У Ковель їдуть добрі ведмеді, мавпи на роверах і когут у чоботях

10 Травня 2017, 13:31
8948

У переддень завершення навчального року у Ковелі з гастролями побуває справжній український державний цирк-шапіто «Орбіта».

Гастролі цирка відбудуться 27 і 28 травня на майданчику навпроти стадіону «Локомотив».

Цирк привезе по-справжньому фантастичну і яскраву програму на 2,5 години

Атракціон дресированих ведмедів, мавпочок, крокодилів, змій, далматинців, лемурів, єнотів, носух. Лисиць, аравійських кіз, леопардів, еквілібристів, фокусників, повітряних гімнастів, акробатів, фокісників, музичних ексцентриків, а також єдиний в Україні номер спеціального гостя програми 0 дресирований когут у чоботях.

Цирк працюватиме:

27 травня о 12.00, 15.00 і 18.00.

28 травня о 12.00, 15.00 і 18.00.

Каси цирку розташовані біля супермаркету «Вопак» у центрі Ковеля і каса при цирку  щоденно з 10.00 до 19.00.
 

Увага сюрприз! Тільки при попередній купівлі квитків діє акція 2+1 два квитки за гроші, а третє місце поряд у подарунок).

Також цирк запрошує всіх до участі в мегаконкурсі у групі ВК
Державний цирк-шапіто «Орбіта» vk.com/orbitacircus, де будуть розіграні 15 подвійних квитків, 10 дуже смачних солодких ват, 5 селфиіс добрим живим медведем.

Каси цирку: 0686416464, 0956416464, 0636416464





 

 

Коментарі
04 Травня 2017, 21:57
Хто був на сесії Ковельради той в цирку не сміється
04 Травня 2017, 22:36
ДІЙСНО, НЕ ДО СМІХУ, КОЛИ РОЗУМІЄШ ЯК НАСПРАВДІ ПОВОДЯТЬСЯ З ТВАРИНАМИ ( ЖОРСТОКЕ ДРЕСИРУВАННЯ!!!!). ПЕРЕД ТИМ ЯК ВОНИ ВИХОДЯТЬ ДО ПУБЛІКИ. І ЦЕ КРАЇНА, ЯКА РУХАЄТЬСЯ В ЄВРОПУ?????!!!!!!!!! ВСІ КРАЇНИ ЄВРОПИ ЗАБОРОНИЛИ ВИКОРИСТОВУВАТИ ТВАРИН У ЦИРКАХ, ТОМУ, ЩО ЦЕ ПРОТИ ПРИРОДИ ТВАРИНИ, ВСІ НОРМАЛЬНІ ЛЮДИ РОЗУМІЮТЬ, ЧЕРЕЗ ЯКЕ ПЕКЛО ПРОХОДИТЬ ТВАРИНА, ЯКА ЗНАХОДИТЬСЯ В ЦИРКУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04 Травня 2017, 23:31
Оксана ты конченная дура.Мне все равно.Я люблю цирк с животными и детей своих поведу обязательно.Сколько ходим ни разу не видели плохого обращения с четвероногими артистами.Скорее всего вы зарабатываете деньги на своих коментариях и попрошайничестве у жалостливого населения.Идите на мясокомбинат.
05 Травня 2017, 03:32
любитель вы правы 100 % . Пусть лучше пожалеют собак бродячих и приютят, те кто против цирка с милыми животными !Тоже ходили и надеюсь будем ходим на выступления . Деткам радость и взрослым . А животные там накормлены и в уюте ! на счет жестокости то она везде есть и надо если в меру .Или уже все зоопарки будут разгонять ,дельфинарии и приюты для животных по всему миру ?если вы считаете что животные должны быть все на свободе то амнистию тогда всем ))или думаете в приютах у собак к примеру сладкая жизнь ?? или вообще кастрировать всех чтоб не родились а ?"добродушные" вы наши ....Если кого то не прикалывает цирк то сидите дома и не умничайте
10 Травня 2017, 17:26
А пофарбована в блакитний колір "пушка" на в'їзді в місто не цирк?На що дивиться влада?Це наруга над пам'ятником.
10 Травня 2017, 18:28
тільки повним дебілам подобаються цирки з тваринами або ж рузгогаварящім
10 Травня 2017, 20:09
дед Панас-лечи мозги.нацик долбанутый
10 Травня 2017, 23:10
Вчіть мову "коментатори"! З вами не в Європу йти... Вам місце в совковому звіринці дітей! ваших шкода!
11 Травня 2017, 12:29
а кындер на роверы прикольний
11 Травня 2017, 13:19
То дайте мавпі ровера!
11 Травня 2017, 15:11
любитель цирка - сідай на велосипед і катайся! Мавпа на велосипеді це мабуть смішно.