
Правильно в нас і своїх "сепаратистів" вистачає.
24 Квітня 2017, 19:32
++++ Впершу чую, що в нас війна. А хто оголошував війну? до родичів не їздити? всім хто був у Криму після 2014 теж заборонити проживання!?
24 Квітня 2017, 19:46
Дурня якась, хто хоче підтримати таких артистів хай ходить на концерти, хто не хоче, той не іде (це я про себе) а влада, як завжди робить не те, що треба. Землю атошникам виділяйте, порядок в Ковелі наведіть, скоро сміття і нам не буде куди викидати, як у Львові, з КОСТОМЕЛЬНИМ РОЗБЕРІТЬСЯ, а не на такий брєд свій робочий час тратите!!!
24 Квітня 2017, 20:17
жидівка Лоліта Мілявская, як громадянка РФ, у 2015 році приїхала в Крим не з України, а зі сторони Росії, тобто незаконно перетнула наш державний кордон. Весь цивілізований світ визнає, що Автономна Республіка Крим є територією України. За цю анексію на рашку США наклали... і санкції в тому числі. А війну ніхто не оголошував, бо і путлер нічого не визнає. Це є новий тип бойових дій - гібридна війна за участю "їхтамнет".
24 Квітня 2017, 21:19
я від цього бидла тащусь. цвіт нації. так ми скоро дикунами станемоhttps://www.youtube.com/watch?v=LCkMm0uMWyM
24 Квітня 2017, 21:55
до чого ми дожились..шукаемо ворогів всюди..ще націоналізм непривів ніяку країну до добра....а історія любить повторятись.. заграніца нам поможет!!!!!!!!!!
24 Квітня 2017, 22:14
1. &quot;жидівка&quot; - ви расист?<br/>2. чому АТО не в Криму проводять, а на Сході? нехай би Крим спочатку відвоювали!<br/>3. США наклало санкції, бо таким чином США зводить особисті рахунки з Росією.
24 Квітня 2017, 22:42
1. я - не расист, просто констатую факт.<br/>2. Крим віддали, бо треба були санкції проти Росії. Оголошувати війну кацапам Україна не буде і ви це самі добре знаєте.<br/>3. Мотиви США зрозумілі, але особисто мені це байдуже, головне - завдати шкоди кацапам! За стільки років поневолень добре хоч Америка реально заступилася за Україну.
25 Квітня 2017, 00:24
вилікуємо всіх скотиняк !!!
25 Квітня 2017, 01:13
Су..., пеніс товстомор..., більше проблем в містф немає, клоччя ти кінчене?
25 Квітня 2017, 02:21
Не треба в Ковелі російських артистів в нас тут своїх хватає.
25 Квітня 2017, 14:22
Ніколи Хазяїн не буде засівати свою землю бур'янами. Націоналіст - це санітар, дезинфектор, дезінсектор і дератизатор своєї землі.
25 Квітня 2017, 16:15
Це регуляторний акт! Потребує повної процедури!
25 Квітня 2017, 19:52
Дебіли бл...
26 Квітня 2017, 02:07
СКАРГА:<br/>Моя теща -сепаратист! Вже тиждень гастролює по Росії (поїхала до брата) НАПОЛЯГАЮ щоб згідно прийнятому рішенню міської ради ЗАБОРОНИТИ моїй тещі в`їзд на територію м.Ковеля. НА ЗАВЖДИ!!!
26 Квітня 2017, 02:48
а разруха не в унитазах а в головах
27 Квітня 2017, 11:01
модер му......дак
27 Квітня 2017, 15:51
Гидко дивитись на губи клоунів, які відсосали у путіна і бризкають його вонючою спермою в мікрофони.