Через ковельських мітингувальників Волинь може втратити мільйони гривень

09 Травня 2017, 14:25
2775

Директор департаменту інфраструктури Іван Мирка звернувся до ковельських мітингувальників із проханням розблокувати дороги для фур.

Про це посадовець написав у Фейсбуці.

«Сподіваюсь це прочитають мої ковельські знайомі, друзі, родичі хто перекриває дороги. НЕмаю ніяких інших претензій бо люди таки мають право на протест АЛЕ прошу вислухати. Нікого не засуджую. Вважаю те що робилося 10тки років на тому заводі справжньою бідою і т.д.», - ідеться у дописі.

Іван Мирка озвучив суми, які втрачає Волинська митниця через блокаду доріг: «В минулому році із-за протестів перекриття доріг, блокування митниці, зміни керівництва ми втратили орієнтовно 250 млн грн. надходжень на дороги. Транспорт рушив через Львівську митницю, Рівненську. І львівяни взяли рекордні 800 млн в 2016 році».

Директора департаменту інфраструктури запропонував мітингувальникам пропускати фури і повідомити про це у пресі, аби великі автівки не йшли в об’їзд.

Коментарі
09 Травня 2017, 17:43
Люди не розуміють,що собі гірше роблять .
09 Травня 2017, 17:46
Чому їх не розженуть? Диверсанти! Бидло! У вас гімна більше ніж в тих тушках
09 Травня 2017, 17:49
ЗАКЛИКАЮ ВСІХ ЇХАТИ В ОБЇЗД МІСТА і ОБЛАСТІ !!!!!<br/>ХАЙ ПОДАВЛЯТЬСЯ!!!!!
09 Травня 2017, 19:16
Сьогодні їхав з Луцька. В с.Воля-Любитівська п'яне БИДЛО з червоними пиками (інакше і не назвеш) в камуфляжі напевно почувало себе дуже значимими людьми, вальяжно розпоряджаючись кому можна проїхати, а кому потрібно стояти. Поруч стояла міліцейська &quot;Нива&quot;, в якій спокійнісінько дрімав &quot;страж порядку&quot;- новий поліцейський... Повна МАХНОВЩИНА!!! Ці ДЕБІЛИ чомусь вважають себе патріотами, що йдуть в Європу....ЖАХ !!!!!
09 Травня 2017, 19:23
А як проїхали? Чекати довго чи відразу в обхід?
09 Травня 2017, 19:26
Не приховую, п'ємо так гріємся. Чесно говоря, даже вимог точних своїх не знаєм.
09 Травня 2017, 19:43
Так соромно, що вся Україна бачить тих п'яних бовдурів. Як з такими домовлятись.
09 Травня 2017, 20:15
у нас кожне бидло начепить емблему махновця і вважає себе патріотом.
09 Травня 2017, 21:31
Водії, якщо на місці є поліція пишіть заяву про притягнення до адмін. Відповідальності. за ст. 185-1 КУпАП «Порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій» <br/>Про акцію мали повідомити виконавчий комітет за 10 днів! Цього не було!<br/>От коли кожному штраф влуплять то розійдуться!!!!!!!!
09 Травня 2017, 22:03
Якого милого посунолось на міжнародні траси. Сиди в ковелі , перекривай центер. Всі хто блокує міжнародні траси- ви не БИДЛО-ви КОНЧЕНЕ БИДЛО
09 Травня 2017, 22:14
Видно на верх стали менше левака передавати розпереживалися чого не порахували яки збитки завдае таможня своєю роботою на власни кишени а на рахунок дориг то поки козак буде ремонтувати та будувати їх и не буде
09 Травня 2017, 22:37
Пініс і Стасюк!!!!!!!!!<br/>Що ви робите? Ковель вам не пробачить!<br/>Ваш авторитет разом з Кошаруковим похоронять з трупами!
09 Травня 2017, 22:41
Хто стояв в блокаді запам'ятайте винні Пініс і Стасюк! Ніколи не вибирайте більше цих продажних !
09 Травня 2017, 22:46
Волинська митниця втрачає доходи... От банда вже &quot;скіглять&quot;. Фури в першу чергу не пропускати!!! Олігархат починає недораховуватися грошиків. Так так, йдемо в потрібному напрямку.
10 Травня 2017, 00:38
Ми незабаром взагалі перекриємо цигарки з Донецька на Європу
10 Травня 2017, 00:40
І що блокування помогло?<br/>До вас приїхали чиновники і вирішили проблему?<br/>Що змінилось?<br/>Сідайте за стіл переговорів!!!
10 Травня 2017, 00:55
Судячи з того як живете, висновок, що все неправильно робите!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 Травня 2017, 01:01
А де наш коментар чи можливо в ньому ви помітили щось не цензурне чи не правдиве?
10 Травня 2017, 01:43
Хотів завезти чергову фуру цигарок через ЯГОДИН-не повезу,краще через Львів
10 Травня 2017, 02:06
Правильно люди роблять.Блокуйте до перемоги,інакше нічого не буде.Я живу поряд з блокувальниками,їх ніхто не засуджує,незручності звичайно є,але загалом ми їх підтримуємо.
10 Травня 2017, 02:07
Шановні «Волиняни», «Ковельчани»! Ми не «П´ЯНЕ БИДЛО, МАХНОВЦІ, БОВДУРИ», ми люди яким болить, і ми стоїмо за себе і за вас і за ваших дітей, внуків. Бо ми маємо дихати чистим повітрям і пити чисту воду. Ви не маєте уяви що там лежить, гниє-це жах. Пригріє сонце і відчуєте той сморід, розкладання дохлих трупів тварин, а мухи і до вас долетять та принесуть ту заразу, яка там Європа. Подумайте з чиєї згоди це завезли???????????????????????????????????????????????????? Чи не наша влада??????????????????????????????Кіндер, Кошарук, Гунчик?????????????????????? Вони зробили нас « БИДЛОМ, БОВДУРАМИ». Місто вставай!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 Травня 2017, 03:23
Кіндера за те,що довів до такого,негайно в клітку.
10 Травня 2017, 11:23
Піднімати питання потрібно негайно. Пікетувати чиновників, прокуратуру піду, на перехід ні! Це себе не виправдало. Нема від перекриття результату. Навіть до Києва їдуть ті хто до ради прийшов. Дорога нічого не вирішила. Лише обурила людей. Якби вам іншого не хотілось це правда.
10 Травня 2017, 11:53
Чомусь хочеться Кіндера за шийку потримати