На скандальному ветсанзаводі в Ковелі – новий директор

13 Травня 2017, 10:42
4714 Джерело: http://www.volyn24.com

На Ковельському ветсанзаводі призначили нового керівника. Ним став Андрій Марченко.

Про це пише Волинь24.

Як стало відомо, Андрій Марченко призначений на посаду 3-го травня. Працював у системі ДП «Укрветсанзавод». Проживає в місті Біла Церква Київської області.

Керівник уже приступив до роботи. Запевняє, що на території заводу наводять порядок. Зокрема, за можливості, вивозять відходи.

Але щоб повністю позбутися мертвятини, за його словами, треба, щоб мер Ковеля Олег Кіндер та голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак вирішили питання про утилізацію відходів на території Поворського військового полігону.

«Ділянка ця підходить. Але наразі полігон блокується людьми», – каже новий директор.

Нагадаємо, попередній директор Вадим Сухонос у розшуку. Поліція підозрює його у зловживанні службовим становищем та забрудненні земель відходами. Своїми діями Сухонос, який до Революції гідності був депутатом Слов’янської міськради на Донеччині, спричинив державі матеріальну шкоду розміром два мільйони гривень. 

Коментарі
13 Травня 2017, 14:05
Призначили керівника. І відразу шукає де закопати. Тоді поясніть функцію самого заводу. І коли завод не виконує своєї функції навіщо призначати керівника??? І Кошарук не погано закопує.... Взагалі навщо заводи тако типу в державі коли всерівно все закопують???
13 Травня 2017, 14:08
Закупляйте на Волинь-Кальвіс нові потужні котли та робіть модернізацію. Зрозумійте, гафно було є і буде. І розсовувати його по лісам не є вихід
13 Травня 2017, 14:16
З Понікарчуком ніхто не хоче мати справу..
13 Травня 2017, 14:25
А ви подивіться , в якому взагалі стані той завод знаходиться. Там же нічого цілого немає. Обладнання розграбоване і поломане. Голі вікна і стіни.Як взагалі туди можна було щось завозити коли переробляти і спалювати нічим??? За це ж має хтось відповідати. Завод же державний. Тим Сухоносом хтось же керував??? Хтось же давав йому вказівки приймати і складувати ту гнилу мертвячину??? Чому зараз на одного Сухоноса все вішають???? Тут якщо слідство все грамотно розкрутить то і в Київі і в Луцьку голови полетять. Тому і роблять крайнього. Але якщо знайдуть, і він заговорить , розповість багато цікавого
13 Травня 2017, 18:19
Слідство грамотно не розкрутить - воно служить владі!
13 Травня 2017, 19:43
Розвели людей. Як котят. Спочатку створили проблему. Накрутили психоз. Налякали людей. Одні популісти вимагають вивезти з Ковеля мертвечину і ті ж самі популісти блокують вивезення з міста цих відходів. Завели у безвихідь. Прості люди втемну використовуються як масовка. Стравили інтереси ковельських жителів і жителів сіл району. А за цим всім стоїть інтерес приватизації заводу. Невже люди стоять щоб завод викупили олігархи?
13 Травня 2017, 20:18
Там не може бути заводу і куча місцевого люду біля заводу померла
13 Травня 2017, 22:05
НАРОД!!!!!!! В ЛЮБЛИНЦІ ВЖЕ З СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ СМЕРДИТЬ!!!!! І ТО ПО СЕРЙОЗНОМУ!!!!! ПЕРЕКРИВАЄМО ВУЛИЦІ КОВЕЛЯ (ЯК ВОНИ ЛЮБЛИНЕЦЬ) ГОТУЙМО БІТИ І ДУБИНКИ БО ВІДЧУВАЮ, ПО ХОРОШОМУ НЕ МИНЕТЬСЯ. ХТОСЬ ВИКИНУВ ПО БЛИЗУ КОВЕЛЬСЬКЕ ГОВНО. ЦЕ НЕ ЛІКВІДАЦІЯ ВЕТЗАВОДОВСЬКИХ ВІДХОДІВ : ЦЕ СПЛАНОВАНИЙ ТЕРАКТ!!! А З ТЕРРОРИСТАМИ ТРЕБА БОРОТИСЬ БЕЗЖАЛІСНО!!!
13 Травня 2017, 22:07
А от мені цікаво, коли завод будувався то скільки було до найближчих житлових будинків? Впевнений що в межах норм. А люди вже потім почали будуватися все ближче і ближче... От тільки тоді ніхто не думав про майбутні проблеми
13 Травня 2017, 22:26
КОЖНОМУ КОВЕЛЬСЬКОМУ МІТИНГУЮЧОМУ І ТИМ ХТО ДОБРОВІЛЬНО ПОГОДИЛИСЬ МЕШКАТИ ПОБЛИЗУ ВЕТЗАВОДУ : ЛОПАТИ В РУКИ І НА ПРИМУСОВІ РОБОТИ : НЕГАЙНО КОПАТИ "БАБИН ЯР" І ЗАКОПАТИ ВАШУ ПРОБЛЕМУ НА МІСЦІ А НЕ РОЗПОВСЮДЖУВАТИ ЗАРАЗУ ПО РАЙОНУ.
13 Травня 2017, 22:34
А яка різниця на скільки близько побудовані будинки?Це взагалі тут нідочого.Можна подумати протестують проти цього пару найближчих будинків.Ви взагалі думаєте перш ніж писати
13 Травня 2017, 22:53
Одним з аргументів "протестувальників" було те що завод побудований занадто близько до житлових будинків. От я і питаю, завод побудували близько? Чи люди самі потихеньку добудувались не думаючи про наслідки
13 Травня 2017, 23:32
Щоб ви знали спочатку будувалися будинки,ну а потім завод.
14 Травня 2017, 00:35
За "тоталітарного режиму" завод працював на повну потужність, робітники заробляли хороші гроші,. Завод випускав господарське мило, косну муку, тримали і розводили пушних тварин. І ніколи ніхто не думав, що звідти завдяти бидлячій владі колись виповзе зло. На роботу туди було попасти дуже тяжко. Високі зарплати. Так що не робіть проблему з того. Просто влада плюнула на завод і тепер пожинає плоди.
14 Травня 2017, 02:23
Завод було побудовано після заселення будинків крайніх вулиь.
14 Травня 2017, 02:32
То Сепер втік у Донецьк
14 Травня 2017, 02:35
А ЦЕЙ НОВИЙ СТАРИЙ ДИРЕКТОР ВИПАДКОВО НЕ РОДИЧ КАДИРОВА
14 Травня 2017, 02:36
Відходи вивозять у Білу церкву
14 Травня 2017, 03:27
Схоже цей також втече
14 Травня 2017, 04:57
Не говоріть ахінею - ветзавод будувався на околиці міста. В апсолютно безпечній зоні. З врахування усіх мір безпеки. А тепер гляньте супутникову карту - городи розорали ледь не під забором заводу. А за участки поблизу ветспоруди колись ледве не бились. Врешті подивіться документацію - коли будувався завод і коли будувався кожен будинок - і все стане ясно. (Будинки будувались значно пізніше)
14 Травня 2017, 05:16
До речі на территорії с. Зелена на розпайовану землю, за погодженням її власника (Прізвище відоме) було завезено ВЕЛИЧЕЗНУ кількість славнозвісних відходів. (Відлік йде на десятки автомобілів) Цікаво за скільки &quot;срібників&quot; продався власник паю-Іуда? Також два автомобіля з відходами стояли на території смт. Любдинець. В супроводжуючих документах які були у водіїв значилось що вони прямують у Вінницю. Викликана полі-міліція &quot;божилася&quot; що особисто супроводить &quot;заблудившихся зелёных человечков&quot; до Вінниці. І автомобілі щезли...<br/> Ні до якої Вінниці ці автомобілі навіть й не доповзуть. Доїдуть лище до першого куща - там і викинуть. І навтьоки - а далі будь-що-буде.
14 Травня 2017, 11:46
То вже новий директор розвозить гівно по Ковельщині
14 Травня 2017, 12:08
А назвіть хероя з Зеленої,де прикопали відходи -там КОВЕЛЬ БЕРЕ ВОДУ ДЛЯ МІСЬКОЇ МЕРЕЖІ
14 Травня 2017, 12:10
Кіндер особисто конвоює розвозку гівна по лісах
14 Травня 2017, 19:35
До речі, там біля с.Зелена улюблений пляж багатьох Ковельчан &quot; Диканька&quot;<br/> Ну то хто туди поїде цим літом відпочивати і купатись ???????
14 Травня 2017, 20:38
А що вже й тобі засмерділо? то нетреба було стояти осторонь проблеми а підтримати людей і разом заставити тих чинуш прибрати де насрали.
15 Травня 2017, 10:24
Моя проблема не ветсанзавод. На моїй территорії вапно та пісок. Є якісь питання до вапна та піску???????