У Ковелі перед «Білим» домом встановили палатки і привезли шини

07 Травня 2017, 22:46
9213

Протест через рештки з місцевого ветсанзаводу відбувається в Ковелі у неділю, незважаючи на дощ. До акції долучилися учасники АТО.

«Продовження акції протесту. Влада не чує – народ поки що тихенько стукає…», – написав на своїй сторінці у Facebook голова депутатської фракції «УКРОП» у Ковельській міській раді Ігор Пініс.

До речі, у понеділок, 8 травня, о 10-й годині має розпочатися позачергова сесія міської ради, на якій депутати будуть розглядатися зміни до бюджету та звернення до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради Андрія Парубія, Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, народних депутатів України Степана Івахіва та Ігоря Гузя щодо збереження, ефективного та раціонального використання національного надбання – українських земель.





Коментарі
08 Травня 2017, 01:51
Тут блокуйте, а не траси!
08 Травня 2017, 02:10
На цьому сайті є дуже вчасне опитування: "Що заважає захоронити відходи з ковельського ветсанзаводу?" Цікаві результати! Неспроможність влади - 43.2%(54), Популізм окремих депутатів та активістів - 45.6%(57), Протидія сільських громад - 11.2%(14)
08 Травня 2017, 04:05
Х#уй Вам Козак, Кошарук і лизунці подадуть у відставку, да завезіть касаза одного під забор!
08 Травня 2017, 04:09
Ага , зараз тут заблокують потім приїде міліція з дубинками дасть по сраці, то краще вони в В.Любитіській і дома і спокійно, а ти обїжай як хочеш....Козак, Гунчик нє ну ви й так обосрались але вже достатньо
08 Травня 2017, 10:49
От і пікетуєте тут!!!!<br/>В Європі доріг не перекривають, а йдуть до влади! Там за перекриття швидко б розігнали!!!!! Де наша поліція??????
08 Травня 2017, 10:53
Хочете Кіндера у відставку????? Краще безвладне місто?????<br/>Чи відразу Гузя заколотника в крісло???<br/>Чи Товстигу, який зараз цим має займатись?????<br/>Чи Гетьмана, шавку мера?????<br/>Вибрали! Заставне працювати!!!!
08 Травня 2017, 11:01
Громадську раду - розігнати !<br/>Нічого не робить!!!
08 Травня 2017, 11:04
Дебіли, відкрийте дороги, не робіть з Украіни Сомалі!!!!!!!
08 Травня 2017, 11:42
до чого тут кіндер, то ж державне підприємство ? має все вирішувати область. просто Коломойський через укроп до влади лізе. у Луцьку вже керують.
08 Травня 2017, 12:05
Людьми як ляльками водить Коломойський з Укропом, що все розхитати , а вини і ходять бо розуму свого нема!<br/>Не захоронять ніде, бо скрізь у громадах є укропівці.
08 Травня 2017, 12:17
Оце Укроп рулить. Адже гроші вирішують все окрім проблеми з відходами.
08 Травня 2017, 12:32
Та закопати на території заводу і все.І дешево і швидко.
08 Травня 2017, 12:45
МОБИЛЬНЙ КРЕМАТОРИЙ.<br/>Специализированные инсинераторы для утилизации органических отходов биологического (животного) и растительного происхождения. <br/>Под биологическими отходами подразумеваются все виды отходов животноводства, птицеводства, рыбоводства и рыболовства, фермерских хозяйств, скотобоен, перерабатывающей пищевой промышленности, лабораторий, ветеринарных лечебниц, зоопарков и др., а также трупы животных, в том числе инфицированных.<br/><br/>ООО &quot;НЬЮСТЕР-ИНВЕСТ&quot; . от 55 000 євро.<br/>г. Киев.<br/>мод. HP 200.<br/>ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ<br/>* Производительная мощность : 80 - 100 кг/ч<br/>* Объем камеры сжигания : 1200 литров.<br/>Горелки : Кремация : 450 КВт/ч. Дожигание : 300 КВт/ч. Электрическая мощность: 8 КВт.<br/><br/>Работать 24 часа в сутки = 720 часов в месяц. Итог: 72 тон. расход 5760 КВт.
08 Травня 2017, 12:51
Мешканців, які хочуть утилізувати труп домашньої тварини, просять звертатись в ЛКП «Лев» за адресою: вул. Промислова,56, тел. 252-30-41, м. Львів.
08 Травня 2017, 13:04
оборудования для утилизации органических отходов в Украине. Все утилизационные установки серийно выпускаются на основании ТУ У 29.2-37378282-001:2011 и сертификата соответствия №UA1.013.0163549-11.<br/>Один из самых больших утилизаторов объемом 3,6 м³, вмещает до 3000 кг органических отходов и сжигает со скоростью не менее 450 кг в час. Утилизатор УТ3000 имеет удобную вертикальную загрузку. Данная модель печи-крематора имеет дополнительную камеру сгорания. <br/><br/>Технические характеристики Утилизатора УТ-3000:<br/>Разовая загрузка до 3000 кг; Загрузка за день 7500 кг; Напряжение 220 В; <br/>Объем загрузочной камеры 3,6 м³<br/>Тип топлива газ, дизель. Расход топлива 35 л/час.<br/><br/>Звоните нам уже сейчас:+38 (067) 884-70-30; +38 (050) 086-35-81 — Владимир Алексеевич.<br/>Доставка Утилизаторов отходов возможна в следующие города:<br/>Винница, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Киев, Кировоград, Луганск, Луцк, Львов, Николаев, Одесса, Полтава, Ровно, Симферополь, Сумы, Тернополь, Ужгород, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, … и пр.
08 Травня 2017, 13:10
Іде повна бездіяльність місцевої влади, спроба перекинути свої обов'язки на плечі районної влади.<br/>Займаються лише популізмом разом з обласною владою і Гузьом.<br/>Враховуючи вище, за той час можна було б утилізувти 225 000 кг.( 225 тон) відходів за місяць.<br/>А пізніше, враховуючи що ситуація була невідкладна (епідеміологічно загрозлива) стягнути понесені витрати з державного підприємства за рахунок його майна в судовому порядку.
08 Травня 2017, 13:15
У Ковелі при владі БЮТ. Розкрадають все що можуть , але їм заважає красти &quot;УКРОП&quot;. Люди вже подуріли геть! Та не сидіть біля телевізорів і компютерів, підіть постійте під дощем як простий народ стоїть, - ви ж голосували за БЮТ і Кіндера, то й виносьте їх з міської ради. Гидко навіть читати що розігнати хочете не Кіндера з його прихвоснями а громадську раду!
08 Травня 2017, 13:23
всеж таки відходи знаходяться на ділянці землі, яка відповідно до ст. 24 ЗКУ надана із земель комунальної власності.<br/> Тому, застосувавши положення п. є)., п. ж). ст. 12 Земельного Кодексу, на позачерговій сесії можна було б давно здійснюючи контролю за використанням та охороною земель комунальної власності, додержанням земельного та екологічного законодавства, тимчасово заборонити (зупинити) використання земель юридичниою особою у разі порушення ними вимог земельного законодавства, і приступити до утилізації, а не піаритись і одне одного (Кошарук, Гунчик, Кіндер, Гузь, Козак) &quot;валити&quot;.
08 Травня 2017, 13:24
пора декому ліс різхати а не дорогу перекривати
08 Травня 2017, 14:18
а я вам казав, Олег Олексійович, женіть Товстигу під три чорти, ще коли він віктивно &quot;Вересу&quot; здав будинки. Казав, що підведе він вас під монастир? Казав. Ось і на цей раз ви призначили Товстигу керівником штабу по ліквідації Товстигу. Я вам казав, що цією справою повинні займатись професіонали а не тупорилі бариги. Казав. не послухали мене. То тепер готуйте валізи і на Колиму.
08 Травня 2017, 14:42
Мешканцям повурська порада загрузіть пару прицепів і висепіть під білий дім під Двері може тоді будуть думати як утилізувати а не поночах вивозити по лисах підараси
08 Травня 2017, 14:42
Мешканцям повурська порада загрузіть пару прицепів і висепіть під білий дім під Двері може тоді будуть думати як утилізувати а не поночах вивозити по лисах підараси
08 Травня 2017, 14:59
Приклад того, як &quot;укропівці&quot; навчилися керувати натовпом та маніпулювати ситуаціями на свою користь.
08 Травня 2017, 15:08
Ну що, видно що народ нормально ведеться на провокації Гузя і КО!!
08 Травня 2017, 15:12
а давайте по Варшавцы фури з рос номерами повертатимемо ъм назад
08 Травня 2017, 15:33
То що там вирішили?
08 Травня 2017, 15:45
Голова Кашуба зголосився прийняти здохів у селі соловичі люди чергують третю добу.немає інформації...коли чекать.
08 Травня 2017, 16:06
А люди ніде не дадуть, нічого не лишається як і далі будуть підкидати де попало!<br/>Самі собі гірше роблять.
08 Травня 2017, 16:13
Треба було дати кукукнутому завдання і пляшку горілляки і він би розвалив ветсанзавод як в свій час меблеву фабрику
08 Травня 2017, 17:13
Відновити та реконструювати завод слабо? Куди ж діти ті всі рештки?
08 Травня 2017, 18:01
Ковельчани, що пишуть про піар і т.п., ви не уявляєте загрозу, що вас чекає завтра. Такого в Ковелі раніше не було. Раніше стільки не завозили і, добре, чи погано, але переробляли. У цьому році (люди почали бити тревогу в січні), за зиму завезли неймовірно багато, по паперах - 3 тисячі тон, а реально - може й більше. Є серйозна загроза епідемій: чума, холера, тощо. А ви думаєте, що ви і ваші діти безсмертні, і все розмірковуєте, хто хоче зайняти крісло мера. Можете щось зробити, можете щось порадити - прийдіть і зробіть, допоможіть, чим можете. Люди, які перекривають траси, депутати, які підтримують людей, щось стараються зробити. Можете краще - приходьте і робіть! Бо виздихаєте, як ті свині від чуми.
08 Травня 2017, 18:35
Заспокійся!!! Чомусь чиновники,які живуть в Ковелі, за це не переживають! Бо знають, що нема там ні зарази, ні чуми. А ви істерички зайспокойтеся!!!!
08 Травня 2017, 18:36
Ви ж самі не даєте вивозити!!
08 Травня 2017, 18:59
Потрібно правильно утилізувать ...а вони по селах розкидають .завтра та чума річками буде у ковельському водосховищі ....
08 Травня 2017, 19:10
Дороги перекривати це не вихід!<br/>Давно пора розігнати цей балаган!!!!!!
08 Травня 2017, 19:16
чиновники накрали грошей відправлять чада закордон і СРАЛИ на ваш Ковель
08 Травня 2017, 19:19
Адекватні люди не ходять по переході, там алкашня за горілку ходить!!!<br/><br/>Поліція перевірте блокувальників на вміст алкоголю в крові.
08 Травня 2017, 19:23
Розійдіться! Чого ви й так не легке життя українців ще важчим робите. Результату ж нема!!!! Шукайте інші важелі і методи
08 Травня 2017, 19:25
Не хай вам у двір привизуть пару тон здохів.побачимо чи ваші чинуші і пвліція вам допоможуть...
08 Травня 2017, 19:26
Люди по маршрутках говорять, що в тих відходах чума? Хто такі дурниці людям наговорив, хто підбурює людей? Хто використовує цю ситуацію?
08 Травня 2017, 19:27
Якщо рештки закопати нічого не буде, але ж чужа біда не біда. Ви все робите для того щоб воно розкладалось на сонці. Це означає що комусь це вигідно і дуже не вигідно просто закопати. А в людей свого розуму нема......їх водять кукловоди.
08 Травня 2017, 19:30
алкашня є навіть серед вас а по переході ходять люди які хочуть щоб їх почули
08 Травня 2017, 19:31
Вони тільки і ждуть, коли буде така ситуація, яка приведе їх до влади. Люди не розуміють,що вони грають на їх емоціях! <br/>Ну яка чума? Ви дебіли?
08 Травня 2017, 19:35
Нашими людьми дуже легко управлять -бо вони дебіли! Їм що-небудь крикни і вони побіжать!
08 Травня 2017, 19:36
з приходом жари відчують всі
08 Травня 2017, 19:37
Люди, я з вас ф*гєю. Невже треба задіяти президента, щоб прибрати сміття?Невже у вас в конторах підмітає директор? Для того є спеціально навчені люди. Я не знаю як правильно те все утилізувати, але ті хто хотів би людям допомогти , а не використати їх, пригнав би екскаватор чи якісь реагенти привіз чи шукав би людей, які знають як з тим справитися, а не збирав би поїзди до президента . Бо за вашою логікою можна і в ООН писати, щоб заявити про себе, але це буде не допомога людям, а спекуляція на їхній біді,використання людей для своїх політичних проектів.
08 Травня 2017, 19:38
Якщо дохляки були здорові без чуми і такого подібного...нащо позвозили на утіль в печі.моглиб на місті закопать..
08 Травня 2017, 19:41
Бачу тут багато сраколизів ....
08 Травня 2017, 19:44
ящо маєш такий талант то розрули таку дрібницю
08 Травня 2017, 19:53
Люди з села думають,що країною керують далекобійники і вони все вирішують, тому і перекрили їм дорогу.<br/>Люди! Це не так!
08 Травня 2017, 19:54
Маленьке прохання.якщо буде інформація про про початок завантаження на вивіз.повідомити.
08 Травня 2017, 19:59
далекобійники працюють на ДЕПУТАТІВ а не на селян
08 Травня 2017, 20:07
Люди я з вас в шоці. Говорите прийде жара буде ж&quot;па, а поки холодно захоронити не даєте.
08 Травня 2017, 20:13
так ніхтож нехоче хоронити вони скидають вночі по городах та канавах. Це вихід???
08 Травня 2017, 20:49
Нам тут добре.Яка різниця де нам пити? Горілка є, закуску носять.В селі на точці гроші стоїть, а тут безплатно. За те що покажим як об'їхати гроші платять. Не життя, а казка, 4-ри дні пяні і при грошах. Не треба їх забирати або закопувати хай ті свині, ще місяць побудуть - миж так любим порядку.
08 Травня 2017, 20:56
Щоб вас почули в Луцьк до Гунчика!!! Візьміть ха горло!<br/>А хто вас в лісі на дорозі слухатиме!<br/>Але ж то треба їхати, а так вийшов з лісу і ходиш поки скажуть ходити.
08 Травня 2017, 21:09
Походим- походим, тай дивись вже три стопочки потягнув. Дешево і гарно. Якщо комусь ще десь треба перекрити трасу Женіть самогон ЗАПРОШУЙТЕ. З повагою Об'єднана повурська громада.
08 Травня 2017, 21:16
були і в луцьку так само чули як і влісі
08 Травня 2017, 21:20
Де ви там були?<br/>Блокувати треба обласну адміністрацію, а не дороги!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08 Травня 2017, 21:24
То всі тушки треба до вас, ви вже заспиртовані, &quot; чума &quot; не страшна.
08 Травня 2017, 21:31
СУПЕР шо мали підтримати то стараєтесь обгадити всіх хто хоть щось хоче зробити для неблагодарних цих ''ЛЮДЕЙ''
08 Травня 2017, 21:44
гром рада, чи штаб спротиву, має звернутись до депутатів про виділення коштів з буджету ( з резервного фонду) на закупівлю крематорія, про тимчасову заборону (зупинення) використання земель юридичниою особою, і спалюйте відходи на місці.
08 Травня 2017, 21:50
А яким чином заставити їх це зробити???????
08 Травня 2017, 21:54
Люди добрі ми проти вас нічого немаєм, але зрозумійте блокування доріг нічого недасть. Загрузіть прцеп , завезіть під білий дім - це буде привіт від вашої громади. Повірте в тойже день від вас все вивезуть.не вивезуть в той день- нагрузіть ще привезіть. Такі дії більш мудрі і дієві.
08 Травня 2017, 21:58
завезли кіндеру під ворота а результат- невинні комунальники прибирали.
08 Травня 2017, 22:24
влада Лисичанська застосовує пересувні крематорії для знищення безпритульних тварин, як етап підготовки до чемпіонату Євро-2012 в Україні.
08 Травня 2017, 22:28
Ви дурні, чи притворяєтеся? На місці вже нема де хоронити. Там вже й так 900 захоронено в землі.
08 Травня 2017, 22:31
Грамотний! Зараз слава богу 2017 рік . Дочого тут євро 2012
08 Травня 2017, 22:36
...тому, що у всіх бідах звинувачує Товстигу....Поки Кіндермавпа не буде сидіти в клітці (на Колиму зараз просто не візьмуть) - толку не буде!
08 Травня 2017, 22:36
Як кіндеру під ворота , то комунальникам біда! А як всім людям біда через перекриття доріг, то це нормально?
08 Травня 2017, 22:40
Туші в Ковелі вже захоронені на території заводу. Більше там немає вже куди. Ті що на поверхні несуть загрозу. Якщо їх закопати то лиха не буде.
08 Травня 2017, 22:43
Не бути тобі депутатом,якщо не доходить, що це приклад вирішення
08 Травня 2017, 22:46
Що перекриття доріг не допомагає у вирішенні проблем))) лише налаштовує всіх проти вас)))
08 Травня 2017, 22:52
євро 2012 тут ні до чого.<br/>ТУТ наведено приклад застосовання пересувного крематорію для знищення тварин та їх відходів методом спалювання на місці в подібних ситуаціях.<br/>Навчись читати уважно, бо будеш представляти інтереси громади як теперешні депутати.
08 Травня 2017, 22:53
Влада знову робить все скрито від людей, абсолютно не враховуючи думку громади. Про професійність рішень, годі й говорити...
08 Травня 2017, 23:12
А думка громади це думка тих хто ходить по переході?<br/>Громаду ніхто і питати не буде, як ви собі це уявляєте?<br/>Ви вибрали собі голів, вони мають приймати рішення!
08 Травня 2017, 23:14
Закопані рештки нікому шкоди не принесуть.
08 Травня 2017, 23:23
Ця проблема уже два роки відома владі,<br/>За цей час можна було і кошти передбачити, і крематорій купити чи орентувати, і рештки спалити, і через суд стягнути понесені витрати з підприємства.<br/>Але влада, особливо Кіндкр, Мурай, Логвінов, Крнащук займаються дерибаном залишків землі.<br/>І при цьому встигають і документи &quot;підготовити&quot; і землу &quot;продати&quot; підставним особам, а Ви і надалі протестуйте проти відходів, а ми зробим вигляд, що щось вирішуєм.<br/>При цьому, враховуючи вартість пересувного крематорію 50 000 доларів ( 1 500 000 грн.), то в порівнянні з витратами в 500 000 грн. на облштування прибудинкової території, де проживає міський голова, Кошарук, Прокопів, - це є цілком реально.
08 Травня 2017, 23:42
То що там з дорогами? Ще закриті?
08 Травня 2017, 23:54
А чи не з Повурська ті тушки привезли коли там виздихало стадо свиней? Так що вони вертаються на свою &quot;рьодіну&quot;.Отже - дамой, дамой, дамой...
09 Травня 2017, 00:37
Повурська громадо, захороніть своїх свиней!!! Коли ви їх везли в Ковель вам дорогу не перекривали
09 Травня 2017, 00:41
А те, що за фірмою Гени Кіндера в лісі вже скинули пару-тройку фур, ніхто не скаже? Це ж впритул до меж міста.
09 Травня 2017, 01:22
Яка з них загроза місту? Якщо зариють то ніякої. Люблинецьке кладовище он яке велике, ті самі трупи, і поряд місто і смт, <br/>не роздувайте ситуацію.
09 Травня 2017, 02:02
Ідіть не до адміністрації ідіть з плакатами на Євробачення, там вас точно почують і побачать.
09 Травня 2017, 02:12
Чому не перекрили трасу з Ковеля на Ягодин? Найжвавішу міжнародну.<br/>Сигарети не буде як возити?
09 Травня 2017, 02:15
Не треба і сепаратистів, свої ще гірше роблять.
09 Травня 2017, 04:27
що більшість коментів пише той директор, що все добро згріб в Ковель і втік назавжди, а не ковельчани. Поки люди не усвідомлять, що це спільна біда, стосується кожного, - всі будемо жити в гівні.
09 Травня 2017, 08:33
До НАС з піснею про ВАС- &quot; ми не панського роду, п'єм самогон як воду, атакі ми алкаші Громадські&quot; . Дуже Вам вдячні водії
09 Травня 2017, 10:44
Біда для всіх одна - як проїхати. І де закопати рештки. Як підтримає вас той хто кого ви протримали в блокаді?
09 Травня 2017, 10:47
Відкрийте дороги, влаштуйте мирну акцію перед облрадою і вас підтримає величезна кількість людей! <br/>Чим завинили водії дайте відповідь?
09 Травня 2017, 10:55
Як ВОНО дасть Вам відповідь як Воно -&quot;БИДЛО&quot;.
09 Травня 2017, 11:29
Замість котрабасу краще завезли би у поляндію трішки нашого смороду,а не тільки цигарки
09 Травня 2017, 11:31
Сусідній митник жалівся що в останні дні доходи сильно впали-вся система корупції дає збій
09 Травня 2017, 11:37
Наші бідні депутати сильно страждають.Один самий честний пастор сидить на обмінниках.Має їє по Україні бдизько 800 і нічого не платить у бюджет.І НШИЙ ЩОСЬ ДЕНЬ І НІЧ ВОЗИТЬ ЧЕРЕЗ КОРДОН на фурах і теж бідний.А ви бидлота мішаєте.
09 Травня 2017, 11:41
Я теж не розумію, який зміст перекривати дорогу в Волі Любитівській? Самі собі гірше робимо! Скоро поб'ємось на тій дорозі. Ну не метод це і не вихід! Не реагує на це влада!<br/>Активісти, поясніть доцільність таких дій? Краще б домовились де ті відходи захоронити))) Пініс кар'єру робить?
09 Травня 2017, 11:41
Дійсно гроші за переробку рештків проплачені.До кишені покладені.То які можуть бути притензії.Все законно.А те що трішки непотребу під вікна привезуть-так ми держава...Ми же все повинні спільно вирішувати.
09 Травня 2017, 11:46
Це як пяний водій наробить біди ,а вся вулиця на якій трапилася пригода має то виправляти
09 Травня 2017, 11:54
Очі бачили, що обирали. Тепер тіштесь.
09 Травня 2017, 11:58
Треба на Ягодин перекрити, а не на Луцьк. Видно що там укропи не дозволили, бо дохід пропаде. Ще раз переконався, де сказали там і ходять.
09 Травня 2017, 12:05
Не псуйте Кіндеру свято
09 Травня 2017, 12:13
Вже поляки жаліються що цигарок не вистачає,а ви дороги перекриваєте
09 Травня 2017, 12:29
Поїду в Київ. Вже записався. Хотів поставити підпис про недовіру Кіндеру, але кажуть що підписів ніхто не збирає. ЧОГО??? Все зло від Кіндера! Адреса ковельського ветсанзаводу:Україна, Волинська область, Ковель,45000, вул. Грабовського, 55. Вулиця на якій знаходиться ветсанзавод належить місту! То що думає і робить керівник міста? Вирішив поїхати до Києва з громадою і показати що він щось робить і в такий спосіб реабілітуватися? А депутати првелись на цю дешеву Кіндерову інтрижку? Та його треба відвезти в каталашку і тримати там до тих пір, поки не поверне гроші, які на тому ветсанзаводі відмивав разом із Сухоносом!
09 Травня 2017, 12:40
Влада знає що робить.Он саркофаг новий в Чорнобилі побудували
09 Травня 2017, 12:43
Кіндер з БЮТ ПОБУДУЄ В КОВЕЛІ УКРИТТЯ АБО САРКОФАГ над Ветсанзаводом.Юлька грошенят дасть
09 Травня 2017, 12:48
Кажуть що свиняча чума до людей не чіпляється.Товстига запевняв.А він знає.
09 Травня 2017, 12:50
Я своїй владі довіряю.БЮТ ЗАВЖДИ ЗНАЙДЕ ВИХІД
09 Травня 2017, 12:58
А я півлітрушку коньячку бухну мені і не смердить.Спирте допомагає як при радіації...
09 Травня 2017, 13:01
Кіндер обіцяв видавати безкоштовних сто громів
09 Травня 2017, 13:02
Сто грам маловата
09 Травня 2017, 16:17
Мешканці Ковеля і так страждають від заводу) а тепер ще й від перекритих доріг.<br/>Браво! Свої проти своїх!
10 Травня 2017, 04:41
Хто з селян не закопував свиню чи іншу худобу?Все можна закопати, але як же депутати....така нагода підняти рейтинг. Хтось правильно писав - стадо! Одне бекнуло і всі за ним.<br/>Колись в колгоспах були скотомогильники, здихали свині,кури,худоба і в лісі за селом їх закопували і ніхто не виходив перекривати дорогу.Це абсурд. що Ви ведетеся на гузів і йому подібним.Всі ці відходи необхідно закопати і буде спокій. Від того, шо перекриєте дорогу нічого не зміниться. Одумайтесь не думайте що такі як гузь і йому подібні думають про Вас, вони думають тільки про свої рейтинги і щоб далі сидіти біля корита і сміються з Вас