У Ковелі на собачому кладовищі встановлюють пам’ятники, покладають вінки та квіти

04 Травня 2017, 13:13
10694

Це незвичне маленьке кладовище знаходиться на околиці міста, у затінку лісосмуги, біля людських городів та міжнародної автомагістралі на Варшаву.

Багато хто з ковельчан дуже любить своїх чотирилапих друзів, знає їхні дні народження, всі капризи та звички.

На жаль, вік життя у собак досить короткий. Коли вони йдуть в інший світ, дехто проводжає їх в останню дорогу із усіма почестями. А на собачі могили покладаються скорботні вінки, квіти і навіть дитячі іграшки. Тут встановлюються пам’ятники із базальту та мармуру. Хоч є й скромніші поховання. Все залежить від статків та любові господаря.











Коментарі
04 Травня 2017, 16:47
ноу коментс...астанавітє зємлю я сайду
04 Травня 2017, 18:07
А котів там ховають?
04 Травня 2017, 18:12
моїх сородичів погребають на інших кладовищах
04 Травня 2017, 19:19
Вперше про таке чую. А якщо точніше де це?
04 Травня 2017, 22:57
Вкажіть точніше місце кладовища,бо маємо старенького кота.!?
05 Травня 2017, 00:25
Також цікавить точне місце кладовища.
05 Травня 2017, 05:38
це ж треба, диви. люди вдячними бувають.
05 Травня 2017, 11:34
ви хочете від журналістів точних координатів, а самим важко УВАЖНО прочитати, що пишуть: траса на Варшаву, околиця міста, лісосмуга, біля людських городів. Візьміть нарешті карту і відшукайте це місце. Даю ще підказку, неподалік є гаражний кооператив і проходить залізниця Ковель-Львів.
05 Травня 2017, 11:35
шановні, тільки без вандалізма!!!
05 Травня 2017, 12:13
Мою кицю шавка загризла. Я її на собачому кладовищі ховати не буду.
05 Травня 2017, 16:58
Я своїх двох котиків просто закопала на людському біля могили прадіда, хоча надгробки це вже жесть. місця не вистачає для людей а вони ще і для собак таке влаштовують. Хай тоді ховають у себе в дворах і там ставлять пам"ятники.
05 Травня 2017, 18:55
Котикам біля людей спочивати комфортніше. Хоча й люди часто бувають гірше собак...
05 Травня 2017, 20:18
Це кладовище започатковане з часу незалежності України для особливо видатних чотирилапих друзів людини. Заслуги яких перед Ковельчанами чи українським народом підтверджуються відповідними письмовими документами.
06 Травня 2017, 02:54
про це кладовище я знаю десь років вже 10
06 Травня 2017, 17:49
Тебе там не закопають. Не заслужив...
07 Травня 2017, 20:37
Краще б хворим дітям допомогли, замість того щоб ставити дорогущі пам"ятники тваринам.
09 Травня 2017, 13:31
А хто вам сказав,що вони не допомогли дітям,але якщо є можливість і бажання у людей, то чому б і не зроюити ще одну добру справу для своїх чотирилапих друзів.<br/>Мабуть вони насправді дуже любили своїх улюбленців,а можливо завдячують їм своїм життям.
12 Травня 2017, 17:57
Люди, які зазвичай вживають вразу &quot;Краще б дітям допомогли&quot; взагалі нікому не допомагають! Про доброту не треба кричати, що я і тим і тим допомагаю! Побачив, прочитав і подумав: - От вони поставили дорогущі пам&quot;ятники, а я візьму покоромлю бездомних тварин, оплачу стерелізацію тварині і скину 50 грн дитинці або дорослому на лікування!!
27 Травня 2017, 00:30
Кладовище знаходиться напроти початку підйому на міст, зі сторони Ковеля, якщо придивитись, то з дороги видно.
08 Вересня 2017, 19:42
Це кладовище тільки для агатих напевно!
16 Грудня 2018, 03:34
Ні,це кладовище для тих хто хоче чи може закарбувати пам'ятку про свого улюбленця. І наш песик теж там &quot;Абрек&quot;,але ви не думайте ,що у нас грошей багато,ми поставили пам'ятник десь через 3 роки,і то через знайомих,яким я дуже вдячна... І щоб ви не говорили нелюди,дітям помагати і все інше,а от ми саме так захотіли вчинити з нашим улюбленцем,який прожив з нами у квартирі майже 10 років,і не раз мене рятував від хуліганів та алкашів,бо це моє СОНЕЧКО,якого я ніколи не забуду і не придам,як і він мене